صفحه 125 از 161 نخستنخست ... 2575115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,241 تا 1,250 , از مجموع 1610

موضوع: مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_gh_da نمایش پست ها
    ممنون. بالاخره برای ۱۳ می به من وقت دادن. فقط یک سوال دیگه من باید ۲۸ یورو به vfs پول بدم؟ دیگه هزینه دیگری نداره که؟ و اینکه باید به ریال پرداخت کنم یا اسکناس یورو دستی تحویل بدم بهشون؟ اگر اسکناس ۵۰ یورویی بدم مشکلی داره؟ یا از قبل خورد کنم و دقیقا ۲۸ یورو بهشون بدم؟ مرسی
    سلام من دیروز VFS بودم
    همون دم در معمولا ی مشت ادم نشستن که براتون خرد میکنن

با این حال من درخواست courier هم دادم که 14 یورو بود و جمعا 42 یورو پرداخت کردم
    40 یورو بشون دادم و 2 یوروی دیگه رو معادل ریالی دادم بنابراین مشکلی نیست

برای پول اذیتتون نمیکنن با اینکه خیلی سعی میکنن قانونمند باشه ولی من چند بار خارج شدم از ساختمون و کسی چیزی نگفت

سلام. ممنون. این درخواست courier جریانش چیه؟ یه توضیحی کلا میدید که چقدر زمان برد و روال خاصی احیانا داشت یا نه. ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_gh_da نمایش پست ها
    سلام. ممنون. این درخواست courier جریانش چیه؟ یه توضیحی کلا میدید که چقدر زمان برد و روال خاصی احیانا داشت یا نه. ممنون
    اگه بخواین پاسپورت رو به آدرستون بفرستن باید این درخواست رو همونجا بهشون بدین

نه روال خاصی نداره، کلا چیزی که من دیدم برای ویزای دانشجویی خیلی راحت بود.
    فقط مدارک رو کامل بگیرین و همراهتون باشه.
    ربع ساعت زودتر از تایمی ک گفتن برین اونجا نوبت بگیرین
    مدارک رو توی کمتر از 5 دقیقه تحویل میدین بعد یه نیم ساعت میشینین تا نوبت انگشت نگاریتون بشه

سلام
    دوستان برای تحویل مدارک به vfs در سایت udi نوشته شده که محلی که میخواین داخل نروژ زندگی کنین رو هم باید مشخص کنین و اجاره نامه ای قراردادی چیزی تحویل بدین. میخواستم ببینم این مورد اجباری هست ؟ از کسایی که رفتن سفارت کسی چیزی میدونه؟ ممنون میشم راهنمایی کنین.

Local Moderator

سلام

بله برای آدرس محل سکونت حتماً باید مدرکی ارائه بدید که طبق توضیحات خود UDI، یا باید قرارداد خوابگاه یا قرارداد اجاره خونه رو تحویل بدید.

شما از چه دانشگاه و چه رشته ای پذیرش گرفتیذ و برای خوابگاه دانشگاه اقدامی کرده اید؟ اگر داخل نامه پذیرش دانشگاه، نشوته باشه که خوابگاه رو تضمین کردن براتون، می تونید همون نامه رو با ذکر آدرس دانشگاه یا خوابگاه دانشگاه بهشون ارائه بدید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinsrhd نمایش پست ها
    سلام
    دوستان برای تحویل مدارک به vfs در سایت udi نوشته شده که محلی که میخواین داخل نروژ زندگی کنین رو هم باید مشخص کنین و اجاره نامه ای قراردادی چیزی تحویل بدین. میخواستم ببینم این مورد اجباری هست ؟ از کسایی که رفتن سفارت کسی چیزی میدونه؟ ممنون میشم راهنمایی کنین.

ممنون از پاسخگوییتون.
    من از دانشگاه NTNU واحد Alesund پذیرش گرفتم. خوابگاه رو تضمین نکردن ، فقط داخل پی دی اف هایی که بهم دادن یک Pre-booking code هست که باهاش باید خوابگاه رو ثبت نام کنم. اگر اطلاع داشته باشین، هزینه خوابگاه رو هم باید الان بدم یا وقتی رسیدم اونجا؟ اگر آره چه قدارشو الان باید بدم؟ مبلغ deposit حدود 5000 کرون و اجاره ماهیانه حدود 4000 کرون هست.

سلام من هم السوند پذیرش شدم و خوابگاه sornsvagen ( اگه اشتباه ننوشته باشم اسپل رو ) رو اپلی کردم و حدودا دو هفته پیش خوابگاه رو گرفتم. شما وقتی برای خوابگاه درخواست میدید بعد از حدود ۲ هفته واستون یک قرار داد اجاره میاد که شما حدود ۵ روز فرصت دارید اکسپتش کنید و هزینه دپازیت رو پرداخت کنید بعد که پرداخت کردید و نسخه امضا شده قزار داد رو هم برای sit.no ارسال کردید یک ایمیل کانفرم میاد واستون که باید پرینتش کنید و به همراه نسخه اصلی قرارداد ببرید برای vfs. من با دانشگاه زیاد مکاتبه کردم اگر سوالی داشتید و میدونستم کمکتون میکنم. اگه میخوایید خوابگاه بگیرید زود اقدام کنید چون خودش هم گفته گارانتی نمیکنیم من احتمال میدم زود پر بشه. موفق باشید

خیلیم عالی ، خوشبختم از آشناییتون، ان شالله اونجا بیشتر آشنا میشیم، خوب اگه دوهفته طول میکشه من نمیرسم به خوابگاه چون واسه 28 می باید برم Vfs. فکر می کنم باید خونه شخصی بگیرم.

Local Moderator

سلام

به هر حال توجه کنید که مدرک محل زندگی بسیار مهم است و باید حتماً یا قرارداد خوابگاه یا قرارداد خانه شخصی به VFS ارائه بدید.

لطفاً نتیجه پذیرشتون رو هم در تاپیک مربوطه،
    این تاپیک، اعلام بفرمایید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinsrhd نمایش پست ها
    خیلیم عالی ، خوشبختم از آشناییتون، ان شالله اونجا بیشتر آشنا میشیم، خوب اگه دوهفته طول میکشه من نمیرسم به خوابگاه چون واسه 28 می باید برم Vfs. فکر می کنم باید خونه شخصی بگیرم.

خیلی هم عالی.خواهش میکنم. همچنین. به نظر من شما برای خوابگاه هم اقدام کنید ضرری که نداره و ممکنه تا قبل از vfs برای شما قرار داد رو بفرستن اگر هم بعد از vfs فرستادن و نخواستید میتونید اکسپتش نکنید و مشکلی پیش نمیاد. حتی یک رسید هم واسه شما موقع اپلی کردن برای خوابگاه ایمیل میکنند که نشون میده شما برای خوابگاه درخواست دادید و میتونید اون رو هم برای vfs ببرید البته نمیدونم قبول کنن یا نه ولی از دست خالی رفتن بهتره.سایت های Hybel.no و Finn.no برای اتاق شخصی گرفتن هستند. توی این سایت ها ثبت نام کنید اونوت میتونید با مالک های اگهی ها مکاتبه کنید .موفق باشید.