صفحه 129 از 161 نخستنخست ... 2979119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,281 تا 1,290 , از مجموع 1610

موضوع: مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

سلام

شما چک کردید ببینید سروع زمان ویزایی که دریافت کردید برای چه تاریخی هست؟

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_gh_da نمایش پست ها
    شروع کلاس ها رو برام زدن ۸ اگوست ساعت ۹ صبح.
    قیمت بلیط هم بله تو این تاریخ که گرفتم مناسب تر از بقیه تاریخ ها بود نسبتا.

Local Moderator

سلام

ضمن تبریک به شما بابت دریافت پذیرش،

امسال UDI این امکان رو گذاشته و مشخص نیست که در نهایت چه تصمیمی در این خصوص برای ویزای افرا می گیره. بله چند نفر دیگر از دوستان هم نامه تمکن از بانک گرفته اند و به VFS ارائه کرده اند، منتها این که تصمیم نهایی براشون چی بشه و این موضوع تاثیر منفی خواهد گذاشت یا خیر، الان مشخص نیست.

ارسال پول به حساب دانشگاه ریسک کمتری داره، اگرچه که این روش هم ممکنه مورد پذیرش قرار بگیره،ولی در حال حاضر کسی اطلاع نداره.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ajavan304 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای دانشگاه USN پذیرش دارم و میخوام مدارک را به VFS تحویل بدم. در خصوص مبلغ 116000 کرون که باید DEPOSIT بشه در دانشگاه، آیا میشه گواهی سپرده ارزی مبنی بر اینکه این پول در حساب بنده وجود دارد را ارائه کرد ؟ حتما پول باید به حساب دانشگاه ارسال گردد؟

سلام بله. برای من زدن ۲۰ جولای میتونم وارد نروژ بشم. باید بلیط رو عوض کنم .امروز رفتم Vfs مدارک و پاسپورتم رو تحویل دادم بهشون که بفرستن سفارت. فقط دوستان توجه داشته باشین امروز از من عکس ۶*۴ خواستن که خوشبختانه همراه داشتم. پرین ایمیل گرنت شدن ویزا و پرینت ایمیلی که گفتن پاسپورتتون رو بیارید Vfs و کپی صفحه اول پاسپورت رو هم میخواستن.
    مرسی

Local Moderator

ممنون بابت توضیحات کاملتون،

گفتن بهتون که کی باید مراجعه کنید پاس رو بگیرید؟ اگر مثل سابق باشه که باید ظرف یک هفته بهتون اطلاع بدن.

سلام بله. برای من زدن ۲۰ جولای میتونم وارد نروژ بشم. باید بلیط رو عوض کنم .امروز رفتم Vfs مدارک و پاسپورتم رو تحویل دادم بهشون که بفرستن سفارت. فقط دوستان توجه داشته باشین امروز از من عکس ۶*۴ خواستن که خوشبختانه همراه داشتم. پرین ایمیل گرنت شدن ویزا و پرینت ایمیلی که گفتن پاسپورتتون رو بیارید Vfs و کپی صفحه اول پاسپورت رو هم میخواستن.
    مرسی

خواهش میکنم. نه فقط دوتا شماره تلفن ازم گرفتن و گفتن تماس میگیریم باهاتون. اما توی ایمیل سفارت نوشته بود حدودا در ۵ روز کاری ویزاتون اماده میشه و به Vfs ارسال میشه.

سلام
    ببخشید که اینجا مطرح می کنم چون نمیدونستم کجا باید بپرسم. میخواستم ببینم که ورودی های دانشگاه های نروژ در سال های مختلف و مخصوصا ورودی های 2019 گروهی داخل تلگرام یا واتس اپ یا جاهای دیگه ندارن؟

با سلام و وقت بخیر

من یک سوال داشتم بعد از حدود 3 هفته از اقدام و دریافت پاسپورت از VFS تاره امروز برای من از VFS ایمیل اومده که درخواست ویزای من به سفارت نروژ در تهران ارسال شده!!!!!دوستان کسی شرایطشون مشابه بوده؟ یعنی سه هفته مدارکو وی اف اس نگه داشته دستش که چی؟؟؟؟

Local Moderator

سلام

با قاطعیت عرض می کنم خدمتتون که از بابت این مورد نگران نباشید. این سیستم VFS و ایمیل زدن هاشون بسیار نامنظم هست، این ایمیل رو باید هفته اول که از دریافت مدارک شما گذشته بود بهتون ارسال می کردند که نشون می داد مدارک شما از VFS رفته به سفارت نروژ تا از اون جا فرستاده بشه به سفارت نروژ در امارات، ولی به علت سیستم ارسال ایمیل ناهماهنگ VFS، برای شما دیرتر ایمیل ارسال شده.

الان مدارک شما در سفارت نروژ در اماارت داره بررسی می شه و از این بابت مطمئن باشید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam.zaheri نمایش پست ها
    با سلام و وقت بخیر

من یک سوال داشتم بعد از حدود 3 هفته از اقدام و دریافت پاسپورت از VFS تاره امروز برای من از VFS ایمیل اومده که درخواست ویزای من به سفارت نروژ در تهران ارسال شده!!!!!دوستان کسی شرایطشون مشابه بوده؟ یعنی سه هفته مدارکو وی اف اس نگه داشته دستش که چی؟؟؟؟

سلام. دوستان من یه سوالی واسم پیش اومده. من بهتره اینجا دلار یا یورو رو تبدیل به کرون کنم با خودم ببرم نروژ یا اینکه همونجا بانک ها واسم چنج میکنن؟ یا اصلا کجا میشه ارز چنج کرد توی نروژ؟ و کدومش نرخ تبدیل کمتری داره؟ مرسی

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

یک قاعده کلی در مورد سفر و تبدیل پول این است که هر کشوری در داخل حاکش پولش را گرانتر از کشورهای دیگر میفروشد. من در مورد نروژ یقینی نمیتوانم نظر بدهم ولی اگر این قاعده صحیح باشد تبدیل در نروژ گران تر از کشوری که در آن یورو پول رایج است (اگر الان یورو در اختیار دارید) برای شما تمام خواهد شد.

موفق باشید

سلام. دوستان من یه سوالی واسم پیش اومده. من بهتره اینجا دلار یا یورو رو تبدیل به کرون کنم با خودم ببرم نروژ یا اینکه همونجا بانک ها واسم چنج میکنن؟ یا اصلا کجا میشه ارز چنج کرد توی نروژ؟ و کدومش نرخ تبدیل کمتری داره؟ مرسی

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید