صفحه 13 از 161 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1610

موضوع: مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

Junior Member sed آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

نقل قول نوشته اصلی توسط m.a.a نمایش پست ها
    سلام،
    برای رزرو خوابگاه حتماً باید منتظر رسیدن اصل نامه پذیرش باشیم؟
    خوابگاه رو قبل از انتقال پول میشه رزرو کرد ؟
    برا رزرو خابگاه به یک کد نیاز دارید که تو مدارکتون هست، اگه فایل pdf مدارکتون رو براتون فرستادن خوب کد رو از اونجا ببینید اگه اسکن فایل هارو ندارید یا زنگ بزنید دانشگاه و شرایط رو توضیح بدید و کد رو بگیرید و اگه ندادن باید منتظر مدارک باشید، اگه به علت نبود کد خابگاه رو نتونستید رزرو کنید باز اشکال نداره ببینید الویت اولتون کدومه آدرس همون رو بزنید(تو انتخاب خابگاه به میزان مصافتش تا محل تشکیل کلاساتون دقت کنید لزومن چون Moholt student village بهتر قرار نیست که انتخابش کنید چون از بعضی Faculty ها خیلی دور). خابگاه رو میتونید قبل انتقال پول رزرو کنید، ولی سعی کنید پول رو هرچه زودتر انتقال بدید(بعضی صرافی ها تو خود نروژ کار گذار دارن و چون انتقال پول داخلی هست پول سریع تر به حسابشون میخوابه).
    از این سایت خابگاهاتون رو چک کنید. http://sit.no/housing

Junior Member hbah آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط m.a.a نمایش پست ها
    سلام،
    برای رزرو خوابگاه حتماً باید منتظر رسیدن اصل نامه پذیرش باشیم؟
    خوابگاه رو قبل از انتقال پول میشه رزرو کرد ؟
    برای من که نامه پذیرش همونی بود که در ای میل هم بود. نیازی به نامه نیست با آدرسی که در همون ای میل نوشتن میشه برای خوابگاه اقدام کرد که البته سایتش برای هر دانشگاه و شهر فرق میکنه. برای اون هم فقط لازمه درخواست خوابگاه رو براشون ای میل کنید خودشون ظرف 4-5 روز جواب میدن و راهنمایی میکنند. رزرو خوابگاه و حواله پول ربطی به هم ندارند. جداگانه باید انجام بشن. برای UDI هم نیازی به مدرک ارسال پول و آدرس دقیق خوابگاه نیست. همون آدرس کلی خوابگاه که در ای میل پذیرش اومده کافیه. فقط در UDI دو چیز لازمه یکی مشخصات دانشگاه و یکی هم یک شماره که دانشگاه به شما اختصاص داده که فقط در نامه شون هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط hbah نمایش پست ها
    برای من که نامه پذیرش همونی بود که در ای میل هم بود. نیازی به نامه نیست با آدرسی که در همون ای میل نوشتن میشه برای خوابگاه اقدام کرد که البته سایتش برای هر دانشگاه و شهر فرق میکنه. برای اون هم فقط لازمه درخواست خوابگاه رو براشون ای میل کنید خودشون ظرف 4-5 روز جواب میدن و راهنمایی میکنند. رزرو خوابگاه و حواله پول ربطی به هم ندارند. جداگانه باید انجام بشن. برای UDI هم نیازی به مدرک ارسال پول و آدرس دقیق خوابگاه نیست. همون آدرس کلی خوابگاه که در ای میل پذیرش اومده کافیه. فقط در UDI دو چیز لازمه یکی مشخصات دانشگاه و یکی هم یک شماره که دانشگاه به شما اختصاص داده که فقط در نامه شون هست.
    به UDI هم باید تائیدیه ارسال پول که دانشگاه میفرسته و هم قرارداد خابگاه رو ارائه کنید، در غیر اینصورت مدارک ناقص تلقی میشه. اینارو تو سایت UDI میتونید ببینید.
    البته بعضی دانشگاه ها مثل Tromso که یکی ازدوستام باهاشون تماس گرفته بود میگه قرارداد خابگاه نیاز نیست و شما پرینت صفحه رزرو خابگاه نشون بدید کافی چون خابگاه رو گارانتی کردن.

[QUOTE=sed;422592]به UDI هم باید تائیدیه ارسال پول که دانشگاه میفرسته و هم قرارداد خابگاه رو ارائه کنید، در غیر اینصورت مدارک ناقص تلقی میشه. اینارو تو سایت UDI میتونید ببینید.

عزیز یعنی دانشگاه بابت پولی که رسیده تاییدیه میده؟

بعد کجای UDI باید ارائه بدیم من که خیلی قبل تر فرم هاشو پر کردم فرستادم و وقت سفارت هم گرفتم. !

توی برگه ای هم که دانشگاه داده گفته باید رسید حواله پول رو به شماره فلان فاکس کنید. توی مدارک سفارت هم گفته باید این رسید رو بیارید. دیگه حرفی از UDI نشده.

من باز هم نگاه کردم این تصویر فرم هست . ببینید نوشته باید مدرک داشته باشید ولی جزئیات نخواسته. نمیدونم تا چه حد قابل خوندن هست. البته ممکن است شرایط دانشگاهها با هم فرق داشته باشه/
    فایل پیوست 4709
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

[QUOTE=hbah;422704]
    نقل قول نوشته اصلی توسط sed نمایش پست ها
    به UDI هم باید تائیدیه ارسال پول که دانشگاه میفرسته و هم قرارداد خابگاه رو ارائه کنید، در غیر اینصورت مدارک ناقص تلقی میشه. اینارو تو سایت UDI میتونید ببینید.

عزیز یعنی دانشگاه بابت پولی که رسیده تاییدیه میده؟

بعد کجای UDI باید ارائه بدیم من که خیلی قبل تر فرم هاشو پر کردم فرستادم و وقت سفارت هم گرفتم. !
    بله دانشگاه یا نامه تائید میزنه یا رسید پولی که به حساب واریز کردید رو براتون میفرسته که هم من هم چندتا از دوستای دیگم که از دانشگاه های مختلف هستیم این تائیدیه اومده که شما موقعه ملاقات سفارت بهشون میدید و اونا همه مدارک رو اسکن میکنند و برای UDI میفرستن(فرم اول مربوط به مدارک مورد نیاز ویزاست که UDI گفته و برا همست و به دانشگاه خاصی مربوط نمیشه و دومی مربوط به تائیدیه دانشگاه برای انجام شدن انتقال پوله که برام فرستاده، البته برا بعضی از بچه های دیگه فرمتش فرق میکنه).UDI.jpg
    Bank.jpg
    موفق باشید بچه ها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    VU University Amsterdam/IBA

سلام
    من هنوز به دلیل اینکه تکل یف خوابگاهم معلوم نشده نت ونستم وقت بگیرم.
    میترسم که دیر شه !!!
    کسی میدونه اگر من ادرس او لویت اولم رو تو فرم وارد کنم و وقت بگیرم و بعد اول ویت دومم قبول شم ایا بعد ا مشکلی پیش میاد یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza Faraha نمایش پست ها
    سلام
    من هنوز به دلیل اینکه تکلیف خوابگاهم معلوم نشده نتونستم وقت بگیرم.
    میترسم که دیر شه !!!
    کسی میدونه اگر من ادرس اولویت اولم رو تو فرم وارد کنم و وقت بگیرم و بعد اولویت دومم قبول شم ایا بعدا مشکلی پیش میاد یا نه؟
    مشکلی پیش نمیاد، برا اونا این مهمه که خابگاه داشته باشی، فوقش میگی الویت اول بهم ندادن الویت بعدی رو دادن. همین الان هم خیلی ذیر شده زودتر وقتو بگیر.

[QUOTE=Alireza Faraha;423097]سلام

اقا خوابگاهها یک آدرس کلی دارند که توی اصل نامه دانشگاه که برات اومده هست. همون برای UDI کافیه. زودتر پرش کن وقت سفارت بگیر.