صفحه 130 از 161 نخستنخست ... 3080120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,291 تا 1,300 , از مجموع 1610

موضوع: مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    نه ارتباطی به ریجکت شدن نداره. دقت هم کنید که تا زمانی که ایمیل اصلی از UDI رو دریافت کنید که ویزا گرنت شدید، چند باری ممکنه VFS بهتون ایمیل بزنه که نه نیازی به رفتن به VFS هست و نه نشانه تغییری در پروسه ویزای شما. فقط وقتی ایمیلی از UDI گرفتید به این معنی هست که نتیجه ویزای شما مشخص شده.

شاد باشید.
    سلام و وقت بخیر

من بعد از دو تا ایمیلی که از VFS گرفتم مبنی بر ارسال و ایمیل دیگر مبنی بر under process , ایمیل دیگری دریافت کردم به تازگی که میگه processed شده جواب ویزا
    Processed Visa application..... is ready for collection at the Norway Visa Application Centre, Tehran , between 15:00 to 17:00 hours during normal working days.

ولی ایمیلی از UDI دریافت نکردم! ولی این ایمیل وی اف اس یعنی جواب ویزا اومده، برداشت شما هم همینطوره؟؟

موقع تحویل پاسپورت هم بعد از وقت گرفتن, من پرسیدم ازشون که UDI ایمیلی نمی زنه به ما که بیاید پاسپورت رو بگیرید و بقیه چیزها؟ فرد مسئول گفت نه لزوما! اگر سوالی باشه ایمیل می زنند....

Local Moderator

سلام

ایمیل های VFS بدون حساب و کتاب و در زمان های درستی ارسال نمی شه و این ایمیل هم شامل همین قضیه میشه.

شما فقط باید منتظر ایمیل UDI باشید و بعد از دریافت اون ایمیل باید به VFS مراجعه کنید و پاستون رو تحویل بدید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam.zaheri نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر

من بعد از دو تا ایمیلی که از VFS گرفتم مبنی بر ارسال و ایمیل دیگر مبنی بر under process , ایمیل دیگری دریافت کردم به تازگی که میگه processed شده جواب ویزا
    Processed Visa application..... is ready for collection at the Norway Visa Application Centre, Tehran , between 15:00 to 17:00 hours during normal working days.

ولی ایمیلی از UDI دریافت نکردم! ولی این ایمیل وی اف اس یعنی جواب ویزا اومده، برداشت شما هم همینطوره؟؟

موقع تحویل پاسپورت هم بعد از وقت گرفتن, من پرسیدم ازشون که UDI ایمیلی نمی زنه به ما که بیاید پاسپورت رو بگیرید و بقیه چیزها؟ فرد مسئول گفت نه لزوما! اگر سوالی باشه ایمیل می زنند....

سلام. موقعی که ویزا رو بدن فقط UDI ایمیل میزنه و بعدش هم سفارت نروژ در ابوظبی. Vfs ایمیلی نمیزنه که به شما اعلام کنه ویزا گرفتید یا نه. منتظر ایمیل UDI و ایمیل سفارت در ابوظبی باشید و وقتی بهتون گفتن که ویزا گرنت شده ، پاسپورتتون رو ببرید به vfs به همراه پرینت ایمیل های UDI و یک عکس ۶*۴ و کپی صفحه اول پاسپورت. یه چیز جالبی که واسه خود من پیش اومد این بود که من یک هفته است ویزامو گرفتم و همه کارهام انجام شده و چند روز پیش تازه vfs بهم ایمیل زده نوشته ما مدارکتون رو برای ویزا فرستادیم سفارت نروژ در تهران! ))

Local Moderator

سلام

بله صحبت شما کاملاً درسته.

اگر دقت کرده باشید، در ویزایی که گرفتید، نوشته شده که فقط برای ورود به نروژ معتبر هست، به عبارتی ویزای نروژ هست و شما با این ویزا، اجازه ورود به کشور دیگر از محدوده شینگن رو ندارید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_gh_da نمایش پست ها
    سلام. موقعی که ویزا رو بدن فقط UDI ایمیل میزنه و بعدش هم سفارت نروژ در ابوظبی. Vfs ایمیلی نمیزنه که به شما اعلام کنه ویزا گرفتید یا نه. منتظر ایمیل UDI و ایمیل سفارت در ابوظبی باشید و وقتی بهتون گفتن که ویزا گرنت شده ، پاسپورتتون رو ببرید به vfs به همراه پرینت ایمیل های UDI و یک عکس ۶*۴ و کپی صفحه اول پاسپورت. یه چیز جالبی که واسه خود من پیش اومد این بود که من یک هفته است ویزامو گرفتم و همه کارهام انجام شده و چند روز پیش تازه vfs بهم ایمیل زده نوشته ما مدارکتون رو برای ویزا فرستادیم سفارت نروژ در تهران! ))

سلام بله دقیقا. اما وقتی کارت اقامت بیاد با همون کارت میشه به کشور های شنگن رفت اینطوری که خوندم من.

Junior Member

شما دیگه استیکر ویزا رو براتون زدن ؟
    برای من حدودا 2 هفته هست که ایمیل UDI اومده
    هر وقت دلم بخواد میتونم برم VFS ؟ و اینکه بعد از اینکه پاسپورت رو بدم چند روز طول میکشه ؟

Local Moderator

بله بعد از گرفتن کارت اقامت، بدون مشکل می تونید به هر کشور محدوده شینگن تردد کنید.

این مورد رو جهت اطلاع دوستان گفتم که نمی تونن با این ویزا برای سفر اول، به کشوری به جز نروژ بروند.

شاد باشید.

سلام بله دقیقا. اما وقتی کارت اقامت بیاد با همون کارت میشه به کشور های شنگن رفت اینطوری که خوندم من.

بله برای من ویزا رو زدن توی پاسپورتم. من ایمیل دوم که از ابوظبی اومد رو که گرفتم خودم فرداش رفتم vfs و مدارکم رو دادم بهشون. شما اون ایمیل رو گرفتید؟ سابجکتش نوشته ویزا ابوظبی، اگر اینو گرفتید برید vfs زودتر مدارکتون رو تحویلشون بدید. بعد از اینکه رفتید حدود ۱ هفته بعد استیکر رو میزنن میگن بیاید تحویل بگیرید.

Junior Member

بله برای من ویزا رو زدن توی پاسپورتم. من ایمیل دوم که از ابوظبی اومد رو که گرفتم خودم فرداش رفتم vfs و مدارکم رو دادم بهشون. شما اون ایمیل رو گرفتید؟ سابجکتش نوشته ویزا ابوظبی، اگر اینو گرفتید برید vfs زودتر مدارکتون رو تحویلشون بدید. بعد از اینکه رفتید حدود ۱ هفته بعد استیکر رو میزنن میگن بیاید تحویل بگیرید.
    من اخرین چیزی که گرفتم و حدودا دو هفته پیش هم اومد این بود
    Dear Applicant

You have been granted a residence permit

We have registered your date of birth as ------

Please use your reference number ------------- (DUF-number), if you need to contact the Directorate of Immigration (UDI), the Embassy or the police.

What happens next?
    * If you applied from abroad, the Embassy or the application centre will contact you.
    * If you applied at your local police district in Norway, we have sent the decision letter to you directly.
    * If you have authorized someone to act on your behalf, we have sent the decision letter to this person.

If you or the person you have authorised have a digital mailbox, we have sent the decision letter to this mailbox. Otherwise you will receive our letter by post, with more information, within the next ten days.

The next thing you need to do is to order your residence card.

How to order a residence card?
    You need to book an appointment with the police or at a service center for foreign workers. Log on to the Application Portal and book an appointment on the specific case. If you did not register your application in our Application Portal, you will need to call your local police district to book an appointment.

Please note that it takes up to ten days from your visit to the police until your card arrives in the post.

It is not possible to reply to this e-mail. If you need more information, please see our website: www.udi.no.

Best regards,
    the UDI

برای من دقیقا دو روز بعد از این ایمیل ، اون ایمیل سفارت ابوظبی اومد که بهم گفته بودن پرینت ایمیل و مدارک دیگه رو ببرم تحویل vfs بدم. به نظر من ایمیل بزنید به UDI و موضوع رو پیگیری کنید.