صفحه 133 از 161 نخستنخست ... 3383123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,321 تا 1,330 , از مجموع 1610

موضوع: مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

سلام ميشه منو راهنمايي بفرماييدمن 10 june مدارك رو تحويل دادم تازه ديروز يك ايميل از udi اومد كه ما application شمارو دريافت كرديم و شماره رفرنستون اينه و تاريخ تولدتون اينه...من منتظر جواب گرانت يا ريجكتي بودم اين ايميل چيه كه واسم اومده يعني جايي اشتباه شده توي تاريخ تولدم؟؟؟يا بازم ننتظر ايميل بعدي باشم؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Nooshzl نمایش پست ها
    سلام ميشه منو راهنمايي بفرماييدمن 10 june مدارك رو تحويل دادم تازه ديروز يك ايميل از udi اومد كه ما application شمارو دريافت كرديم و شماره رفرنستون اينه و تاريخ تولدتون اينه...من منتظر جواب گرانت يا ريجكتي بودم اين ايميل چيه كه واسم اومده يعني جايي اشتباه شده توي تاريخ تولدم؟؟؟يا بازم ننتظر ايميل بعدي باشم؟؟
    اگه منظورتون ایمیل duf Number هست. این ایمیل برای همه ارسال میشه و معمولا چند روز بعد از دریافت این ایمیل ، یک ایمیل دیگر که میگه ویزاتون گرنت شده براتون ارسال میشه.

Local Moderator

سلام

طبق پاسخ دوست عزیز، این ایمیل نشون میده که مدارک شما به دست udi رسیده و ظرف چند روز آینده، جواب ویزای شما به دستتون خواهد رسید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط omid6464 نمایش پست ها
    اگه منظورتون ایمیل duf Number هست. این ایمیل برای همه ارسال میشه و معمولا چند روز بعد از دریافت این ایمیل ، یک ایمیل دیگر که میگه ویزاتون گرنت شده براتون ارسال میشه.

با سلام به همه دوستان، من یه سوالی داشتم. من متاهلم و یه آفر پست داک از نروژ دارم. با توجه به اینکه حقوقش خیلی خوبه آیا باز هم من و همسرم همزمان نمیتونیم برای ویزا اقدام کنیم و باید حتمن من برم اونجا و همسرم با ویزای الحاق بیاد؟

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط immortalsunset نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان، من یه سوالی داشتم. من متاهلم و یه آفر پست داک از نروژ دارم. با توجه به اینکه حقوقش خیلی خوبه آیا باز هم من و همسرم همزمان نمیتونیم برای ویزا اقدام کنیم و باید حتمن من برم اونجا و همسرم با ویزای الحاق بیاد؟
    سلام دوست عزیز. اول تبریک میگم بابت پذیرشتون، مبارک باشه. و اینکه اگر دوست داشتید بگید چه رشته ای و از چه دانشگاهی پذیرش گرفتید.
    شما چون پست داک هستید بنابراین چون در نروژ کار حساب میشه و اینجا کارفرما دارید (که همون دانشگاست) با ویزای skilled worker میاید نروژ و همسرتون با ویزای family immigration. در سایت udi هم نوشته، "شما و همسرتون اگر همزمان برای ویزا اقدام کنید همزمان جواب دریافت میکنید"، و طبق تجربه احتمال خیلی زیاد همزمان به دو نفرتون اوکی میدن. اگرچه اول و آخر کسی نمیتونه چیزی رو تضمینی در مورد سفارت ها بگه ولی به نظرم جای نگرانی نداره.

این متنی هست که خودشون نوشتن و میتونید در سایت ببینید https://www.udi.no/en/want-to-apply/...c=irn#link-816

موفق و سلامت باشید
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room

Local Moderator

سلام

شما با هم برای ویزا اقدام کنید. نهایتاً جواب ویزاتون یا با هم میاد یا با فاصله کمی از همدیگر که به احتمال زیاد می تونید با هم برید نروژ.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط immortalsunset نمایش پست ها

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای درخواست ویزای تحصیلی

سلام من به UDI زنگ زدم و گفتم مدرک مالی رو از ایران میگیرم گفتن باشه بیار قبول میکنیم
    بعدش گفتم داداشم سیتیزن آمریکاست گفتن مدرک اونم بزار
    حالا هنوز جواب نیومده ایشالا اومد میگم که بقیه هم استفاده کنن

Junior Member

سلام به دوستان .امروز ايميل گرنت تحصيلي واسم اومد ولي حدود ٢٤ روز طول كشيد پس اگر بيشتر از ١٤ روز شد نگران نباشيد اگر لطف كنيد واسم لينك لازم رو بفرستيد تا من اطلاعات رو وارد كنم
    پيروز باشيد

Local Moderator

سلام

تبریک میگم، مبارک باشه.

لطفاً در
    این لینک اطلاعات ویزای دریافت شده رو وارد بفرمایید.

امیدوارم دوران موفقی پیش رو داشته باشید.

سلام به دوستان .امروز ايميل گرنت تحصيلي واسم اومد ولي حدود ٢٤ روز طول كشيد پس اگر بيشتر از ١٤ روز شد نگران نباشيد اگر لطف كنيد واسم لينك لازم رو بفرستيد تا من اطلاعات رو وارد كنم
    پيروز باشيد

Junior Member

سلام دوستان
    وقت بخیر
    من ایمیل گرنت شدن رو دریافت کردم
    و امیدوارم به زودی برای همه دوستان همه چیز بدون دردسر انجام بشه
    مدت زمان از ارسال مدارک تا ایمیل گرنت شدن 40 روز شد.
    تمام مدارک لازم رو با کمک و همکاری مدیر محترم تکمیل و تحویل وی اس اف دادم
    جا داره همینجا از مدیر گروه MMoHH تشکر ویژه کنم که با صبوری و با دقت تمام مدارک منو بررسی و راهنمایی کردند و همیشه در اسرع وقت پاسخگو بودند.
    بسیار از این گروه و مدیر محترم تشکر و قدردانی میکنم
    امیدوارم همگی موفق باشید