صفحه 134 از 161 نخستنخست ... 3484124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,331 تا 1,340 , از مجموع 1610

موضوع: مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

سلام دوستان عزیزم
    من امروز ایمیل گرنت م اومد. برای من تقریبا ۱۷ روزه اومد.خداروشکر خیلی خوب بود.۲ روز پیش از udi ایمیل زدن ک مدارکت رسیده امروز هم گفتن ک گرنت شدی
    البته برای خانمم هنوز نیومده ک باهم درخواست رو داده بودیم
    مدارک مالی هم از ایران گرفتم راستش چون اگه میخاستم بفرستم پولو نروژ هم هزینه جا ب جایی زیاد بود هم اینکه باید ارز رو به قیمت ۱۵۰۰ حساب میکردم ک از بانک ایران بگیرین ۴۵۰ تومن حساب میکنن حداقل سودی که داشت برای من این بود
    مطمینم برای همه دوستان عزیزم هم حتما میاد

Local Moderator

سلام

تبریک میگم خدمتتون، خیلی خوب و سریع دادن و خیالتون رو راحت کردن. طبق تجربه سایر ویزاهای همراه که امسال گرفته شده، به نظرم ظرف یک هفته تا دو روز آینده هم ویزای همسرتون میاد.

لطفاً نتیجه ویزاتون رو در
    این تاپیک هم درج کنید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_Leila نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزم
    من امروز ایمیل گرنت م اومد. برای من تقریبا ۱۷ روزه اومد.خداروشکر خیلی خوب بود.۲ روز پیش از udi ایمیل زدن ک مدارکت رسیده امروز هم گفتن ک گرنت شدی
    البته برای خانمم هنوز نیومده ک باهم درخواست رو داده بودیم
    مدارک مالی هم از ایران گرفتم راستش چون اگه میخاستم بفرستم پولو نروژ هم هزینه جا ب جایی زیاد بود هم اینکه باید ارز رو به قیمت ۱۵۰۰ حساب میکردم ک از بانک ایران بگیرین ۴۵۰ تومن حساب میکنن حداقل سودی که داشت برای من این بود
    مطمینم برای همه دوستان عزیزم هم حتما میاد

سلام دوستان .من 20 June برای ویزای دانشجویی وقت از vfs گرفتم و مدارکم رو همراه با پاسپورت تحویل دادم.همونجا هم انگشت نگاری کردن و پرسیدن که ویزا که اومد برام پستش کنند یا خودم میام میگیرم که گفتم خودم تحویل می گیرم.الان دو تا سوال دارم یکی اینکه آیا تا اتمام بررسی پرونده ها پاسپورت دست خودشون باقی میمونه؟ دوم اینکه من بعد از تحویل مدارک حدود 2 روز بعدش برام اس ام اس اومد که پرونده ام دست سفارت نروژ در تهران! رسیده.اما الان که 8 جولای هم هست پرونده دست سفارت نروژ در تهران هست(با استفاده از قسمت ترکینگ vfs) چک کردم.تا الان نمیبایست حداقل ایمیلی از UDI برام میامد؟ دیر نشده؟

Local Moderator

سلام

امیدوارم خوب و خوش باشید.

پاسپورت چند روز بعد زا تحویل مدارک آماده بوده و می تونستید تحویل بگیرید، الان سری به VFS بزنید و پاسپورت رو تحویل بگیرید.

چون 20 جون مدارک رو تحویل دادید، هنوز برای جواب دیر نشده و به زودی نتیجه ویزا رو ردیافت خواهید کرد.

ضمناً به ایمیل های VFS توجهی نکنید، چون اصلاً در زمان درستی ارسال نمیشه و ایرادی سیستمی داره.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirpouyakhati نمایش پست ها
    سلام دوستان .من 20 June برای ویزای دانشجویی وقت از vfs گرفتم و مدارکم رو همراه با پاسپورت تحویل دادم.همونجا هم انگشت نگاری کردن و پرسیدن که ویزا که اومد برام پستش کنند یا خودم میام میگیرم که گفتم خودم تحویل می گیرم.الان دو تا سوال دارم یکی اینکه آیا تا اتمام بررسی پرونده ها پاسپورت دست خودشون باقی میمونه؟ دوم اینکه من بعد از تحویل مدارک حدود 2 روز بعدش برام اس ام اس اومد که پرونده ام دست سفارت نروژ در تهران! رسیده.اما الان که 8 جولای هم هست پرونده دست سفارت نروژ در تهران هست(با استفاده از قسمت ترکینگ vfs) چک کردم.تا الان نمیبایست حداقل ایمیلی از UDI برام میامد؟ دیر نشده؟

سلام، وقتتون بخیر.
    جدیدا برای یه پوزیشن دکتری قبولی گرفتم و سوالی در رابطه با ترجمه ریز نمرات داشتم.
    آیا باید ترجمه رسمی ریزنمرات رو برای دپارتمان بین المللشون بفرستم (چون از ریز نمرات لاتین غیر رسمی ای که از دانشگاه گرفته بودم استفاده کردم)؟ اگه بخوام این کارو بکنم و ازشون اسکن بگیرم باید پلمپ ترجمه رو باز کنم، این کار درستیه به نظرتون؟
    دو نسخه ترجه بگیرم یا یک نسخه (چون دو نسخه قاعدتا هزینش بیشتر میشه)؟
    پیشاپیش ممنونم

خیلی متشکرم از جوابتون.یه سوال دیگه هم دارم .من ساکن مشهدم.میخواستم بدونم الزامی برای گرفتن پاسپورت وجود داره یا تا زمان گرفتن جواب از UDI میتونم نرم پاسپورت رو از vfsتحویل بگیرم؟ و اینکه آیا اگر الزامی وجود داره میشه فرد دیگه ای به جای من اون رو تحویل بگیره یا حتما باید شخصا تحویلش بگیرم؟

Local Moderator

سلام

بهتره برید بگیرید و پاسپورتتون رو نزد خودتون داشته باشید.

نه می تونید فرمی رو پر کنید و اجازه بدید نفر دیگری به جاتون پاسپورت رو تحویل بگیره.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirpouyakhati نمایش پست ها
    خیلی متشکرم از جوابتون.یه سوال دیگه هم دارم .من ساکن مشهدم.میخواستم بدونم الزامی برای گرفتن پاسپورت وجود داره یا تا زمان گرفتن جواب از UDI میتونم نرم پاسپورت رو از vfsتحویل بگیرم؟ و اینکه آیا اگر الزامی وجود داره میشه فرد دیگه ای به جای من اون رو تحویل بگیره یا حتما باید شخصا تحویلش بگیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    سلام

بهتره برید بگیرید و پاسپورتتون رو نزد خودتون داشته باشید.

نه می تونید فرمی رو پر کنید و اجازه بدید نفر دیگری به جاتون پاسپورت رو تحویل بگیره.

شاد باشید.
    خیلی ممنونم ازتون.اطلاع دارید فرم رو از کجا میتونم تهیه کنم؟

باتشکر از ایرانیان بسیار عزیز و نوع دوست،
    اگر موردتون همانند من بود حتما مدارک تحصیلی رو ترجمه شده و با مهرهای لازم برای دفترشون ارسال کنین، من فوری این کار رو انجام دادم و شکر خدا به مشکلی نخوردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط asemaneshab نمایش پست ها
    سلام، وقتتون بخیر.
    جدیدا برای یه پوزیشن دکتری قبولی گرفتم و سوالی در رابطه با ترجمه ریز نمرات داشتم.
    آیا باید ترجمه رسمی ریزنمرات رو برای دپارتمان بین المللشون بفرستم (چون از ریز نمرات لاتین غیر رسمی ای که از دانشگاه گرفته بودم استفاده کردم)؟ اگه بخوام این کارو بکنم و ازشون اسکن بگیرم باید پلمپ ترجمه رو باز کنم، این کار درستیه به نظرتون؟
    دو نسخه ترجه بگیرم یا یک نسخه (چون دو نسخه قاعدتا هزینش بیشتر میشه)؟
    پیشاپیش ممنونم

سلام دوستان یه سوالی داشتم خدمتون
    همینطور که قبلا تو تاپیک های قبلی گفتم من ویزامو خیلی خوب ۱۷ روزه گرفتم و بعد تحویل ایمیل گرنت به vfs دو روزه استیکرم حاضر شد
    فقط یه چیز اینکه من همراهه همسرم اقدام کردم(برای ایشون ویزای همراه)، از vfs ک پرسیدم کفتن ویزای همسرت بعد اینکه رفتی و کارت اقامتت اومد میاد و حداقل ۱ ماه طول میکشه! در صورتیکه توی سایت udi نوشته نتیجه رو همزمان میگیرین!!!
    نمیدونم کدوم درست هستش!!ممنون میشم راهنمایی بفرمایین و تجربیاته دوستان رو بفرمایید