صفحه 135 از 161 نخستنخست ... 3585125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,341 تا 1,350 , از مجموع 1610

موضوع: مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

سلام

این افرادی که تو VFS هستند مشخصه که حداقل اطلاعات رو هم ندارند! حتی در جریان تقاضای سایر کسایی که امسال ویزا شدند رو هم نیستند که ببینن برای خیلی ها که هم زمان با هم (زن و شوهر) اقدام کرده اند، ویزا اومده.

وضعیت ویزای همراه به فاصله چند هفته از ویزای نفر اصلی مشخص میشه و امسال ویزای همراه ها تا الان به فاصله 2 هفته از ویزای نفر اصلی، برای همه اومده. یعنی نیازی نیست که حتماً نفر اصلی بره نروژ و بعد پروسه ویزای همراه به جریان بیفته.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_Leila نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوالی داشتم خدمتون
    همینطور که قبلا تو تاپیک های قبلی گفتم من ویزامو خیلی خوب ۱۷ روزه گرفتم و بعد تحویل ایمیل گرنت به vfs دو روزه استیکرم حاضر شد
    فقط یه چیز اینکه من همراهه همسرم اقدام کردم(برای ایشون ویزای همراه)، از vfs ک پرسیدم کفتن ویزای همسرت بعد اینکه رفتی و کارت اقامتت اومد میاد و حداقل ۱ ماه طول میکشه! در صورتیکه توی سایت udi نوشته نتیجه رو همزمان میگیرین!!!
    نمیدونم کدوم درست هستش!!ممنون میشم راهنمایی بفرمایین و تجربیاته دوستان رو بفرمایید

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_Leila نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوالی داشتم خدمتون
    همینطور که قبلا تو تاپیک های قبلی گفتم من ویزامو خیلی خوب ۱۷ روزه گرفتم و بعد تحویل ایمیل گرنت به vfs دو روزه استیکرم حاضر شد
    فقط یه چیز اینکه من همراهه همسرم اقدام کردم(برای ایشون ویزای همراه)، از vfs ک پرسیدم کفتن ویزای همسرت بعد اینکه رفتی و کارت اقامتت اومد میاد و حداقل ۱ ماه طول میکشه! در صورتیکه توی سایت udi نوشته نتیجه رو همزمان میگیرین!!!
    نمیدونم کدوم درست هستش!!ممنون میشم راهنمایی بفرمایین و تجربیاته دوستان رو بفرمایید
    سلام دوست عزیز
    همونجور که دوستمون گفتن افراد vfs اصلا از نتیجه ویزای هیچ فردی با خبر نمیشن چون نتیجه (پاسپورتتون) تو پاکت در بسته میاد پس اصلا اطلاعاتی از نفرات قبلی ندارن و هرچی میگن فقط برداشت شخصی خودشون هست و اینکه شاید از چند نفر صرفا شنیده باشن که قبلا نتیجشون چجور اومده وگرنه اونا هم مثل ماها اطلاع دقیقی ندارن. همونجور که تو سایت udi زده و دوستمونم گفت یکم صبر کنید و نگران نباشید جواب همسرتونم به زودی میاد. طبیعتا سابقه افراد با هم فرق داره، اینکه قبلا به کشورهای عضو شنگن سفر کرده باشید یا سفرهای توریستی یا تحصیلی دیگه خارج از کشور داشته باشید هم میتونه به زمان پروسه بررسی اثر بذاره و خیلی عوامل دیگه. پس اینکه جواب همسرتون هنوز نیومده دلیلش این نیست که باید حتما برید نروژ بعد جوابش بیاد! ضمنا فکر کنم بتونید از همین سایت udi برای وقت اداره پلیس تو نروژ برای گرفتن کارت اقامت نوبت بگیرید، به عبارتی هر موقع بلیط هواپیما گرفتید و خیالتون راحت شد چه تاریخی نروژ هستید میتونید نوبت رو زودتر بگیرید که دیگه پروسه گرفتن کارت اقامتتون خیلی طولانی نشه.

موفق و سلامت باشید
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

با سلام خدمت همه دوستان و ادمین عزیز،
    سوالم این هست که اگر من از دانشگاه نروژی برای مستر پذیرش گرفته باشم، آیا میتونم برای همسر و فرزندم بطور همزامان با خودم درخواست ویزا به سفارت بدم؟
    و بر اساس تجربه دوستان گروه، این موضوع چقدر شدنی هستش و آیا ریسک ویزا شدن خودم رو پایین میاره یا خیر؟
    با سپاس

Local Moderator

سلام

بله شما می تونید همراه با همسر و فرزندتون درخواست ویزا بدید. امسال همه افراد متاهل به همراه همسر و فرزندشون تا الان تونستن ویزا بگیرن، البته با یک فاصله حدوه 2 هفته ای. یعنی با هم درخواست ویزا دادند و اول متقاضی اصلی که دانشجو هست ویزاش اومده و بعد از حدود 2 هفته، ویزای خانواده صادر شده.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط matador63 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان و ادمین عزیز،
    سوالم این هست که اگر من از دانشگاه نروژی برای مستر پذیرش گرفته باشم، آیا میتونم برای همسر و فرزندم بطور همزامان با خودم درخواست ویزا به سفارت بدم؟
    و بر اساس تجربه دوستان گروه، این موضوع چقدر شدنی هستش و آیا ریسک ویزا شدن خودم رو پایین میاره یا خیر؟
    با سپاس

سلام و وقت بخیر .برای من هم امروز بعد از 27 روز از تحویل مدارک ایمیل گرنت ام از UDI اومد.فقط چند تا سوال داشتم.
    1-الان با همین ایمیل به تنهایی میشه به vfsرفت و درخواست استیک ویزا رو کرد؟
    2- چه مدارکی رو باید برای بردن به vfs حاضر کنم و ببرم؟
    3- معمولا چند روز بعد از دادن ایمیل گرنت و مدارک ، استیک حاضر میشه و چطور باید مطلع شد ازین که حاضره و رفت پاسپورت رو گرفت؟
    4- توی ایمیل گرنت یه قسمت داره به این عنوان:
    If you or the person you have authorised have a digital mailbox, we have sent the decision letter to this mailbox. Otherwise you will receive our letter by post, with more information, within the next ten days.
    میخواستم بدونم باید منتظر مدرک یا نامه ی خاصی باشم؟
    خیلی ممنون از وقتتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amirpouyakhati نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر .برای من هم امروز بعد از 27 روز از تحویل مدارک ایمیل گرنت ام از UDI اومد.فقط چند تا سوال داشتم.
    1-الان با همین ایمیل به تنهایی میشه به vfsرفت و درخواست استیک ویزا رو کرد؟
    2- چه مدارکی رو باید برای بردن به vfs حاضر کنم و ببرم؟
    3- معمولا چند روز بعد از دادن ایمیل گرنت و مدارک ، استیک حاضر میشه و چطور باید مطلع شد ازین که حاضره و رفت پاسپورت رو گرفت؟
    4- توی ایمیل گرنت یه قسمت داره به این عنوان:
    If you or the person you have authorised have a digital mailbox, we have sent the decision letter to this mailbox. Otherwise you will receive our letter by post, with more information, within the next ten days.
    میخواستم بدونم باید منتظر مدرک یا نامه ی خاصی باشم؟
    خیلی ممنون از وقتتون

سلام دوست عزیز.
    بهتون تبریک میگم.
    1. بله
    2. پاسپورت، یه عکس 6 در 4، کپی پاسپورت، پرینت ایمیل گرنت شدن
    3. حدود 2 روز
    4 . نه فقط با مدارک به vfs مراجعه کنید.

ببخشید شما ایمیل حاوی duf number رو چه تاریخی دریافت کردین؟

خیلی متشکرم ازتون.
    حدودا یه هفته قبل از ایمیل گرنت

سلام به دوستان گرامي ببخشيد يه سوال داشتم شايد بحث تاپيك نباشه ولي اگر لطف كنيد راهنمايي كنيد ممنون ميشم . ويزاهاي صادره از نروژ براي دانشجويان بازه ٤٠ روزه از 20 july تا 1 september هستش كه بعد از ورود بايد براي residence card درخواست داد. تو مقررات فرودگاه امام نوشته اگر ويزاتون كمتر از ٦ ماه هست بايد بليط برگشت داشته باشيد؟ درسته آيا

Local Moderator

سلام

خیر مشکلی ندارد و با خیال راحت بلیط یک طرفه بگیرید و تشریف ببرید نروژ.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza_HZN نمایش پست ها
    سلام به دوستان گرامي ببخشيد يه سوال داشتم شايد بحث تاپيك نباشه ولي اگر لطف كنيد راهنمايي كنيد ممنون ميشم . ويزاهاي صادره از نروژ براي دانشجويان بازه ٤٠ روزه از 20 july تا 1 september هستش كه بعد از ورود بايد براي residence card درخواست داد. تو مقررات فرودگاه امام نوشته اگر ويزاتون كمتر از ٦ ماه هست بايد بليط برگشت داشته باشيد؟ درسته آيا

Junior Member

سلام دوستان

چندتا سوال.

1. پذیرش از دانشگاه نروژ که انجام میشه باید از طریق UDI اپلای کرد اول و بعد وقت برای وی اف اس گرفت؟

2. مدارکی فقط مدارکی که تو سایت UDI زده رو نیاز هست اش؟

مدارکی مانند سوئ پیشینه و مدارک پزشکی مگه میشه نیاز نباشه؟

3. آیا هزینه اپلیکیشن فی 5400 کرون، ریفاندبل هست اش بعد اینکه پرداخت و ویزا ریجکت شد؟

با تشکر