صفحه 152 از 161 نخستنخست ... 52102142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,511 تا 1,520 , از مجموع 1610

موضوع: مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

سلام امروز ایمیل نوبت اومد. همون تاریخی که خودم انتخاب کرده بودم بهم نوبت دادن.یکشنبه هفته آینده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات - دانشکاه سلمان فارسی

بسلامتی، پول یورو همراه داشته باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط FF95 نمایش پست ها
    سلام امروز ایمیل نوبت اومد. همون تاریخی که خودم انتخاب کرده بودم بهم نوبت دادن.یکشنبه هفته آینده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام
    دوستانی که VFS رو رفتن و مدارک رو تحویل دادن. از طریق این لینک میتونن Track Application کنن؟ برای من اطلاعات که وارد میکنم میزنه Invalid Input?

https://www.vfsvisaonline.com/Global...OKUEijSkBsrg==

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ho333in نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که VFS رو رفتن و مدارک رو تحویل دادن. از طریق این لینک میتونن Track Application کنن؟ برای من اطلاعات که وارد میکنم میزنه Invalid Input?

https://www.vfsvisaonline.com/Global...OKUEijSkBsrg==

نگران نشین. اون قسمت پیگیری در سایت خیلی وقتها مشکل داره. هر آپدیتی بشه خودشون تماس میگیرن یا از طریق ایمیل یا تلفن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ho333in نمایش پست ها
    یعنی روی ترجمه مدارکتون باید مهر وزارت خارجه بخوره
    نقل قول نوشته اصلی توسط hkababi نمایش پست ها
    سلام،
    توی چک لیست UDI برای مهاجرت خانوادگی با این متن روبرو شدم. منظورش از "Must be legalized" چی هست؟؟
    مثلا شناسنامه رو چطور میشه Legalese کرد؟؟؟
    [You must show all the documents in their original form, and your passport. The original documents from your home country must be legalised by the foreign authority. You can contact the Ministry of Foreign Affairs or equivalent in your home country to get information about how to get your documents legalised. No legalisation of your passport is required.]

سلام به همه
    شکر خدا وقت ما هم اعلام شد

فقط یه سوال این که در چک لیست نوشتن مدارک اوریجینال (جدای از ترجمه ها) باید LEGALIZED بشه یعنی چی کسی این کار رو کرده؟

Junior Member

سلام مجدد به هم دوستان

واقعیت تو پست های قبلی برخی دوستان اظهار داشتن که تمکن بر اساس نرخ بانک مرکزی کفایت میکنه
    البته برخی هم با استناد به حرف vfs میگفتن باید باید بر اساس نرخ آزاد تهیه بشه

به هر جهت اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

Junior Member

دوست عزیز، کارمندان VFS فقط مسئول جمع آوری مدارک هستند و هیچ پند و نصیحت دقیقی (غیر از نقص مدارک) نمیتونن در مورد نحوه چگونگی پردازش پرونده شما بکنن.

تمکن مالی به نرخ دولتی اعلام میشود، و در سایت های معروف تبدیل ارز نیز نرخ 4200 ثبت شده است (نرخ تبدیل دلار به ریال برابر 42,172.39 IRR).

هیچ کجای دنیا از این اتفاق عجیب و غریب و چند نرخی بودن ارز (به افتضاحی کشورمون) وجود نداره و اونها اطلاعی از نرخ های چندگانه ارز (از قبیل ارز مبنا، سنا، نیما، فردایی و صرافی و ...) ندارند و قطعاً نرخ ارز مبنا مورد نظرشون هست که توی نامه تمکن مالی شما درج می شود.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mailemajid نمایش پست ها
    سلام مجدد به هم دوستان

واقعیت تو پست های قبلی برخی دوستان اظهار داشتن که تمکن بر اساس نرخ بانک مرکزی کفایت میکنه
    البته برخی هم با استناد به حرف vfs میگفتن باید باید بر اساس نرخ آزاد تهیه بشه

به هر جهت اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه

برای ویزا دانشجویی لازم نبود مقطع ارشد که من اقدام کردم، مجرد البته

نقل قول نوشته اصلی توسط mailemajid نمایش پست ها
    سلام به همه
    شکر خدا وقت ما هم اعلام شد

فقط یه سوال این که در چک لیست نوشتن مدارک اوریجینال (جدای از ترجمه ها) باید LEGALIZED بشه یعنی چی کسی این کار رو کرده؟

Junior Member

عذر میخوام، کجا عنوان شده که نباید از 1 جولای بگذره؟ من هیچ جا محدودیت زمانی ندیدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط doomaninc نمایش پست ها
    طبق گفته VFS، حداکثر 2 روز بعدش جوابش میاد که در چه تاریخی به شما نوبت داده شده.

فرصت تحویل مدارک که بستگی به تاریخ ورودتون داره، یعنی حداکثر سه ماه قبل از تاریخ ورودتون باید مدارک رو به VFS بدین. برای ویزای دانشجویی هم نباید از 1 july بگذره.

آدرس ایمیل نیز همینه که ذکر کردین.

قاعدتاً بعد از ارسال ایمیل برای دریافت نوبت، چند دقیقه بعدش یک ایمیل خودکار دریافت خواهید کرد با عنوان "Automatic reply: Schedule an appointment". اگر این را دریافت نکردید، احتمالا آدرس رو اشتباهی وارد کردین.
    اگر دریافت کردید، یعنی ایمیل شما به دست VFS رسیده. سعی کنید تماس هم بگیرید و پیگیر بشید که چرا نتیجه درخواست نوبت VFS براتون نیومده. عنوان هم کنید که ایمیل خودکار رو هم دریافت کردید.

Junior Member

https://www.udi.no/en/word-definitio...its/?hs=1&gs=1

توی این صفحه نوشته که مدت زمان مورد نیاز برای پردازش ویزای دانشجویی چه مدته.
    از اونجایی هم که برنامه ها و کلاس های دانشگاه های نروژ هم تقریباً از اوایل august شروع میشن، پس عملاً نباید بعد از 1 july اقدام کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط NJKLhum نمایش پست ها
    عذر میخوام، کجا عنوان شده که نباید از 1 جولای بگذره؟ من هیچ جا محدودیت زمانی ندیدم.