صفحه 16 از 161 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 1610

موضوع: مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

نقل قول نوشته اصلی توسط m.a.a نمایش پست ها
    فکر میکنم باید اسم دانشگاه رو اصلاح کنید اگر میخواهید برید NTNU.
    ممنون .اما قابل اصلاح نیست الان

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI3 نمایش پست ها
    ممنون .اما قابل اصلاح نیست الان
    در صفحه اول پروفایل امکان Delete کردن رزرو وجود داره؛ ببینید بعد از Delete کردن میشه دوباره تغییرش داد یا نه، اگر نشد با سفارت یا UDI برای یک راه حل تماس بگیرید.
    موفق باشید.

<< Everything is okay in the end
    , If it's not okay, then it's not the end >>

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sibe نمایش پست ها
    من موقع پر كردن فرم سفارت براي تعيين وقت، تو قسمت مربوط به آدرس فقط نوشتم student village !!!!!!!!!!! به نظرتون مشكلي ايجاد ميشه؟
    من وقتم 14/06 به نظرتون يه خورده دير تيست
    منم همینو نوشتم .اگه موردی پیش اومد دیگه قرارداد خوابگاه رو نشون بدیم دیگه حل میشه .فکر نکنم مشکل حادی باشه . با مذاکره قابل حله

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m.a.a نمایش پست ها
    در صفحه اول پروفایل امکان Delete کردن رزرو وجود داره؛ ببینید بعد از Delete کردن میشه دوباره تغییرش داد یا نه، اگر نشد با سفارت یا UDI برای یک راه حل تماس بگیرید.
    موفق باشید.
    من یه وقت دیگه هم گرفتم که شد 16 ژوئن , حالا باهاشون مکاتبه می کنم اگه موردی نبود همون وقت اولی رو که 3 روز زودتره برم.بازم مرسی

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

من یه وقت دیگه هم گرفتم که شد 16 ژوئن , حالا باهاشون مکاتبه می کنم اگه موردی نبود همون وقت اولی رو که 3 روز زودتره برم.بازم مرسی
    فکر کنم اگه قبلی رو delete کنید دوباره 13 ام یه جای خالی باز میشه که میتونید با مشخصات اصلاح شده همون رو دوباره رزرو کنید.

<< Everything is okay in the end
    , If it's not okay, then it's not the end >>

Junior Member

من زودترین وقتی که تونستم بگیرم 14 ژوئن بود . این که توی یکی از نامه ها گفته باید تا قبل از 1 ژوئن برای ویزا درخواست بدین رو میشه 2 جور برداشت کرد اول اینکه تا قبل از این تاریخ وقت سفارت بگیری (مثل کاری که ما اکثرا انجام دادیم ) و دومی این تا قبل از 1 ژوئن همه کاراتو با سفارت انجام داده باشی . من دیدم بعضی دیگه از بچه ها هم همین مشکل رو دارن .کسی هست که وقت سفارتش قبل از 1 ژوئن باشه ؟

Junior Member sed آواتار ها

من زودترین وقتی که تونستم بگیرم 14 ژوئن بود . این که توی یکی از نامه ها گفته باید تا قبل از 1 ژوئن برای ویزا درخواست بدین رو میشه 2 جور برداشت کرد اول اینکه تا قبل از این تاریخ وقت سفارت بگیری (مثل کاری که ما اکثرا انجام دادیم ) و دومی این تا قبل از 1 ژوئن همه کاراتو با سفارت انجام داده باشی . من دیدم بعضی دیگه از بچه ها هم همین مشکل رو دارن .کسی هست که وقت سفارتش قبل از 1 ژوئن باشه ؟
    اینکه قبل 1 ژوئن باشه منظور وقت ملاقاتت نه تاریخ رزرو کردن، من و چنتا از دوستام قبل 1 ژوئن هستیم (31 می).
    دوستان لطفا هر کسی که رفت سفارت اینجا تجربیاتشو بیان کنه که سایر بچه ها هم درجریان قرار بگیرند تا نکات لازم رو رعایت کنند.

Junior Member

من امروز با سفارت تماس گرفتم . اگه بچه ها سوالی دارن اول توی همین فروم بگردین , جوابتون رو پیدا نکردین با سفارت تماس بگیرید . مسئول پاسخگویی ایرانیه و کاملا خوب به سوالاتون جواب میده . خب ! اون 1 ژوئن که تو نامه دانشگاه اومده و مورد خاصی نیست و فقط سعی کنید تو ماه ژوئن وقت بگیرید . درباره مدارک فقط ترجمه شناسنامه لازمه ( نیازی به ترجمه کارت ملی نیست اما باید اصل و کپی رو با خودمون ببریم )
    اما در خصوص اینکه شاید بعضی از مدارک از طرف دانشگاه و بانک نروژ تا روز سفارت نرسه . اطلاعی نداشت و گفت هنوز چیز خاصی بهشون اعلام نشده . کسی در این زمینه اطلاعات جدیدی داره
    (بچه ها اگه هر کسی مثل من اطلاعات تازه ای تونست بدست بیاره لطفا بیاد اینجا مطرح کنه تا به بقیه هم کمک بشه و براشون مشکلی پیش نیاد )

Junior Member metty آواتار ها

سلام دوستان
    من با سفارت تماس گرفتم و مشکلم در مورد اینکه میخوام زودتر از اگوست اونجا باشم رو باهاشون مطرح کردم و با کمال تعجب برا 26 می بهم وقت مصاحبه دادن. حالا توی این وقت کم یه خورده دست پاچه شدم مدارکی که لازمه رو لیست میکنم اگه چیزی از قلم افتاد تذکر بدین
    1- ترجمه و اصل شناسنامه و کارت ملی
    2-عکس 3*4
    3-ایمیل پذیرش ( اصلش نیومده هنوز گفتن ایمیل کفایت میکنه)
    4- ایمیل رسید بانکی
    5- 200هزار تومان نقد
    6- اصل و کپی گذرنامه (ایا کپی گذرنامه هم باید تایید وزارت خارجه و دادگستری بشه؟)
    7- خوابگاه رو که دانشگاه گارانتی کرده

دوستانی هم که میخوان زودتر برن یه تماس بگیرن شاید بتونن برا تاریخ نزدیکتر وقت بگیرن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط metty نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با سفارت تماس گرفتم و مشکلم در مورد اینکه میخوام زودتر از اگوست اونجا باشم رو باهاشون مطرح کردم و با کمال تعجب برا 26 می بهم وقت مصاحبه دادن. حالا توی این وقت کم یه خورده دست پاچه شدم مدارکی که لازمه رو لیست میکنم اگه چیزی از قلم افتاد تذکر بدین
    1- ترجمه و اصل شناسنامه و کارت ملی
    2-عکس 3*4
    3-ایمیل پذیرش ( اصلش نیومده هنوز گفتن ایمیل کفایت میکنه)
    4- ایمیل رسید بانکی
    5- 200هزار تومان نقد
    6- اصل و کپی گذرنامه (ایا کپی گذرنامه هم باید تایید وزارت خارجه و دادگستری بشه؟)
    7- خوابگاه رو که دانشگاه گارانتی کرده

دوستانی هم که میخوان زودتر برن یه تماس بگیرن شاید بتونن برا تاریخ نزدیکتر وقت بگیرن

کامله رفیق .نگران نباش . برو بعد اگه موضوع جدیدی دستگیرت شد بیا به ما هم خبر بده

(کپی و اصل کارت ملی رو ببر , ترجمه اش نیازی نیست , پاسپورت هم تایید نمی خواد )