صفحه 18 از 161 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 1610

موضوع: مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

به خدا هر چي دانشگاه گفته درسته. خودتونو انقد نگران نكنين. موفق مي شين
    نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza Faraha نمایش پست ها
    کسی از بچه ها میدونه که تضمین دانشگاه برای خونه کافیه یا حتما باید قرار داد خونه ببریم؟
    دانشگاه که میگه کافیه !!!!
    8th Jun وقت سفارت دارم .نگرانم تا اون موقع قرار داد خونه نرسه دستم.

Junior Member sed آواتار ها

کسی از بچه ها میدونه که تضمین دانشگاه برای خونه کافیه یا حتما باید قرار داد خونه ببریم؟
    دانشگاه که میگه کافیه !!!!
    8th Jun وقت سفارت دارم .نگرانم تا اون موقع قرار داد خونه نرسه دستم.
    اگه قراردادت نیومد همون کافیه، خیلی از بچه ها شرایط شمارو دارن و حتی از دانشگاه هم پرسیدن که گفتن مشکلی نیست.

Junior Member hbah آواتار ها

روزهای کار سفارت یکشنبه تا چهارشنبه است.

ترجمه کارت ملی + تایید وزارت خارجه + کپی ترجمه لازم است. هیچ ضرری هم نداره که تمام مدارکو با خودتون ببرید.

duf no هم همون شماره پرونده است که فکر کنم موقع تحویل پاسپورت برای ویزا - لازم باشه.

گفت یک ماه دیگه خبر میدن

حمید

Junior Member metty آواتار ها

سلام دوباره خدمت دوستان گل
    ببخشید که یه خرده دیر جواب میدم. من 5شنبه وقت سفارت داشتم با کلی بدبختی تونستم خودمو به سفارت برسونم چون قطارم 2 ساعت تاخییر داشت!!! و احتمال اینکه نرسم زیاد بود پس خواهشن بقیه دوستان شهرستانی از این ریسکها نکنن و یه روز جلوتر خودشون رو به تهران برسونن .
    از نظر سفارت ایمیل پذیرش هم قابل قبول بود اما چون اصل نامه پذیرشم نیم ساعت قبل حرکتم بدستم رسید تونستم اصلش رو ارائه بدم.
    برای رسید بانکی هم پرینت ایمیل رو دادم. ترجمه کارت ملی رو هم ازم گرفت همچنین قسمتی ازفایل پیوست نامه پذیرش ک توش نوشته شده بود خوابگاه گارانتی شده علامت زدم و بهش دادم اما متاسفانه چون هول بودم پرینت رزرو خوابگاه رو جا انداختم . بنظرتون اگه اونو پست کنم یا با کسی بعدا بفرستم قبول میکنن؟
    یا بهتره با UDI تماس بگیرم؟

Junior Member

سلام
    دوستاني كه سفارت رفتن، چقدر زودتر از وقتشون اونجا بودن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa_s نمایش پست ها
    نخير تعطيل نيست. سفارته برگ چغندر كه نيست. ضمنا سفارت ها در ايران جمعه و شنبه تعطيلن نه يكشنبه.

سفارته برگ چغندر كه نيست
    قانع شدم، ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    VU University Amsterdam/IBA

سلام .
    فتوکپی گذرنامه باید مهر ک پی برابر اصل هم داشته بشه یا همان کپی کافیه؟؟؟

Junior Member metty آواتار ها

سلام .
    فتوکپی گذرنامه باید مهر ک پی برابر اصل هم داشته بشه یا همان کپی کافیه؟؟؟
    همون کپی کفایت میکنه عزیز پاسپورت یه مدرک بین المللی نیازی به کپی برابر اصل ویا مهر وزارت خارجه نداره. فقط حتما اصل گذرنامه تون رو حتما با خودتون ببرید.
    موفق باشید

Junior Member sed آواتار ها

سلام
    من امروز مدارک رو تحویل سفارت دادم (گفتم یه توضیح کامل اینجا بدم که اگه بچه ها نگرانی دارن برطرف بشه).
    1-اول کسی که حکم دربون سفارت رو داره مدارک رو میپرسه آوردی که اگه کامل باشه میری داخل (چون خلوته ممکنه زودتر از زمان خودتون بتونید برید داخل، من 20 min زودتر رفتم داخل).
    2-همون دربون مدارکتون رو چک میکنه و اگه چیزی اضافه باشه بهتون برمیگردونه و مابقی رو دسته میکنه میده بهتون و میگه بشین تا باجه خالی بشه.
    3-سه تا باجه هست که بعد 2تا 5 min نوبتت میشه و 2 خانم و یک آقایی که پشت شیشه نشستن از هدست استفاده میکنند که یه هدست هم اینطرف برای شما هست تا بتونید باهاشون صحبت کنید.
    4-شروع میکنه به چک کردن مدارکتون و اگه سوالی در مورد مدارک داشته باشه میپرسه (مثلا کپی ها رو گذاشتی یا اینکه تا حالا برا ویزای نروِژ اقدام کردی، هیچ مصاحبه ای در کار نیست).
    5-پول رو ازتون میخواد که بعد یه رسید بهتون میده که یا شماره پروندتون رو روش نوشته یا میخونه که خودتون بنویسید (اگه خودتون نوشتید حتما یبار باهاش چک کنید).
    6-و در آخر با یه لبخند ازتون خداحافظی میکنه
    * به ما که قبل 1 JUN تحویل دادیم گفتن 4 هفته ای ویزامون میاد ولی اونایی که بعد 1 JUN هستن بپرسن که چفدر طول میکشه و اینجا اعلام کنند برا اطلاع بقیه بچه ها.
    به امید موفقیت هممون

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sed نمایش پست ها
    سلام
    من امروز مدارک رو تحویل سفارت دادم (گفتم یه توضیح کامل اینجا بدم که اگه بچه ها نگرانی دارن برطرف بشه).
    1-اول کسی که حکم دربون سفارت رو داره مدارک رو میپرسه آوردی که اگه کامل باشه میری داخل (چون خلوته ممکنه زودتر از زمان خودتون بتونید برید داخل، من 20 min زودتر رفتم داخل).
    2-همون دربون مدارکتون رو چک میکنه و اگه چیزی اضافه باشه بهتون برمیگردونه و مابقی رو دسته میکنه میده بهتون و میگه بشین تا باجه خالی بشه.
    3-سه تا باجه هست که بعد 2تا 5 min نوبتت میشه و 2 خانم و یک آقایی که پشت شیشه نشستن از هدست استفاده میکنند که یه هدست هم اینطرف برای شما هست تا بتونید باهاشون صحبت کنید.
    4-شروع میکنه به چک کردن مدارکتون و اگه سوالی در مورد مدارک داشته باشه میپرسه (مثلا کپی ها رو گذاشتی یا اینکه تا حالا برا ویزای نروِژ اقدام کردی، هیچ مصاحبه ای در کار نیست).
    5-پول رو ازتون میخواد که بعد یه رسید بهتون میده که یا شماره پروندتون رو روش نوشته یا میخونه که خودتون بنویسید (اگه خودتون نوشتید حتما یبار باهاش چک کنید).
    6-و در آخر با یه لبخند ازتون خداحافظی میکنه
    * به ما که قبل 1 JUN تحویل دادیم گفتن 4 هفته ای ویزامون میاد ولی اونایی که بعد 1 JUN هستن بپرسن که چفدر طول میکشه و اینجا اعلام کنند برا اطلاع بقیه بچه ها.
    به امید موفقیت هممون
    سلام،
    مرسی از توضیح کاملتون،
    راستی ترجمه شناسنامه و کارت ملی رو هر دوشو میخواستند یا یکیش کافی بود ؟

<< Everything is okay in the end
    , If it's not okay, then it's not the end >>