صفحه 3 از 161 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1610

موضوع: مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای درخواست ویزای تحصیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen fardi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این ویزاها چی شد؟ ما فکر میکردیم پذیرش گرفتیم تمومه.
    من با UDI هم تماس گرفتم 2 روز پیش که فکر کنم 5 روزی طول میکشه جواب بدن.

*eclips عزیز شما چی؟ خبری UDI از نشد؟
    سلام دوست عزیز
    هنوزUDI پاسخی نداده!1 بار هم reminderزدم.دوشنبه 19th واسه من هفته 7th میشه!

سلام دوستان

من June 13 مداركو تحويل سفارت دادم 13 August هم بليط دارم. يعني ممكنه تا اون موقع نياد و دچار مشكلات جدي بشم من ؟
    تازه مدرك Letter of Admission من اصل نبود و همينطور Confirmation letter of Funding ، چون من زماني كه داشتم مداركمو تحويل سفارت ميدادم تقريبا 3 هفته بود كه دانشگاهم مداركو پست كرده بود و پس از پيگيريهاي مداوم، پست جمهوري اسلامي به من گفت كه نامه ام گم شده. بنا بر اين بنده ناگزير كپي مدارك پذيزش و مالي رو تحويلشون دادم. در زمان تحويل مدارك اون كارمند خانمي كه مسئول رسيدگي بود، به من گفتند كه در صورت نياز به ارائه مدارك اصل، UDI به شما از طريق Email تماس ميگيره. در حال حاضر كه پس از پيگيريهاي بنده، دانشگاه مدارك اصل را براي بار دوم و اين سري از طريق DHL ارسال كرده، الان بايد چه كنم؟ منتظر تماس سفارت يا UDI بشم يا يك بار ديگه وقت Appointment بگيرم براي تحويل مدارك؟

لطفا راهنمايي كنيد
    متشكرم

عليرضا

عليرضا جان به نظرم يه تماسي با سفارت بگيري ضرر نداره ولي تا جايي كه به من گفتن وقتي پرونده شما فرستاده شد ديگه چيزي بهش اضافه نمي كنن مگر به در خواست خود يو دي آي ولي ميگم باز بپرس كه از شك دربياي. بليط منم راستي همون روزه،‌پروازت از كجاست؟

Question Visa

I got this email today. What do they mean by "complicated"?! I think it's a little bit odd and weird, isn' it?

Dear Mehdi,

We refer to your e-mail dated 11th July 2010.

The application is in process in the Directorate of Immigration (UDI). The reference number is DUF ************. Please quote this number whenever you contact us.

We try to process all applications for residence permits for students by the start of the semester. All applications which contain all the required documentation, and are not complicated in other respects, will be processed in time.

When we have processed the application, we will send the decision to the applicant via the Norwegian embassy or consulate.

Currently we do not have online service for status updates. The service unit will assist you with most of your enquiries.

Feel free to contact us again if you have further questions.

Best regards

Ruta Gromholt
    Executive Officer, The Service Unit

The Norwegian Directorate of Immigration (UDI)
    P.O. Box 8108 Dep, N-0032 Oslo, Norway
    Telephone: +47 23 35 15 00
    E-mail: ots@udi.no

www.udi.no

PS. We are several employees who respond to the e-mails here at the Service Unit. If you should have any further enquiries concerning this e-mail - please use the "Reply"-button so that we may see all previous correspondence.

پیش فرض پاسخ : Visa

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi_Abhar نمایش پست ها
    I got this email today. What do they mean by "complicated"?! I think it's a little bit odd and weird, isn' it?

Dear Mehdi

Currently we do not have online service for status updates. The service unit will assist you with most of your enquiries.

PS. We are several employees who respond to the e-mails here at the Service Unit. If you should have any further enquiries concerning this e-mail - please use the "Reply"-button so that we may see all previous correspondence.
    سلام
    برا منم عين همين متن را فرستادن به جز اونايي كه پاك نكردم و در بالا هست. به complicated هم مي گويند واو واويلا كه دست پيش بگيرند.
    پارسال همچين موقع ها بچه هايي بودند كه ويزاشون رو دريافت كرده بودند. امسال!!!!!
    من هول افتاد تو دلم و قصد تشويش ندارما ولي مي گم نكنه نمي خواهند ويزا بدهند؟!!1

پیش فرض پاسخ : Visa

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi_Abhar نمایش پست ها

Dear Mehdi

سلام
    برا منم عين همين متن را فرستادن به جز اونايي كه پاك نكردم و در بالا هست. به complicated هم مي گويند واو واويلا كه دست پيش بگيرند.
    پارسال همچين موقع ها بچه هايي بودند كه ويزاشون رو دريافت كرده بودند. امسال!!!!!
    من هول افتاد تو دلم و قصد تشويش ندارما ولي مي گم نكنه نمي خواهند ويزا بدهند؟!!1

Junior Member mohsen fardi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PETROLEUM GEOLOGY AND GEOPHYSICS, THE UNIVERSITY OF OSLO

سلام مهدی جان
    بازم شانس اوردی مثل من بهت نگفتن پیدات نکردیم.این complicated هم که معلومه اگه ردمون کردن بدونیم اشکال از ما بوده نه اونا!!

We could not find you in our system

نمیدونم چی بگم؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen fardi نمایش پست ها
    سلام مهدی جان
    بازم شانس اوردی مثل من بهت نگفتن پیدات نکردیم.این complicated هم که معلومه اگه ردمون کردن بدونیم اشکال از ما بوده نه اونا!!

We could not find you in our system

نمیدونم چی بگم؟!
    Whaaaaaaaaaaaaaaat?????????? They DIN NOT find you??! Are you kidding man? Phone the embassy as soon as possible.

سلام دوستان

منظور دوستمون از اينكه نخوان ويزا بدن چيه ؟
    چرا اينا اينجوري ميكنن ؟ تا حالا هر كسيو من ميشناختم از سوئد ويزاشو گرفته ...
    قاطي كردم به خدا !!!!!!!!
    چيكار كنم من ؟ بد جوري نگرانم.
    منم مثل شما ها ايميل بزنم به UDI ? يعني منم تا الان بايد ايميل ميزدم بهشون ؟ چي بايد بگم ؟
    به چه آدرسي ايميل بزنم ؟
    من 13 June تحويلشون دادم مداركمو. الان واسه ويزا ، زوده يا ديره به نظر شما ؟

Junior Member mohsen fardi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PETROLEUM GEOLOGY AND GEOPHYSICS, THE UNIVERSITY OF OSLO

سلام علی جان
    حتما یک میل به UDI بزن و اینم ایمیل و تلفنش:

The Norwegian Directorate of Immigration (UDI)
    P.O. Box 8108 Dep, N-0032 Oslo , Norway
    Telephone: +47 23 35 15 00
    E-mail: ots@udi.no

مشخصاتتو بنویس مثل تاریخ تولد و رفرنس نامبری که تو PDFموقع ثبت نام هست و اسم دانشگاه و فکر کنم اینا کافیه و من الان از یکی از دوستان آقای ابوذر پرسیدم و ایشون گفتن که DUF NUMBER که شماره پرونده شما در اونجا هست رو هم بپرسین؟ و آیا مدارکت رجیستر شده یا نه؟
    در ضمن به نظر من بهتره به دانشگاه ها هم میل بزنیم و شرایطو بگیم!
    شاید اونا بتونن فشار بیشتری به UDI بیارن که ویزا ها رو صادر کنن
    ویرایش توسط mohsen fardi : July 16th, 2010 در ساعت 11:05 PM