صفحه 34 از 161 نخستنخست ... 24252627282930313233343536373839404142434484134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 1610

موضوع: مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

نقل قول نوشته اصلی توسط idbarima نمایش پست ها
    مال دوستم شد 100 روز و هنوز نيومده. اصلا تا همين دو هفته پيش كه زنگ بزنه به يو دي آي پرونده اش بررسي نشده بود. از طريق يو دي آي پيگيري مي كنه تقريبا هر روز.
    شما هم همينكارو بكنيدو تماس بگيريد ببينيد چرا انقدر طول كشيده.
    شماره UDI رو میذاری اینجا؟
    ممنون

تو سایتش هست www.udi.no پرونده من رو هم دست نزده بودن . بعد آخر به رییسشون گفت کاری داریم دوباره بررسی می کنیم.

ApplyAbroad Senior Veteran

با سلام.موجودی حساب برای اخذ ویزای یکساله نروژ چقدر لازم است؟وباید برای سال دوم تحصیلی نیز این مبلغ دوباره واریز شود؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    NTNU- Cybernetics

سلام

من برای دوره دکترا توی دانشگاه NTNU پذیرفته شدم (همراه با بورس) و منتظر صدور ویزای work permit هستم الان میخوام بلیط هواپیما رو بخرم. میخواستم بدونم که باید بلیط دوطرفه بخرم یا بلیط یکطرفه هم مشکلی نداره؟
    اصلن بلیط یک طرفه یا دوطرفه بودن رو سفارت چک میکنه یا موقع سوار شدن به هواپیما؟ کجا چک میکنن که بلیط شما یکطرفه است یا دوطرفه ؟

ممنون

Member babak1234 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University, Master in strategy

شما می توانی بلیط یکطرفه بخری - برای این که بلیط یکطرفه بخری باید یا اقامت دائم داشته باشی یا اقامت دانشجویی که یک سال اقامت می دهد - با توجه به افزایش قیمت بلیط من توصیه می کنم یکطرفه را بخرید - برای سفارت هم بلیط یکطرفه یا دوطرفه مهم نیست .

نقل قول نوشته اصلی توسط mv1365 نمایش پست ها
    سلام

من برای دوره دکترا توی دانشگاه NTNU پذیرفته شدم (همراه با بورس) و منتظر صدور ویزای work permit هستم الان میخوام بلیط هواپیما رو بخرم. میخواستم بدونم که باید بلیط دوطرفه بخرم یا بلیط یکطرفه هم مشکلی نداره؟
    اصلن بلیط یک طرفه یا دوطرفه بودن رو سفارت چک میکنه یا موقع سوار شدن به هواپیما؟ کجا چک میکنن که بلیط شما یکطرفه است یا دوطرفه ؟

ممنون
    Share your knowledge. It is a way to achieve immortality

Member babak1234 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University, Master in strategy

حدود 90 هزار کرون که البته پارسال 89 هزار تا بود - تمام مبلغ را برای صدور ویزا باید به حسابی که دانشگاه اعلام کرده واریز کنید - و بعد از ورود حساب دانشجویی باز می کنند و حق برداشت از حساب را دارید -

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaafshar8 نمایش پست ها
    با سلام.موجودی حساب برای اخذ ویزای یکساله نروژ چقدر لازم است؟وباید برای سال دوم تحصیلی نیز این مبلغ دوباره واریز شود؟
    Share your knowledge. It is a way to achieve immortality

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط idbarima نمایش پست ها
    مال دوستم شد 100 روز و هنوز نيومده. اصلا تا همين دو هفته پيش كه زنگ بزنه به يو دي آي پرونده اش بررسي نشده بود. از طريق يو دي آي پيگيري مي كنه تقريبا هر روز.
    شما هم همينكارو بكنيدو تماس بگيريد ببينيد چرا انقدر طول كشيده.
    سلام
    ویزای شما یا دوستت نیومد؟
    مال من نیومده هنوز
    دانشگاه گفته میاد ولی هنوز خبری نشده.
    چیکار میشه کرد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    VIA University College

نقل قول نوشته اصلی توسط RezaN نمایش پست ها
    سلام

متاسفانه امسال اینجوری شده که اینم کاملا نشون دهنده شانس خوبه منه

ولی قه طور کلی سخت تر به متقاضیان لیسانس ویزا داده میشه برا اینکه مدت زمان اقامت کسایی که برا لیسانس اقدام می کنند حداقل ۴ سال است که این زمان زیاد بیشتر باعث این میشه که این افراد به کشورشون برگردن

در ضمن طی مشاهدات من این عمل تقریبا ۱ سال در میون بوده یعنی ۲ سال بیش از ایران خیلی سخت واسه لیسانس ویزا گرفتن ولی سال بیش ۲۱ روزه برا لیسانس ویزاشون اومده!
    _سال 2007 من دو نفر رو میشناختم که ویزای نروژ برای تحصیل در مقطع لیسانس رو گرفتن
    _سال 2009 من اقدام کردم که بهم ویزا ندادن ولی کسی رو می شناختم که پروندش هنوژ در حال بررسی بود ، مادرش زنگ زده بود udi ( پدر و مادر هردو ساکن نروژ )و وقتی گفت پسرم در حال تحصیل در مقطع فوق توی ایران هست و می خواد نروژی یاد بگیره و بعد تصمیم بگیره فوق لیسانس رو ادامه بده یا از اول بخونه ، بهش ویزا دادن ، یا فرد دیگه ای که در ایتالیا بود برای لیسانس ویزا گرفت.
    _سال 2010 من کلا 2 نفر رو دیدم که ویزا گرفتن یکی کابر mehdi abhar که نمی دونم چه مدارکی ارائه داده ،
    ولی دوست خودم طبق تجربه ای که داشتم و لیست چیز هایی که سال قبلش UDI برای اثبات در برگشت من به ایران خواسته بود و من هم توی فروم گذاشته بودم __ ما ضمیمه پروندش یه نامه سوابق کاری و همچنین پیشنهاد کاری رو دادیم که این آقا بعد از اتمام تحصیلات بر می گرده و همچنین صفحات حاوی ویزا های یک ساله کاری از استرالیا که توی پاسپورت قبلیش بود رو هم ضمیمه کردیم و بهش ویزا دادن که سنش تقریبا 29 سال داشت پس ربطی به سن نداره به مدارک دیگه مربوط می شه

متاسفانه اون لیست مدارک رو مدیر بعدی بخش نروژ پاک کرد ، حدود 100 تا پست من پاک شد ، و متهم به شایعه پراکنی هم شدم
    چقدر خوب بود که حداقل اون لیست مدارک رو بچه هایی که برای لیسانس میرن داشتن و این نتیجه یک سال زحمتشون بر باد نمی رفت ، یا اینکه برای جاهای دیگه هم اقدام می کردن ، من سال بعدش رفتم سوئد الان اینجا هستم و یک شنبه دارم میرم فرانسه که فرانسوی یاد بگیرم برای یک سال و ویزا هو سوئد و هم فرانسه دارم ( ویزا برای کورس زبان فرانسوی از سفارت فرانسه توی ایران گرفتم تقریبا محاله ! ) مهم اینه وارد یک کشور عضو شینگن بشین و بعد از اون هر جایی از اروپا درخواست اقامت بلند مدت ( بیش از سه ماه منظورم هست کمتر از سه ماه اقامت ویزا نمی خواد ) براحتی بهتون ویزا میدن.
    ویرایش توسط saman_rocket : September 3rd, 2011 در ساعت 06:44 AM
    هیچ می بینی نهاد و ریشه را ؟
    یا که داری لذت اندیشه را ؟

Junior Member hbah آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen fardi نمایش پست ها
    سلام
    دوست من اينجا دكترا ميخونه و خانمش بعد حدودا 3 ماه تونست بياد و ويزاي يك ساله بهش دادن كه البته قابل تمديده!من ازش پرسيدم و شما نميتونين همزمان بياين بلكه بايد اول شما بياين و بعد درخواست ويزا براي ايشون بدين.اطلاعات كامل رو بايد از سفارت بگيرين.
    برای اقایون و خانمهای متاهل: توصیه نمیکنم اینجا بیاین چون بسیار برای ویزای همراه سخت میگیرن و ممکنه اصلا ندن. مگه اینکه بخاین تنها باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_rocket نمایش پست ها
    _سال 2007 من دو نفر رو میشناختم که ویزای نروژ برای تحصیل در مقطع لیسانس رو گرفتن
    _سال 2009 من اقدام کردم که بهم ویزا ندادن ولی کسی رو می شناختم که پروندش هنوژ در حال بررسی بود ، مادرش زنگ زده بود udi ( پدر و مادر هردو ساکن نروژ )و وقتی گفت پسرم در حال تحصیل در مقطع فوق توی ایران هست و می خواد نروژی یاد بگیره و بعد تصمیم بگیره فوق لیسانس رو ادامه بده یا از اول بخونه ، بهش ویزا دادن ، یا فرد دیگه ای که در ایتالیا بود برای لیسانس ویزا گرفت.
    _سال 2010 من کلا 2 نفر رو دیدم که ویزا گرفتن یکی کابر mehdi abhar که نمی دونم چه مدارکی ارائه داده ،
    ولی دوست خودم طبق تجربه ای که داشتم و لیست چیز هایی که سال قبلش UDI برای اثبات در برگشت من به ایران خواسته بود و من هم توی فروم گذاشته بودم __ ما ضمیمه پروندش یه نامه سوابق کاری و همچنین پیشنهاد کاری رو دادیم که این آقا بعد از اتمام تحصیلات بر می گرده و همچنین صفحات حاوی ویزا های یک ساله کاری از استرالیا که توی پاسپورت قبلیش بود رو هم ضمیمه کردیم و بهش ویزا دادن که سنش تقریبا 29 سال داشت پس ربطی به سن نداره به مدارک دیگه مربوط می شه

متاسفانه اون لیست مدارک رو مدیر بعدی بخش نروژ پاک کرد ، حدود 100 تا پست من پاک شد ، و متهم به شایعه پراکنی هم شدم
    چقدر خوب بود که حداقل اون لیست مدارک رو بچه هایی که برای لیسانس میرن داشتن و این نتیجه یک سال زحمتشون بر باد نمی رفت ، یا اینکه برای جاهای دیگه هم اقدام می کردن ، من سال بعدش رفتم سوئد الان اینجا هستم و یک شنبه دارم میرم فرانسه که فرانسوی یاد بگیرم برای یک سال و ویزا هو سوئد و هم فرانسه دارم ( ویزا برای کورس زبان فرانسوی از سفارت فرانسه توی ایران گرفتم تقریبا محاله ! ) مهم اینه وارد یک کشور عضو شینگن بشین و بعد از اون هر جایی از اروپا درخواست اقامت بلند مدت ( بیش از سه ماه منظورم هست کمتر از سه ماه اقامت ویزا نمی خواد ) براحتی بهتون ویزا میدن.
    دوست عزیز سلام
    مرسی که این مطالب رو اینجا عنوان کردین واقعا ممنون
    ولی از من که برا امسال گذشت ایشالا برا بعدیا
    در ضمن من ۲۱ سالمه و تا مهر سال دیگه لیسانسم رو می گیریم و برا فوق اقدام می کنم
    و حتما با شما در تماس خواهم بود که از راهنمایی تون استفاده کنم
    اگه وارد اروپا بشی خیلی راحت میشه موندگار شد ولی مهم ورود