صفحه 4 از 161 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1610

موضوع: مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای درخواست ویزای تحصیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen fardi نمایش پست ها
    DUF NUMBER که شماره پرونده شما در اونجا هست رو هم بپرسین؟ و آیا مدارکت رجیستر شده یا نه؟
    در ضمن به نظر من بهتره به دانشگاه ها هم میل بزنیم و شرایطو بگیم!
    شاید اونا بتونن فشار بیشتری به UDI بیارن که ویزا ها رو صادر کنن
    1- یک مدت زمانی طول می کشه تا مدارکتون از سفارت نوروژ در تهران به UDI برسه. برای من حدود 25 روز بود!!! البته قضیه منهم فرق داشت، من از مالزی اقدام کرده بودم و اونجا سفارت سوئد پیگیر این قضیه بود بجای سفارت نوروژ!!!
    2- بعد از اینکه مدارکتون به UDI رسید، حدود 3 تا 5 روز طول میکشه تا پرونده تون رجیستر بشه و در اون موقع یه شماره 12 رقمی به شما تعلق میگیره که همون DUF NUMBER هست.
    3- از اونجایی که UDI یک سازمان کاملا مستقل هست، هیچ ارگانی نمیتونه اونو تحت فشار قرار بده!!!

مثلا این یه قسمت از جوابی بود که اون زمان من دریافت کردم:

Dear XXX,

We refer to your e-mail dated XXX.

Your reference number is DUF - 2010 0246XX XX. Please quote this number whenever you contact us.

The application is still under consideration here at the Directorate of Immigration (UDI).
    The expected case processing is appromimatley2 months. This application was registered XX XX 2010.
    We update our case processing times regularly, and they can therefore change during processing.
    You can find more information about expected case processing times for various types of applications at www.udi.no/saksbehandlingstider.
    Once we have processed the application, we will send the decision made to the you via the the Swedish embassy.
    Please do not hesitate to contact us again if you have any questions.

Best regards

Mabel Killmer

Executive Officer, The Service Unit

The Norwegian Directorate of Immigration (UDI)

P.O. Box 8108 Dep, N-0032 Oslo, Norway

Telephone: +47 23 35 15 00

E-mail: ots@udi.no

www.udi.no

Junior Member mohsen fardi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PETROLEUM GEOLOGY AND GEOPHYSICS, THE UNIVERSITY OF OSLO

سلام آقا ابوذر
    با این حساب وقتی UDI به من گفته که منو تو سیستمشون پیدا نکرده هنوز بعد از 40 روز مدارک من از تهران به اونجا نرسیده؟
    البته من اسم و Reference Number رو که تو اون PDF - cover letter بود فرستادم و اونا دوباره ازم تاریخ تولد خواستن که منم همون روز براشون فرستادم!
    به نظرت اگه مدارک من هنوز نرسیده باشه دستشون چه کنم؟

Junior Member

کسی هست که تا امروز ویزاش اومده باشه ؟ من که با 5و6 نفر دیگه در ارتباطم و کسی هم تا الان ویزا نگرفته.

سلام آقا ابوذر
    با این حساب وقتی UDI به من گفته که منو تو سیستمشون پیدا نکرده هنوز بعد از 40 روز مدارک من از تهران به اونجا نرسیده؟
    البته من اسم و Reference Number رو که تو اون PDF - cover letter بود فرستادم و اونا دوباره ازم تاریخ تولد خواستن که منم همون روز براشون فرستادم!

Don't worry man, I am sure that they have received your docs and it was just a mistake. Phone the embassy tomorrow and I am sure that you will get good news

Our Visa would be ready by August, trust me

نقل قول نوشته اصلی توسط spiky8877 نمایش پست ها
    کسی هست که تا امروز ویزاش اومده باشه ؟ من که با 5و6 نفر دیگه در ارتباطم و کسی هم تا الان ویزا نگرفته.
    Do you mean 5 or 6 people other than guys who are in this forum? I know that in Pakistan the situation is alike

شما بايد شمارهاي كه سفارت روي رسيدتون نوشت و بهتون داد را براشون بنويسيد نه اوني كه تو cover letter بود. مطمئن باشيد كه اسمتون هست و شما به اونها بد آدرس داديد. اصلا نگران نباش.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi_Abhar نمایش پست ها
    I know that in Pakistan the situation is alike
    ببخشيد مي شه لطف كنيد بفرمايي شما از كجا اين افراد رو پيدا كرديد؟ آخه منم مي خواستم همكلاسي هام رو پيدا كنم.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Seyed Alireza نمایش پست ها
    سلام دوستان

منظور دوستمون از اينكه نخوان ويزا بدن چيه ؟
    به چه آدرسي ايميل بزنم ؟
    سلام
    منظوري نداشتم و شما هم اصلا نگرانش نباش. درست مي شه به اميد خدا.
    من تو ايميلم به UDI فقط اسمم را گفتم و كد رهگيري كه سفارت داده بود.

Junior Member mohsen fardi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PETROLEUM GEOLOGY AND GEOPHYSICS, THE UNIVERSITY OF OSLO

سلام دوستان
    من امروز بالاخره بعد از تلاشی دو ساعته موفق شدم با سفارت تماس بگیرم و بفهمم که مدارکمو فرستادن (5 روز بعد از تحویل) ولی در مورد ویزام هنوز تصمیم گیری نشده!

Junior Member

Thumbs up پاسخ : مدارک لازم برای درخواست ویزای تحصیلی

سلام دوستان
    من امروز زنگ زدم سفارت گفتن ویزا اماده هست. 10 روز قبل پرواز با 1 عکس و بلیط بیا بگیر. دوستان اینطور که من فهمیدم باید خودتون پیگیری کنید...
    همگی مو فق باشید

پيش از هر چيز به سركار تبريك مي گم. به نظرم كم كم و به ترتيب زمان ارسال مدارك براي بقيه هم صادر ميشه.
    البته كه فقط ويزاي ايشون اومده و ربطي به بقيه نداره.
    منظورشون از پي گيري هم فكر كنم اين بوده كه يعني خودشون اطلاع نميدن كه ويزا اومده و شما بايد بپرسيد. البته شايد هم تازه صادر شده بوده و مي خواستن تماس بگيرن كه شما پيشدستي كرديد. گرچه با وضعي كه من در سفارت نروژ ديدم بعيد مي دونم.

طبق پست زير حدودا 15 روز پيش ايشون فرموده بودن كه 6 هفته قبل اقدام كرده بودن. بنابراين روي حداقل 8 هفته براي صدور ويزا حساب كنيد. من دو دوست برزيلي هم دارم كه دقيقا براي اونها هم ظرف 7 تا 8 هفته صادر شده بود. اگر كمتز از 8 هفته از زمان ارسال مدارك شما به UDI (توجه بفرماييد كه نه لزوما زمان تحويل مدارك شما به سفارت) گذشته به نظرم جاي نگراني نيست و هنوز بايد منتظر باشيد.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post259144