صفحه 50 از 141 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960100 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 1610

موضوع: مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

نقل قول نوشته اصلی توسط ratsign نمایش پست ها
    به سلامتی ببینم شما با شماره پروندتون پیگیری هم کردین یا نه؟!
    من از هیچ جا پیگیری نکردم...به udi یا هیچ جای دیگم میل نزدم...نگران نباشید مال همه ی بچه ها یکی یکی داره میاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Gjovik University College - MSc in Information Security

امروز اصل نامه پذیرش من با پست به دستم رسید. وقتی سفارت میریم واسه تحویل رسید، پاسپورت و یه عکس جدید بدون روتوش، آیا ارائه اون نامه (اصل نامه پذیرش) لازمه یا نیازی نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sarita نمایش پست ها
    امروز اصل نامه پذیرش من با پست به دستم رسید. وقتی سفارت میریم واسه تحویل رسید، پاسپورت و یه عکس جدید بدون روتوش، آیا ارائه اون نامه (اصل نامه پذیرش) لازمه یا نیازی نیست؟
    خیر. همون 3 موردی که گفتید کفایت میکنه
    Most people achieved their greatest success one step beyond what looked like their greatest failure

Junior Member

به ویزای دانشجوئی ربطی نداره... ولی دقت کردین که توی لیست دانشگاههای معتبر وزارت بهداشت، درمان و اموزش پزشکی، هیچ اسمی از کشور نروژ نیست؟

http://edd.behdasht.gov.ir/uploads/178_281_motabar.htm

بچه هاااااااااااااااا ویزای من الان زنگ زدن گفتن که موافقت شده. وای نمی دونین چه قد خوشحالم.ایشالا مال همه موافقت بشه.راستی من تحویل مدارکم 24 می بود و 17 جون جواب اومد..... بچه های لیسانس نگران نباشن چون من برا لیسانس اقدام کرده بودم. دوستون دارم و امیدوارم که خبرای خوب ازتون بشنوم.

از اونجایی که روند گرفتن ویزا امسال یه مقداری تغییر کرده (البته از مرحله موافقت شدن ویزا به بعد) مناسب دیدم این توضیح رو بدم که:

ایشالا وقتی با ویزاتون موافقت شد با 3 مدرک زیر تشریف میبرید سفارت: (بلیط نمیخواد)
    1. پاسپرت 2.رسید سفارت 3.عکس 3*4 جدید رنگی بدون روتوش

مدارک بالا رو تحویل میدید و بهتون میگن که بعد از چند روز (حدود 4 روز) برای گرفتن ویزاتون مجددا به سفارت مراجعه کنید.

وقتی مراجعه کردید پاسپرت رو که توش ویزا خورده بهتون میدن و دیگه مثل قبل ماجرای 10 روز مونده به پرواز و ارائه بلیط برای گرفتن ویزا نیست.

چند نکته هم در مورد ویزا:

1. تو ویزاتون 2 تاریخ وجود داره که میتونید تو اون بازه وارد کشور نروژ بشید.
    2.یک بار حق ورود دارید و ویزا 7 روزه هست.
    3.منظور از 7 روزه بودن ویزا: بعد از اینکه تو اون بازه وارد کشور نروژ شدید، 7 روز وقت دارید تا خودتون رو به اداره پلیس معرفی کنید برای صدور کارت اقامت.

با آرزوی موفقیت برای همگی دوستان
    Most people achieved their greatest success one step beyond what looked like their greatest failure

نقل قول نوشته اصلی توسط scribbler نمایش پست ها
    از اونجایی که روند گرفتن ویزا امسال یه مقداری تغییر کرده (البته از مرحله موافقت شدن ویزا به بعد) مناسب دیدم این توضیح رو بدم که:

ایشالا وقتی با ویزاتون موافقت شد با 3 مدرک زیر تشریف میبرید سفارت: (بلیط نمیخواد)
    1. پاسپرت 2.رسید سفارت 3.عکس 3*4 جدید رنگی بدون روتوش

مدارک بالا رو تحویل میدید و بهتون میگن که بعد از چند روز (حدود 4 روز) برای گرفتن ویزاتون مجددا به سفارت مراجعه کنید.

وقتی مراجعه کردید پاسپرت رو که توش ویزا خورده بهتون میدن و دیگه مثل قبل ماجرای 10 روز مونده به پرواز و ارائه بلیط برای گرفتن ویزا نیست.

چند نکته هم در مورد ویزا:

1. تو ویزاتون 2 تاریخ وجود داره که میتونید تو اون بازه وارد کشور نروژ بشید.
    2.یک بار حق ورود دارید و ویزا 7 روزه هست.
    3.منظور از 7 روزه بودن ویزا: بعد از اینکه تو اون بازه وارد کشور نروژ شدید، 7 روز وقت دارید تا خودتون رو به اداره پلیس معرفی کنید برای صدور کارت اقامت.

با آرزوی موفقیت برای همگی دوستان
    دوست عزيز من يه سوال داشتم. اون بازه اي كه فرموديد از كي تا كيه؟ چون مداركمو ديروز به سفارت تحويل دادم و وقتي ازش پرسيدم گفت ويزاتون كه بياد ميتونيد بريد، راجع به بازم حرفي نزد
    ممنون

Member proshuttle آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Delft University of Technology- Particle Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط arash13942 نمایش پست ها
    دوست عزيز من يه سوال داشتم. اون بازه اي كه فرموديد از كي تا كيه؟ چون مداركمو ديروز به سفارت تحويل دادم و وقتي ازش پرسيدم گفت ويزاتون كه بياد ميتونيد بريد، راجع به بازم حرفي نزد
    ممنون
    اون بازه واسه هر شخص متفاوت هستش و دانشگاه و سفارت هستن که تعیین می کنن.
    بستگی به تاریخ شروع orientation week و شروع کلاس ها داره که واسه هر دانشگاه و هر دانشکده متفاوت هستش
    زندگی تنــــها به این درد می خورد كه انـــسان به دو كار مشغـــول شود:
    اول ریاضیـــات بخواند. دوم ریاضیـــات درس بدهد.

The earth turns, but we don't feel its move, and one night, you look up, One spark and sky one fire

Junior Member niloofar_a67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering - IAU

با عرض سلام به دوستان , من یک سوال در مورد رزرو اتاق داشتم و چون نمی دونستم دقیقا تو کدوم تاپیک باید پرسشم رو مطرح کنم , اینه که همینجا می پرسم:
    برای رزرو اتاق ( اینکه میخوای مثلا با یک نفر دیگه تو یه flat باشین) باید قبل از گرفتن contract , ایمیلی به کسی بزنیم و درخواستمون رو مطرح کنیم ؟یا اینکه بعد از گرفتن قرارداد هم امکان این کار هست؟
    من به بخش housing اینترنشنال آفیس ایمیلی زدم ولی هنوز جوابی نگرفتم . ( لطفا راهنمایی کنید)

Member proshuttle آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Delft University of Technology- Particle Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofar_a67 نمایش پست ها
    با عرض سلام به دوستان , من یک سوال در مورد رزرو اتاق داشتم و چون نمی دونستم دقیقا تو کدوم تاپیک باید پرسشم رو مطرح کنم , اینه که همینجا می پرسم:
    برای رزرو اتاق ( اینکه میخوای مثلا با یک نفر دیگه تو یه flat باشین) باید قبل از گرفتن contract , ایمیلی به کسی بزنیم و درخواستمون رو مطرح کنیم ؟یا اینکه بعد از گرفتن قرارداد هم امکان این کار هست؟
    من به بخش housing اینترنشنال آفیس ایمیلی زدم ولی هنوز جوابی نگرفتم . ( لطفا راهنمایی کنید)
    تا اونجا که من از دانشگاه اسلو و استونگر خبر دارم شما فقط می تونید واسه accommodation در خواست بدید و حق انتخاب خونه یا شخصی که باهاش هم طبقه ای باشید رو ندارید. این رو بارها در وبسایت این 2 دانشگاه تکرار شده.
    بعدش که وارد نروژ شدید و قرار داد رو امضا کردید می تونید از طریقه دانشگاه درخواست بدید و ببینید امکانش هست جابه جایی صورت بگیره یا نه که در 90% موارد نمی شه چون اتاق ها همه پر شده و اکثرا هم راضی هستن از شرایطشون.
    زندگی تنــــها به این درد می خورد كه انـــسان به دو كار مشغـــول شود:
    اول ریاضیـــات بخواند. دوم ریاضیـــات درس بدهد.

The earth turns, but we don't feel its move, and one night, you look up, One spark and sky one fire