صفحه 56 از 161 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 1610

موضوع: مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

adoh
    Guest

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

ويزاي منم اومد اميدوارم همه دوستان ويزاشون درست بشه منم ٢٩ جون وقت داشتم و دقيقا ١٤ روز بعد قطعي شد

نقل قول نوشته اصلی توسط adoh نمایش پست ها
    ويزاي منم اومد اميدوارم همه دوستان ويزاشون درست بشه منم ٢٩ جون وقت داشتم و دقيقا ١٤ روز بعد قطعي شد
    با سلام و عرض تبریک
    برای اینکه برای سایر دوستان ابهام نشه فکر کنم منظور شما 29 می بوده!
    در مورد زمان ورود به نروژ به شما چیزی نگفتن؟
    Most people achieved their greatest success one step beyond what looked like their greatest failure

با سلام

شاید بیان این موضوع در این تاپیک زیاد مرتبط نباشه ولی گفتم شاید به نوعی حرف دل سایر دوستان دیگه هم باشه. دوستان مسئول اگه فکر میکنن بی ارتباطه حذف کنن.

بنده هم یک نفر مثل سایر دوستانی دیگه ای هستم که به نوعی درگیر موضوع این تاپیک هستند. از مطالب سایر دوستان در اینجا استفاده کردم و میکنم. اگر اینجا دارم وقت میذارم چیزی مینوسم صرفا هدفم کمک و اطلاع رسانیه و به امید اینکه حتی اگه برای یک نفرم که شده مفید واقع بشه. اگرچه من نهایت تلاشم رو میکنم که حرفام صحیح باشن ولی ممکنه تو پستام اشتباه ناخواسته هم باشه که خوشحال میشم دوستان دیگه تصحیح کنند.

همچنین اگر توی این کامنتا موضوعی بوده که باعث دلخوریه دوستی شده ایشالا به بزرگواریه خودشون میبخشن.

با آرزوی موفقیت برای همگی
    Most people achieved their greatest success one step beyond what looked like their greatest failure

دوستان سلام

ویزای ما هم بالاخره اومد...منم 24 می اقدام کرده بودم امروز زنگ زدن گفتن حله... ایشالا برای همتون ok شه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Gjovik University College - MSc in Information Security

امروز اصل نامه پذیرش من با پست به دستم رسید. وقتی سفارت میریم واسه تحویل رسید، پاسپورت و یه عکس جدید بدون روتوش، آیا ارائه اون نامه (اصل نامه پذیرش) لازمه یا نیازی نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sarita نمایش پست ها
    امروز اصل نامه پذیرش من با پست به دستم رسید. وقتی سفارت میریم واسه تحویل رسید، پاسپورت و یه عکس جدید بدون روتوش، آیا ارائه اون نامه (اصل نامه پذیرش) لازمه یا نیازی نیست؟
    خیر. همون 3 موردی که گفتید کفایت میکنه

Member
    رشته و دانشگاه
    -

نقل قول نوشته اصلی توسط arash13942 نمایش پست ها
    دوستان سلام

ویزای ما هم بالاخره اومد...منم 24 می اقدام کرده بودم امروز زنگ زدن گفتن حله... ایشالا برای همتون ok شه
    به سلامتی ببینم شما با شماره پروندتون پیگیری هم کردین یا نه؟!

درود بر همه دوستان عزیز فعال در این فروم .یه مشکل که چه عرض کنم یه مساله واسم پیش امده که امیدوار هستم اینجا یه راه حلی واسم پیدا شود .حدود دو ماه پیش واسه 17 ژوئن (یکشنبه آینده -3 روز دیگه ) وفت سفارت گرفته بودم .دیشب خواستم کاور لتر رو از داخل پروفایلم پرینت بگیرم .وارد سایت سفارت شدم و خواستم وارد قسمت اپوینتمنت شم که چون زبان نروژی بود اشتباهن اپوینتمنت رو حذف کردم .(خدا می دونه الان چه حالی دارم که اینا رو دارم می نویسم ) .وقتی با هزار بدبختی و استرس دوباره یه اپونتمنت دیگه ساختم در عرض 10 دقیقه متاسفانه یکی دیگه جای منو گرفته بود و من 17 ژوئن رو از دست دادم .اولین مهلت 5 آگوست بود که رزرو کردم و می دونم که به دردم نمی خوره .تو رو خدا بگید چه طور می تونم یه وقت دیگه بگیرم .من تموم مدارک رو آماده کردم .بلیط هم واسه 9 آگوست گرفتم .به سفارت هم امروز زنگ زدم که تعطیل بود .به سفارت ایمیل دادم که فقط بهم جواب دادند که برو داخل پروفایلت و قرارتو ببین .همین .من یکشنبه می رم سفارت ولی اگه کسی بتونه کمکم کن و یه راهی پیش پام بذاره واقعا ممنونش می شم .امیدوارم هیچ کدومتون به مشکلی بر نخورید .اینو از تمام وجود واستون دعا می کنم .

پیروز باشید و از ثانیه های زندگیتون لذت ببرید.

منتظر پست هاتون میمونم .
    نادر مرزبان

نقل قول نوشته اصلی توسط nader_marzban نمایش پست ها
    درود بر همه دوستان عزیز فعال در این فروم .یه مشکل که چه عرض کنم یه مساله واسم پیش امده که امیدوار هستم اینجا یه راه حلی واسم پیدا شود .حدود دو ماه پیش واسه 17 ژوئن (یکشنبه آینده -3 روز دیگه ) وفت سفارت گرفته بودم .دیشب خواستم کاور لتر رو از داخل پروفایلم پرینت بگیرم .وارد سایت سفارت شدم و خواستم وارد قسمت اپوینتمنت شم که چون زبان نروژی بود اشتباهن اپوینتمنت رو حذف کردم .(خدا می دونه الان چه حالی دارم که اینا رو دارم می نویسم ) .وقتی با هزار بدبختی و استرس دوباره یه اپونتمنت دیگه ساختم در عرض 10 دقیقه متاسفانه یکی دیگه جای منو گرفته بود و من 17 ژوئن رو از دست دادم .اولین مهلت 5 آگوست بود که رزرو کردم و می دونم که به دردم نمی خوره .تو رو خدا بگید چه طور می تونم یه وقت دیگه بگیرم .من تموم مدارک رو آماده کردم .بلیط هم واسه 9 آگوست گرفتم .به سفارت هم امروز زنگ زدم که تعطیل بود .به سفارت ایمیل دادم که فقط بهم جواب دادند که برو داخل پروفایلت و قرارتو ببین .همین .من یکشنبه می رم سفارت ولی اگه کسی بتونه کمکم کن و یه راهی پیش پام بذاره واقعا ممنونش می شم .امیدوارم هیچ کدومتون به مشکلی بر نخورید .اینو از تمام وجود واستون دعا می کنم .

منتظر پست هاتون میمونم .
    نادر مرزبان
    سلام
    دوست عزیز منم با خوندن این مساله ای که براتون پیش اومده متاثر شدم ولی جای نگرانی نیست:

1. شما حتما همون کاری که خودتون گفتید رو انجام بدید، یعنی یکشنبه با مدارک کاملتون برید سفارت و موضوع رو بگید. بودند کسانی که حتی مشکل شما هم براشون پیش نیومده و تونستن وقت سفارتشون رو بندازن جلو. موضوع شما خیلی خاصه و حتما این موضوع رو درک میکنن.

2. تو این 2-3 روزه هم که تا یکشنبه مونده به نظرم برید تو سایت یو دی آی و وقتها رو چک کنید. ضرر نداره، شاید یه جای خالی باز بشه.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط nader_marzban نمایش پست ها

منتظر پست هاتون میمونم .
    نادر مرزبان
    سلام دوست عزیز

می خوام یه چیزه جالب بهت بگم.من به خاطر مشکل سربازیم پاسپورتمو خیلی دیر گرفتم و اولین وقتی که تونستم از سفارت بگیرم برای 1july بود.زنگ زدم سفارت مشکلمو گفتم چند روز بعد زنگ زدن گفتن 24may بیا.منم 24may رفتم و امروز زنگ زدن که ویزام اومده.شما به سفارت زنگ بزن من مطمنم که ok میشه ولی اگه یه درصد نشد به من به arash_13942@yahoo.com میل بزن من وقت 1july دارم که اگه نشد هماهنگ کنیم اونو بری ولی من میدونم خودشون ok میکنن برات

موفق باشی.