صفحه 6 از 161 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1610

موضوع: مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

Thumbs up Visa

The Information Service

Telephone number: (+47) 23 35 16 00
    E-mail address: ots@udi.no
    Opening hours: 09:00 - 15:30
    (from 15 May to 14 September: 09.00 - 15.00)

You can expect to wait for a long time when calling the Information Service at Norwegian Directorate of Immigration (UDI). This is due to a large number of calls and applications. We apologise for the inconvenience. If you send e-mail toots@udi.no, we will reply within five working days.
    By calling our telephone services, Information Service (OTS), y ou will receive information about application procedures, expected case processing times and the status of your application.
    You can also send an e-mail to OTS if you have any questions about your case, or want information about the different types of application.
    In order for you to get an answer about your own application, you must state your DUF-number/reference number (or date of birth and personal number).

http://www.udi.no/Norwegian-Director...n-Service-OTS/
    ویرایش توسط Mehdi_Abhar : July 24th, 2010 در ساعت 03:05 AM دلیل: adding link

Angry Case-processing times for study permits

Case-processing times for study permits

First time applicationsThe time to process a case is calculated from the day you submit your application to the police or the embassy or consulate, until the day the UDI reaches a decision in the case.
    UDI aims to process applications for study permits before the start of the academic year. It is important to enclose all necessary documentation with the application. Applications from which important information is missing, or when we doubt that the conditions are fulfilled, will take longer to process.

The numbers below show estimated case-processing times for most of the cases. The case-processing times may differ within a period, and information about this is updated every second month.
    If you start studying in January/ August, you should apply already in October/ May.

Type of case Number of months
    Permit for students 3

http://www.udi.no/Norwegian-Director...study-permits/

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای درخواست ویزای تحصیلی

دوستان من دوشنبه قصد دارم حضورا" برم سفارت. اگر دوستان سوالی دارن یا اگر فکر می کنید از دست من کاری ساخته است خوشحال می شم انجام بدم...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط eclips نمایش پست ها
    دوستان من دوشنبه قصد دارم حضورا" برم سفارت. اگر دوستان سوالی دارن یا اگر فکر می کنید از دست من کاری ساخته است خوشحال می شم انجام بدم...
    اولا خیلی ممنون بابت لطفی که دارید اگه براتون ممکنه بپرسید نهایتا تا کی ویزای های دانشجویی آماده خواهد بود
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط eclips نمایش پست ها
    لطفا اگه میشه بپرسید بلیطمون اگه مثلا برای 9 روز بعد هم باشه قبوله یا باید حتما واسه 10 روز بعد باشه و دیگه اینکه عکس 6*4 باشه اشکالی داره ؟ مرسی

Junior Member

سلام

الان زنگ زدم به سفارت بهم گفتند ويزام اومده و تا 31 آگوست مهلت دارم انجا باشم. اما اصلا" خوشحال نيستم چون ويزاي همسرم هنوز نيامده و سفارت مي گه كه بايد بري اونجا بعد ويزاي همسرت صادر مي شه! آخه اين مدلشو ديگه نديديم كه خانواده رو براي درس خوندن از هم جدا كنند. اميدوارم ويزاي همتون زودتر بياد.

Junior Member mohsen fardi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PETROLEUM GEOLOGY AND GEOPHYSICS, THE UNIVERSITY OF OSLO

نقل قول نوشته اصلی توسط SARAH1353 نمایش پست ها
    سلام

الان زنگ زدم به سفارت بهم گفتند ويزام اومده و تا 31 آگوست مهلت دارم انجا باشم. اما اصلا" خوشحال نيستم چون ويزاي همسرم هنوز نيامده و سفارت مي گه كه بايد بري اونجا بعد ويزاي همسرت صادر مي شه! آخه اين مدلشو ديگه نديديم كه خانواده رو براي درس خوندن از هم جدا كنند. اميدوارم ويزاي همتون زودتر بياد.
    سلام
    اول اینکه امیدوارم ویزای همسرتونم بیاد و از ناراحتی بیاین بیرونبعد هم بالاخره نصف راه طی شده و انشاا... ویزای ایشونم اوکی میشه.
    شما کی مدارکتونو تحویل دادید؟

Junior Member

[QUOTE=mohsen fardi;270008]سلام
    اول اینکه امیدوارم ویزای همسرتونم بیاد و از ناراحتی بیاین بیرونبعد هم بالاخره نصف راه طی شده و انشاا... ویزای ایشونم اوکی میشه.
    شما کی مدارکتونو تحویل دادید؟

ممنونم از دلداريتون. من 8 june مداركمو تحويل دادم. اميدوارم شما هم زودتر ويزا بگيريد.

نقل قول نوشته اصلی توسط SARAH1353 نمایش پست ها
    سلام

سلام
    تبريك مي گم. تا جايي كه مي دونم نروژ ترم اول به همسر همزمان ويزا نميده و شما از اونجا بايد اقدام كنيد. تعجب مي كنم سفارت چطور به شما نگفته!

Junior Member

بچه هایی که هنوز نمی دونند ویزاشون اومده یا نه زنگ بزنن حتما.
    من امروز زنگ زدم و حاضر بود.
    تاریخ تحویلم هم 7 ژوئن بود.