صفحه 66 از 161 نخستنخست ... 16565758596061626364656667686970717273747576116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 1610

موضوع: مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

adoh
    Guest

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

نقل قول نوشته اصلی توسط mehranD نمایش پست ها
    من امروز ویزام رو گرفتم.از تاریخ 25 ژوئن تا 1 سپتامبر باید اونجا باشم
    تبريك مهران جان تاريخ بليطتت كي هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Telemark university;systems and control

16ممنون عزیزم. آگوست از مشهد (تورکیش ایرلاین)

Junior Member

سلام.

آیا ویزای همه‌ی دوستان Type D هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Sahab90 نمایش پست ها
    سلام.

آیا ویزای همه‌ی دوستان Type D هست؟
    سلام
    بله. ویزای تحصیلی Type D هست.
    Most people achieved their greatest success one step beyond what looked like their greatest failure

Junior Member niloofar_a67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering - IAU

سلام,
    عذر میخوام دوستانی که در این زمینه اطلاع دارن لطفا پاسخ بدن: این پروسه ی صدور ویزا دقیقا قاعده و قانونی داره یانه؟؟؟ چون به ترتیب وقت سفارت گویا رسیدگی نمی کنن.
    بعد هم برای پیگیری وضعیت ویزا با این شماره چه طور میشه اقدام کرد؟؟( فکر کنم این رو قبلا هم پرسیده بودم ) ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

adoh
    Guest

بله معمولا ترتيب زماني رعايت ميشه اما معمولا بسته به اينكه شما قبلا سفر خارجي داشتيد يا نه و ايا سابقه تحصيليتون مربوط به كجا بوده سير بررسي متفاوت هست مثلا يكي از دوستان فارغ التحصيل جهاد دانشكاهي بود و جون مترجم جهاد را عينا به كلمه jihad ترجمه كرده بود كارش خيلي طول كشيد...معني jihad هم كه تو ديكشنري اكسفورد به معناي جنك ترجمه شده اين جور عوامل باعث اين ميشه كه بررسي كيس هاي تقريبا يكسان ترتيب زماني خودشو از دست بده البته اين نظر كاملا شخصيه

Junior Member

سلام ... من برای دکترا از NTNU بسته پستی پذیرش ام اومد با یه نامه Offer of employment و یه answer letter که باید امضا کنم و بفرساتم براشون ... اما متاسفانه تاریخ تولد رو اشتباه زدن واسه همین دوباره می خوان بفرستن ... منم باید منتظر بمونم
    می خواستم بدونم واسه ویزا باید اصل مدرک پذیرش رو ببرم ؟ و واسه کدوم ویزا باید اقدام کنم، کار یا تحصیل دانشجویی ؟ باید واستم تا answer letter یهشون برسه بعد واسه ویزا اقدام کنم یا ربطی نداره ؟ من باید اواسط سپتامبر اونجا باشم میشه بگین کلا بطور معمول جواب ویزا چه مدته میاد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoq نمایش پست ها
    سلام ... من برای دکترا از NTNU بسته پستی پذیرش ام اومد با یه نامه Offer of employment و یه answer letter که باید امضا کنم و بفرساتم براشون ... اما متاسفانه تاریخ تولد رو اشتباه زدن واسه همین دوباره می خوان بفرستن ... منم باید منتظر بمونم
    می خواستم بدونم واسه ویزا باید اصل مدرک پذیرش رو ببرم ؟ و واسه کدوم ویزا باید اقدام کنم، کار یا تحصیل دانشجویی ؟ باید واستم تا answer letter یهشون برسه بعد واسه ویزا اقدام کنم یا ربطی نداره ؟ من باید اواسط سپتامبر اونجا باشم میشه بگین کلا بطور معمول جواب ویزا چه مدته میاد ؟
    سلام

شما از طریق سایت یو دی آی برای گرفتن وقت اقدام کنید. از دانشگاه بخواید که اسکن نامه جدید با تاریخ تولی صحیح رو براتون ایمیل کنه. اگه تا وقت سفارت نامه با پست دستتون نرسید با همون اسکن برید، فکر نمیکنم مشکلی باشه، برای تحصیلی که مشکلی نداره و نیازی به اصل نامه نیست چون خود دانشگاه به یو دی آی لیست میفرسته. ویزای شما هم ویزای کار هست. مدت ویزای کار رو نمیدونم ولی تحصیلی بین 2-3 هفته تا 2-3 ماه نهایتا.

موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ICT - University of Agder, Norway

امروز ظهر از سفارت تماس گرفتن و گفتن که با ویزام موافقت شده
    ۲۶جون وقت داشتم و امروز هم که ۹ جولای هست (تقریبا ۱۳ روز)
    در ضمن پرسیدم و گفتن که نیازی به حضور شخص خودم نیست.

دوستان کسی رو میشناسین که از آمریکا درخواست ویزای نروژ کرده باشه؟ چطور با قضیه ویزای یکبار ورود به آمریکا کنار اومدن؟