صفحه 68 از 161 نخستنخست ... 18585960616263646566676869707172737475767778118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 1610

موضوع: مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

Junior Member niloofar_a67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering - IAU

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

با سلام به همه دوستان , من داشتم بخش مربوط به ویزای دانشجویی فنلاند رو می خوندم که دیدم مدیر اون بخش یک نظرستجی گذاشته بود تا هرکس مدت انتظارش برای ویزا رو مشخص کنه که یه نمودار و میانگین آماری به دست بیاد از میزان لازم برای انتظار, برای بقیه افراد که مقداری نگرانیشون کاهش پیدا کنه ...
    اگه امکانش هست یه همچین نظر سنجی هم برای نروژ داشته باشیم خیلی خوب میشه با توجه به این مساله که من خودم شخصا 45 روزه در انتظارم و دوستی ظرف 10 روز جواب گرفته.

Junior Member

با سلام
    بچه هایی که ویزاشون نیومده چرا نمیرین سفارت پیگیری کنید؟
    کسایی پارسال بودن که may اقدام کردن ولی آخرای july که رفتن سفارت پیگیری کردن دیدن اصلا مدارکشونو بررسی نکردن
    به نظر من منتظر نباشید خودشون زنگ بزنن خودتون برید سفارت

Junior Member

دوستان ... سفارت نروژ ترجمه کارت ملی میخواد ولی کارت ملی من تاریخ انقضاش گذشته و تمدید هم که دیگه نمیکنن الان من با این مشکل چیکار باید بکنم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنین

Member farhooood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc in Information Security

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoq نمایش پست ها
    دوستان ... سفارت نروژ ترجمه کارت ملی میخواد ولی کارت ملی من تاریخ انقضاش گذشته و تمدید هم که دیگه نمیکنن الان من با این مشکل چیکار باید بکنم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنین
    سلام ...
    هیچ ایرادی نداره ... برای من و خیلی های دیگه هم همینطور بود . مشکلی از این بابت نیست .
    موفق باشید.
    گشتم بود ، ، ، بگرد هست

Junior Member

با سلام
    بنده یک موقعیت دکترا با هزینه شخصی از نروژ گرفتم که می دانم برای دکترا باید برای work permit درخواست بدم ولی نمی دونم برای خانوادم باید چکار کنم.
    لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه.
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrzarei10 نمایش پست ها
    با سلام
    بنده یک موقعیت دکترا با هزینه شخصی از نروژ گرفتم که می دانم برای دکترا باید برای work permit درخواست بدم ولی نمی دونم برای خانوادم باید چکار کنم.
    لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه.
    ممنون
    یا رب
    سلام
    من از چند از نفر از دانشجوهای ایرانی تو نروژ این سوالو پرسیدم: پاسخ هاشونو د رادامه مطرح می کنم. البته هنوز خودم عملیش نکردم ببینم نتیجه اش چی می شه!
    اولین (و بدترین راه برای بنده) اینه که شما اقدام کنی و برید اونجا و بعد از اجازه اقامت گرفتن برای خانواده تون اقدام کنید و اونا تو سایت سفارت تو بخش"پیوستن" به اعضای خانواده اقدام کنن که لازمه ی این کار جدایی چند ماهه هست!
    و راه دوم که دوستان گفتن که خودشون اینطوری اقدام کردن و نتیجه داده، اینکه وقتی مدارک خودتونو برای سفارت تحویل می دید،‌مدارک همسرتون رو هم همراهش تحویل بدید،‌اونا گویا از گرفتنش امتناع می کنند،‌اما شما باید با رعایت احترام اصرار کنید و بگید که مسئولیتش به عهده خودم هست شما بفرستید اسلو،‌امیدوارم که بشود...و به احتمال خیلی زیاد دو هفته بعد از آمدن ویزای خودتان،‌ویزای خانواده تان هم بیاید
    و راه سوم که من خودم مصرانه لاز دانشگاه پیگیری کردم،‌خواستم که از دانشگاه نامه ای به من بدهند که همسرم به عنوان همراه من خواهد بود و آن ها هم بعد از چندین بار تاکید من که برایم مهم است که ویزای من و همسرم همزمان صادر شود،‌قبول کردند و نامه ای را به من دادند که امیدوارم موثر واقع شود
    اگر کسی تجربه ای دیگر دارد مطرح کند. من هم مایلم تجربه دوستان را بشنوم

رشته و دانشگاه

با سلام به شما دوستان گرامی .... من یه مساله ای برام پیش اومده میخواستم اینجا مطرح کنم بلکه دوستان راهنماییم کنن... الان دقیقا 2 ماه شده که من منتظره ویزای نروژ هستم ... و هنوز جوابی داده نشده ... با دانشگاه هم تماس گرفتم گفتن ما که تماس گرفتیم گفتن یه سری کارای روتین هست که واسه شما بیشتر طول کشیده ... قول دادن تا 20 آگوست بدن .... ولی من اصلا احساس خوبی نسبت به این مساله ندارم .... هیچ کسی هم جوابگو نیست .... تا حالا این مورد قبلا واسه کسی اینجا اتفاق افتاده که بتونه منو راهنمایی کنه ....به نظرتون دیگه باید بی خیال بشم یا نه !!!

Junior Member

سلام ... رسیدی که سفارت میده ... یه شماره روشه که واسع پیگیری درخواست ویزا ست ... کجا میشه پروسه دریافت ویزا رو چک کرد ؟ و از پیشرفت کار مطلع شد ؟
    مرسی

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoq نمایش پست ها
    سلام ... رسیدی که سفارت میده ... یه شماره روشه که واسع پیگیری درخواست ویزا ست ... کجا میشه پروسه دریافت ویزا رو چک کرد ؟ و از پیشرفت کار مطلع شد ؟
    مرسی
    این شماره رو فقط وقتی که به udi زنگ می زنی برای آگاهی از از وضعیت ویزات می تونی استفاده کنی .... البته در بعضی موارد هم میشه همون تاریخ تولد میلادی و اسمتو بگی و برات چک می کنن همون موقع میگن که در مرحله ی پروسس هست یا نه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofar_a67 نمایش پست ها
    این شماره رو فقط وقتی که به udi زنگ می زنی برای آگاهی از از وضعیت ویزات می تونی استفاده کنی .... البته در بعضی موارد هم میشه همون تاریخ تولد میلادی و اسمتو بگی و برات چک می کنن همون موقع میگن که در مرحله ی پروسس هست یا نه.
    شما منظورتون شماره قرمز رنگ داخل مستطیل بالای رسید هستش یا اون شماره که مامور سفارت خودش با خودکار نوشته ؟
    آخه این ۲ تاعدد باهم فرق دارن ... کدوم اون شماره هست که شما میگین ؟
    چه مدت بعد درخواست ویزا معمولا میشه تماس گرفت ؟ با تلفن یا ایمیل ... به طور تقریبی منظوره ، ۳ روز ، ۱ هفته ، ۱ ماه ،...
    ویرایش توسط mahmoq : August 15th, 2012 در ساعت 06:08 PM