صفحه 69 از 161 نخستنخست ... 19596061626364656667686970717273747576777879119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 1610

موضوع: مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

بنده درخواست ویزای تحصیلیم ریجکت شد...میشه یه آمار بدید اصلا غیر از بنده ریجکتی داشتیم واسه ویزا؟

Member
    رشته و دانشگاه
    -

نقل قول نوشته اصلی توسط sherv نمایش پست ها
    بنده درخواست ویزای تحصیلیم ریجکت شد...میشه یه آمار بدید اصلا غیر از بنده ریجکتی داشتیم واسه ویزا؟
    دلیلش چی بود؟! کدوم رشته کدوم مقطع و کی اقدام کرده بودی

Junior Member

خانم بنده پذیرش از دانشگاه برگن با بورس گرفته جون ساکن انگلیس هست برای ویزا از انگلیس اقدام کرده اما بهش گفتن اول بایدبا ویزا دانشجویی بری نروژ بعد ویزا را تبدیل به ویزا کار میکنی سوال دوم الان دو ماه منتظره ویزا هست میخوام چقدر طول میکشه ویزا بگیره

Junior Member

من ميخوام براي ارشد از دانشگاههاي نروژ پذيرش بگيرم ولي ميخوام خانم و فرزند 3 سالمو هم ببرم...آيا راهي هست هر سه نفر با هم بريم؟يا اينكه بعد رفتنم اونا چند وقت طول ميكشه به من ملحق بشن؟؟ با تشكر

Junior Member

سلام معمو لا شش ماه طول میکشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadmgr نمایش پست ها
    من ميخوام براي ارشد از دانشگاههاي نروژ پذيرش بگيرم ولي ميخوام خانم و فرزند 3 سالمو هم ببرم...آيا راهي هست هر سه نفر با هم بريم؟يا اينكه بعد رفتنم اونا چند وقت طول ميكشه به من ملحق بشن؟؟ با تشكر
    بعد شش ماه 100% ويزا ميدن؟هيچ راههي نداره همزمان بريم؟

Junior Member

خانمم برای مصاحبه حضوری رفته بود نروژ دانشگاه برگن اونجا گفتن شوهرتون بعد از شش ماه میتونه تقاضای ویزا بده برای اطمینان به سایت udi مراجعه کنید

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

1- اگر زن و شوهری هردو نفر اپلای کنن ولی فقط یکی از اونا یعنی فقط مرد یا فقط زن پذیرش بگیرن و بخوان برای ویزا اقدام بکنن ویزای دانشجو و همسرش از طرف دولت نروژ از چه نوعی میشه؟
    2 - حالا من میخوام بدونم اگر نفر دوم در اون سال نتونسته باشه پذیرش بگیره میتونه به امید ادامه تحصیل پس از ورود به نروژ (ورود به همراه همسرش)،در ترم بعد یا سال بعد برای دانشگاه های نروژ اپلای کنه یا باید در طول تحصیل همسرش خانه نشین بشه؟ کلا همسر با این ویزا اجازه تحصیل و کار داره؟

با توجه به اینکه من خودم یه سال با کلی استرس سپری کردم در مورد اینکه آیا به همسر و بچه ام ویزا میدهند یا نه با توجه به اینکه برای مستر اقدام کرده بودم لذا خانم و آقایان متاهل به آدرس زیر ایمیل بزنند تا اگه خواستند اطلاعاتمو بهشون بدم که دیگه یه وقت گرفتار نشن
    mah135620@gmail.com

سلام به همگی
    از اونجا که من خیلی به اینجا به طوز مرتب سر نمی زنم در پست قبلی خواستم که اگه کسی میخواهد تجربه منو بدونه ایمیل بزنه ولی خوب ظاهرا این بر خلاف قوانین فروم هستش لذا ضمن عذر خواهی از اونهایی که ایمیل زدند من همینحا مطلب رو میزارم و امیدوارم کمکی باشه
    راستش من یه جورایی دل و به دریا زدم و برای نروژ اقدام کردم / اینجا بچه های دکترا چون حقوق می گیرند خیلی راحت کار ویزای همسرشون راه میافته ولی برای بقیه خوب فرق داره / من حتی یادمه پارسال به یه بابایی تماس گرفتم و ازش خواستم بگه که چی شده وضعیتش و اون فقط جواب داد که من اومدم اینجا و نتونستم خانوادمو بیارم و برگشتم و کار هم خبری نیست / دوباره بهش ایمیل زدم و خواستم بگه یعنی چی بالاخره چی میخواستند ازت چونکه وقتی تو سایتشونو می خونی نوشته باید پول ساپورت داشته باشی / برگردین ایران بعد درستون/ با هم زندگی کنین / خونه داشته باشین / و مستر یا دکترا باشین ولی اون طرف اصلا دیگه جواب ما رو نداد و من راستش یه جورایی مشاله رو هم از خانمم مخفی کردم و بهش گفتم دو ماه کارمون بیشتر طول نمیکشه و شما میاین در حالیکه نوشته تو سایت UDI که 6 ماه زمان میبره / خلاصه من با کلی استرس اومدم و بعد یه هفته هم خانمم رفت سفارت و اقدام کرد ولی وقتی بعد یه هفته زنگ زد پیگیری بهش گفته بودند 6-8 ماه طول میکشه / خلاصه از اونحا مشکل ما شروع شد / از اونجا که همش نسبت به بخل او هموطنمون که هرچی من بهش پیام دادم جواب نداد من این مطلب رو میزارم اینجا چرا که خیلی از ایرانیها اینجا به من لطف و مهربونی داشتند / تا اونجا که می شد همفکری کردند / دلداری دادند / من فکر میکنم عده زیادی از ما ها برای فرار از اون شرایط مملکت داریم این هزینه ها رو میکنیم ولی باید بدونیم تا وقتی اتحاد و همدلی نباشه این مملکت همینیه که هست / توی این غربت از همه چی بدتر اینه مه بیای تو اتوبوس بشینی و جلوت دو تا ایرانی نشسته باشن ولی نه تو رغبت کنی حتی با هاشون یه سلام علیک کنی و نه اونا / چیزی که برای خیلی از کشورهای دیگه اصلا اینجوری نیست / خلاصه اینه وضعیت ما / بگذریم

من قبل از اینکه بیام اینجا مدارکمو دادم و از اونجایی که بچه کوچک دارم بلا فاصله بهم خونه متاهلی دادند یعنی یه هفته بعدش که اومدم اینجا رفتم و جابجا شدم / همون زمان هم 267 هزار کرون منتقل کردم نروژ / خانوادم 15 آگوست رفتند سفارت و 4 سپتامبر جواب ویزاشون اومد / توی این مدت هم به بار بهشون برای پیگیری زنگ زدم و دو بار هم ایمیل

ولی خول دوستانی که بچه کوچک ندارند ممکنه وضعیتشون فرق کنه /

یه سری از بچه ها هم یه ایمیل هایی زده بودند در رابطه با اینکه اجازه کار همسر/ زمانی که میتونند اقدام کنند / با توجه به اینکه تمام این اطلاعات تو فروم های این سایت هستش و یا تو UDIمن دیگه جواب ندادم / لذا این عزیزان به کم وقت بزارن همه چی اینجا هست

این کاری هستش که من کردم و خدا رو شکر جواب داد حالا اینکه حساب بانکی ایران رو قبول می کنند / اجاره خونه باید کی باشه و غیره خوب نمیدونم

پیروز باشین و سر بلند