صفحه 7 از 161 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1610

موضوع: مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای درخواست ویزای تحصیلی

سلام

6 jun مدارک تحویل سفارت شد.
    21 UDI July تصمیم گرفت. ( ایمیل زدم و تاریخ تصمیم گیری رو از شون خواستم)
    25 July تماس با سفارت و گرفتن نتیجه. (جواب ویزا ok بود و 5 روز دیگه میرم پاسم تحویل بدم)
    من برای دانشگاه برگن اقدام کرده بودم.

موفق باشی

اول اينكه جناب جهانگرد به اين حرفا گوش نديد و اگه براي NTNU مي خواهيد اقدام كنيد چه نيازي به وكيل هست؟ خودتون مدارك رو ارسال كنيد ديگه. تمام اطلاعات هم كه تو سايتش هست. نگران ويزا هم نباشيد. مي بينيد كه امسال داره تقريبا براي همه صادر ميشه و اگه مدارك تكميل باشه مشكلي پيش نمياد و در مورد تحريم و پناهندگي و اين حرفا بايد بگم كه فقط ممكنه مدارك بيشتري بخوان وگرنه اينطوري نيست كه بيخودي رد كنن.

زنگ زدن هم وقتي نمي توني با افيسر حرف بزني و با يك منشي بايد سر و كله بزني چه سودي داره؟! اي ميل هايي هم كه تا به حال به من زدن خوشبختانه هيچ كدوم از سر باز كني و از قبل تايپ شده نبودن و تا جايي كه براي بنده خداها مقدور بوده جواب دادن.

asd116 عزيز واقعا منو اميدوار كردي! حدودا 45 روزه ويزاي شما رو دادن و اين خيليييييي خوبه. اميدوارم بعد از اين چون بار كاري كم ميشه و تعطيلات تابستوني هم به پايان ميرسه سريع تر مدارك رو بررسي كنن ولي به هر حال در بدترين حالت من كه مداركم رو 5 جولاي!به اداره مهاجرت رسوندن تا اخر اگوست ويزا مي گيرم!

همگي شاد و موفق باشيد

توجه: دوستاني كه ويزا گرفتن لطفا بيان اعلام كنن كه چه تاريخي مداركشون به اداره مهاجرت رسيده و كي ويزا صادر شده و همچنين حالا كه ديگه جدي داريد ميريد نروژ در تاپيك تهيه مقدمات سفر فعال تر باشيد لطفا و بگيد كه چه چيزايي با خودتون مي بريد. يك دنيا ممنون پيشاپيش

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jahangard نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من دیروز با یه وکیل ایرانی که تو سوئد نمایندگی برای پذیرش کشورهای اسکاندیناوی دارن صحبت کردم.
    طرف گفت من برات admission می گیرم از نروژ ntnu ولی از پارسال روند دادن ویزا خیلی سخت شده و احتمالا به خیلی ها مثل پارسال ویزا ندن ، رویهم رفته گفت بخاطر خودت می گم میخای هم برات اقدام می کنم ولی ویزا با خودته و احتمالش بعد تحریما از 2009 هم سخت تر شده.
    می گفت از بس دانشجوهای ایرانی رفتن و برنگشتن این اتفاق افتاده.نظرتون چیه؟؟
    با سلام خدمت دوست عزیز
    اطلاعاتی که دوستان تو این فروم نسبت به مسایل مربوط به اپلای و روند اون و همچنین اقدام برای ویزا دارند به جرات میتونم بگم که وکیلها هم یک چنین اطلاعاتی ندارند. شما وقتی که میتونید براحتی با خوندن مطالب این فروم کار هاتون رو پیش ببرید دیگه چه نیازی به وکیل هست.در مورد ویزا هم دوستان سوئدی جه سال قبل و چه امسال خیلی راحت ویزاهاشون رو گرفتند.ودر مورد نروژ هم دوستان سال قبلی که واسه فوق اقدام کرده بودند راحت ویزاشون گرفتند و امسال هم که دوستان دارند به ترتیب زمانی که مدارکشون رو تحویل دادند دارند ویزا هاشون رو میگیرند.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bili نمایش پست ها
    اولا خیلی ممنون بابت لطفی که دارید اگه براتون ممکنه بپرسید نهایتا تا کی ویزای های دانشجویی آماده خواهد بود
    با تشکر
    سلام دوست عزیز
    گفتند ویزا دانشجو ها کم کم داره میاد البته هیچ تضمینی نیست که تا قبل از شروع کلاسها باید بیاد!!دوستان بازم تاکید دارم خودتون چند بار زنگ بزنید چون اینا زنگ نمی زنن و بلافاصله بعد از اون مدارک(پاسپورت+بلیط+کپی بلیط+رسید+عکس مورد قبول سفارت)رو ببرین تحویل بدید به من گفتن 10 روز قبل پرواز ولی من زودتر بردم..چه خوب شد زودتر بردم چون گفتن10 روز دیگه بیا ویزاتو بگیر...موفق باشید

با سلام خدمت دوستان عزيز و با عرض تبريك به دوستاني كه ويزاهاشون اومده.

با تمام وجود اميدوارم به زودي خوشحالي بقيه بچه ها رو هم ببينم.

من امروز از چند طريق متوجه شدم كه ويزام اومده ، البته به ترتيب ذيل و هر كدام به فاصله زماني كمتر از سي دقيقه.
    اول اينكه خودم با UDI تماس گرفتم ، دوم اينكه سفارت با من تماس گرفت و اطلاع داد ، سوم هم اينكه جواب ايميلي كه هفته گذشته به UDI داده بودم، اون هم اومد.

من مداركم رو 13 ژوئن تحويل داده بودم و تصميم نهايي 25 جولاي گرفته شده بود. يكي ديگر از دوستان هم كه با من مدارك رو تحويل داده بود، امروز ويزاي ايشون هم اومد.

با آرزوي پيروزي براي تمام دوستان

دوستاي گلم همتون شيريني مهمون من هستيد! واي خدا چقدر تو اين مدتي كه با هم بوديم حرفا گفتيم و شنيديم! و بالاخره همه چيز تمام شد! (البته هنوز تموم تموم نشده و من كه حالا حالاها با شما هستم، شما رو نمي دونم)

ويزاي من هم اومد

تاريخ دريافت مدارك توسط UDI : پنجم جولاي 2010
    تاريخ دريافت ويزا: كاملا مشخص نيست ولي در تاريخ 28 جولاي 2010 در پي تماس با سفارت از صدور ويزا مطلع شدم.

مدت انتظار: حدودا 3 هفته!

پيام بازرگاني!: يك فروند ويزاي اقامت 13 ماهه سوئد به فروش مي رسد! علاقه مندان جهت كسب اطلاعات بيشتر به سفارت سوئد در تهران مراجعه نمايند! پيشنهادهاي خود را حداكثر تا اول سپتامبر از درب پايين سفارت تحويل دهيد! (اگه سوئدي ها مي دونستن اينقدر راحت مي فروشمشون هيچ وقت بهم ويزا نمي دادن!)

من همين الان ديدم ويزاي بيلي هم اومده. تبريكات فراوان خدمت ايشون و بقيه دوستان عزيز. فقط مي خواستم اگه امكان داره همونطور كه بيلي هم گفته بيايد هماهنگ كنيم هفته ديگه بريم سفارت تا همديگرو ببينيم. بيايد به تاپيك مربوطه نظر بديد. راستي اينم بگم كه سه نفر ديگه كه خارج از فروم هستند هم ويزا گرفتن. اگر كسي هست كه احيانا نگرفته تا 1 سپتامبر صبر كنه و بعدش حتما با اداره مهاجرت تماس بگيره.
    ویرایش توسط Mehdi_Abhar : July 28th, 2010 در ساعت 02:51 PM دلیل: اضافه نمودن مطلب

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    همین پنج دقیقه پیش منم با سفارت تماس گرفتم و ویزا ok شده و گفتند که تا 30 آگوست بایستی خودم رو به نروژ برسونم.آقا مهدی من بیشتر از اینکه از جواب قبولی خودم خوشحال بشم از جواب مثبت شما خوشحالم شدم چون که شما واسه لیسانس اقدام کرده بودید.به هر حال آقا مهدی کی قصد داری به سفارت بری طوری با من هماهنگ کن که بتونیم تو سفارت همدیگرو ببینم و اونجا هم شیرینی (اگه هم نشد نهار) شما را بخوریم
    با تشکر از دوستان

Junior Member

دوستان یه مشکلی برام پیش اومده.اگه یکشنبه(1 اگوست) برم سفارت مدارکم رو بدم بعد بگن برو 10 روز دیگه بیا (11 اگوست)که دیگه کار من ساخته است با توجه به اینکه 12 آگوست از استانبول پرواز دارم و بایستی دیگه 9 آگوست از تبریز خارج بشم. دوستان فردا بخش ویزا تعطیله؟ آیا دقیقا ده روز بعد از دادن مدارک بایستی ویزامون رو بگیریم؟
    با تشکر از دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط bili نمایش پست ها
    دوستان یه مشکلی برام پیش اومده.اگه یکشنبه(1 اگوست) برم سفارت مدارکم رو بدم بعد بگن برو 10 روز دیگه بیا (11 اگوست)که دیگه کار من ساخته است با توجه به اینکه 12 آگوست از استانبول پرواز دارم و بایستی دیگه 9 آگوست از تبریز خارج بشم. دوستان فردا بخش ویزا تعطیله؟ آیا دقیقا ده روز بعد از دادن مدارک بایستی ویزامون رو بگیریم؟
    با تشکر از دوستان
    نه اينطوري نيست. يكي از بچه هاي مشهد كه امروز پاسشو داده سفارت بهش گفتن فردا بيا بگير (نهم پرواز داره). سيد عليرضا هم امروز مداركو داده و گفتن چهارشنبه هفته اينده بره ويزاشو بگيره (سيزدهم پرواز داره).

روال كلي ظاهرا به اين شكل هست كه اگر كمتر از 10 روز به پروازتون باقي مونده ويزا بهتون تعلق مي گيره. به عليرضا گفتن اگر در اون بازه زماني مراجعه كني مي توني همون روز ويزا بگيري.

متشكرم ابوذر جان،‌لطف داريد دوست عزيز.

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi_Abhar نمایش پست ها
    دوستاي گلم همتون شيريني مهمون من هستيد! واي خدا چقدر تو اين مدتي كه با هم بوديم حرفا گفتيم و شنيديم! و بالاخره همه چيز تمام شد! (البته هنوز تموم تموم نشده و من كه حالا حالاها با شما هستم، شما رو نمي دونم)

ويزاي من هم اومد

تاريخ دريافت مدارك توسط UDI : پنجم جولاي 2010
    تاريخ دريافت ويزا: كاملا مشخص نيست ولي در تاريخ 28 جولاي 2010 در پي تماس با سفارت از صدور ويزا مطلع شدم.

مدت انتظار: حدودا 3 هفته!

پيام بازرگاني!: يك فروند ويزاي اقامت 13 ماهه سوئد به فروش مي رسد! علاقه مندان جهت كسب اطلاعات بيشتر به سفارت سوئد در تهران مراجعه نمايند! پيشنهادهاي خود را حداكثر تا اول سپتامبر از درب پايين سفارت تحويل دهيد! (اگه سوئدي ها مي دونستن اينقدر راحت مي فروشمشون هيچ وقت بهم ويزا نمي دادن!)

من همين الان ديدم ويزاي بيلي هم اومده. تبريكات فراوان خدمت ايشون و بقيه دوستان عزيز. فقط مي خواستم اگه امكان داره همونطور كه بيلي هم گفته بيايد هماهنگ كنيم هفته ديگه بريم سفارت تا همديگرو ببينيم. بيايد به تاپيك مربوطه نظر بديد. راستي اينم بگم كه سه نفر ديگه كه خارج از فروم هستند هم ويزا گرفتن. اگر كسي هست كه احيانا نگرفته تا 1 سپتامبر صبر كنه و بعدش حتما با اداره مهاجرت تماس بگيره.
    آقا جدا تبریک میگم، با این جو سازی که پارسال بعضی دوستان کرده بودند در مورد ویزای لیسانسیها، این خیلی خبر خوبی بود. حالا دیگه باید بری اسلو و اسکی و ....! ایول!
    فقط یه سوال: شما نمی دونید که میشه همزمان برای ویزای دو کشور عضو شینگن اقدام کرد یا نه؟ مثلا نروژ و فرانسه.