صفحه 1 از 16 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 159

موضوع: بحث در مورد زندگی در شهر های مختلف آلمان

Junior Member

پیش فرض بحث در مورد زندگی در شهر های مختلف آلمان

سلام
    من همچین موضوعی توی انجمن ندیدم واسه همین گفتم این موضوع رو تشکیل بدم که مطمئنن هم سوال منه و سوال خیالیای دیگه....امیدوارم کسانی که تجربه خوبی در این زمینه دارن، بیان و با ما در میون بزارن.
    من شخصا می خوام راجه لایپزیگ، کاسل، دوسلدورف اطلاعات بدست بیارم
    از نظر کار ، شهریت، مردم، هزینه ها...همه چی...
    الان فعلا راجعه برلین یه سری پیزا میدونم و فعلا چون جای دیگه رو نمی شناسم اولویتم همونجاست....ممنون می شم بچه هایی که اطلاعات دارن، کمک کنن.
    ویرایش توسط MMoHH : August 24th, 2013 در ساعت 09:12 PM

پیش فرض پاسخ : بحث در مورد انتخاب و زندگی (دانشجویی) در شهر های مختلف آلمان

منم خیلی دوست دارم دوستان اگه از دوسلدورف اطلاعاتی دارند بهم بگند . ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط sasanrn نمایش پست ها
    سلام
    من همچین موضوعی توی انجمن ندیدم واسه همین گفتم این موضوع رو تشکیل بدم که مطمئنن هم سوال منه و سوال خیالیای دیگه....امیدوارم کسانی که تجربه خوبی در این زمینه دارن، بیان و با ما در میون بزارن.
    من شخصا می خوام راجه لایپزیگ، کاسل، دوسلدورف اطلاعات بدست بیارم
    از نظر کار ، شهریت، مردم، هزینه ها...همه چی...
    الان فعلا راجعه برلین یه سری پیزا میدونم و فعلا چون جای دیگه رو نمی شناسم اولویتم همونجاست....ممنون می شم بچه هایی که اطلاعات دارن، کمک کنن.
    خب شما که در مورد برلین اطلاعات دارید، چرا اول خودتون شروع نمی کنید به به اشتراک گذاشتن دانسته هاتون؟!
    براي چراغ هاي همسايه ات نور آرزو کن. بي شک حوالي خانه ی تو هم روشن تر خواهد شد.

Member
    رشته و دانشگاه
    pharmD,UMSU

یه بنده خدای پیدا میشه راجع به ینا بگه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    pharmD,UMSU

پیش فرض آیا سطح زندگی توی ایالاتی که جزو آلمان شرقی بودن خیلی با غرب فرق داره؟

من جای این موضوع رو خیلی خالی دیدم اینجا،من میخوام برم ینا،یه چیزایی به من گفتن که کمی من رو دلسرد کرده،میخوام بدونم که آیا خیلی فرق میکنن این ۲ قسمت؟یعنی میتونه اونقدر مهم باشه که به خاطرش صبر کنم و یک باره دیگه برای دانشگاه اقدام کنم شاید تو غرب پذیرش بگیریم؟

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : آیا سطح زندگی توی ایالاتی که جزو آلمان شرقی بودن خیلی با غرب فرق داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zaniarbrk نمایش پست ها
    من جای این موضوع رو خیلی خالی دیدم اینجا،من میخوام برم ینا،یه چیزایی به من گفتن که کمی من رو دلسرد کرده،میخوام بدونم که آیا خیلی فرق میکنن این ۲ قسمت؟یعنی میتونه اونقدر مهم باشه که به خاطرش صبر کنم و یک باره دیگه برای دانشگاه اقدام کنم شاید تو غرب پذیرش بگیریم؟
    در اینکه شرق آلمان (تقریبا به جز برلین) با سایر قسمت ها (شمال، جنوب و غرب) زمین تا آسمون فرق داره، اصلا شکی نیست ولی اینکه عمرتون براتون مهم تره یا محل زندگیتون به خودتون بستگی داره.

Member
    رشته و دانشگاه
    pharmD,UMSU

پیش فرض پاسخ : آیا سطح زندگی توی ایالاتی که جزو آلمان شرقی بودن خیلی با غرب فرق داره؟

فرقش از نظر بافت شهریِ؟ یا فرهنگ مردم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط zaniarbrk نمایش پست ها
    فرقش از نظر بافت شهریِ؟ یا فرهنگ مردم؟
    فکر میکنم باید به تاپیک نژادپرستی مراجعه کنین!
    شرقی ها معمولا تعصب بیشتری روی زبونشون دارن، حتی کسانی که انگلیسی بلدن ترجیح میدن آلمانی حرف بزنن (البته دانشجوهاشون نه، آدم های میانسال و مسن تر).
    بافت شهری قدیمی تره و دولت کمتر بهشون رسیده. البته تقصیر دولت نیست، شرق آلمان یه بار با خاک یکسان شده!!
    کار توی آلمان شرقی خیلی کمتره و خود آلمانی ها میرن جنوب برای کار، سمت اشتوتگارت و فرانکفورت و اینا و آخر هفته برمی گردن شهرهای خودشون که توی شرقن.
    چون کمتر خارجی داشتن، به خوش برخوردی شهرهایی که توریست پذیر هستن نیست.
    اینا چیزایی بود که من می دونستم، شاید بقیه بتونن کامل ترش کنن.

Banned

تعصب و نژاد پرستی هم ظاهرا تو شرق بیشتره. ولی فکر میکنم همه ی اینها میتونه بارفتار معقولانه و زیرکانه خود فرد حل بشه.

Junior Member

ممنون از تاپیک خوبی که انتخاب کردید.
    من ار University of Siegen پذیرش گرفتم. ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی راجع به امکانات خوابگاه این دانشگاه و کلا نوع زندگی در این شهر داره ، اینجا بزاره.

صفحه 1 از 16 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)