صفحه 11 از 16 نخستنخست ... 2345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 159

موضوع: بحث در مورد زندگی در شهر های مختلف آلمان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث در مورد زندگی در شهر های مختلف آلمان

سلام خدمت شما دوستان

من دارم برای زندگی میرم آلمان . دانشجو هم نیستم . میخواستم از دوستانی که در آلمان هستن خواهش کنم راهنماییم کنن .

دنبال یه شهر برا زندگی میگردم . دنبال شهری که نه اونقدر بزرگ و گرون باشه که از عهده مخارجم بر نیام . و همچنین ، نه اونقدر کوچیک و بی روح باشه که اصلن حس زندگی تو آلمان و اروپا رو بهم القا نکنه .
    لطفا شهرهایی رو بهم پیشنهاد بدین که هم بزرگ و زیبا باشن و هم ارزون و مقرون به صرفه !!

سپاسگزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi2016 نمایش پست ها
    سلام خدمت شما دوستان

من دارم برای زندگی میرم آلمان . دانشجو هم نیستم . میخواستم از دوستانی که در آلمان هستن خواهش کنم راهنماییم کنن .

دنبال یه شهر برا زندگی میگردم . دنبال شهری که نه اونقدر بزرگ و گرون باشه که از عهده مخارجم بر نیام . و همچنین ، نه اونقدر کوچیک و بی روح باشه که اصلن حس زندگی تو آلمان و اروپا رو بهم القا نکنه .
    لطفا شهرهایی رو بهم پیشنهاد بدین که هم بزرگ و زیبا باشن و هم ارزون و مقرون به صرفه !!

سپاسگزارم
    سوالتون خیلی کلیه و کسی نمیتونه کمکتون بکنه. مناسب بودن یک شهر به میزان بسیار زیادی به این ربط داره که کار توش پیدا میکنین یا نه. برای سال های اول و دوم هرجایی بهتون آفر دادن برین. شرق و غرب جنوب و شمال کوچیک بزرگ زیبا زشت اصلا اهمیت نداره. وضعیت تو اکثرشون رضایت بخش هست. بعد از یکی دوسال که کمی پس انداز داشتین و زبانتون بهتر شد گزینه هاتون بیشتر میشه.

سلام تو شهرهای ایالت نوردراین وستفالیا کدام موقعیت شغلی بیشتری برای کار آی تی هست یا اینکه زاربروخن جای بهتری هست؟

Junior Member

سلام

من از دو شهر برای اپریل پذیرش دارم kaiserslautern و berlin در رشته علوم کامپیوتر مقطع ارشد
    البته ارشد شبکه دارم و 10 سال سابقه کار مخابرات و شبکه دارم و برنامه نویسی هم کار کردم

ممنون میشم اگر دوستان بگن کدوم شهر بهتره؟ هم به لحاظ دانشگاه؟ شرایط زندگی در شهر؟ موقعیت کار دانشجویی؟ هزینه ها؟ و ....
    این که برلین المان شرقیه یا کایزرسلاترن شهر کوچیکیه و ... ایا واقعا اهمیت داره؟؟
    و این که ایا سابقه کار من در ایران در المان هم قابل قبوله؟؟

ممنونم از راهنمایی های دوستان

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط setsh4 نمایش پست ها
    سلام

من از دو شهر برای اپریل پذیرش دارم kaiserslautern و berlin در رشته علوم کامپیوتر مقطع ارشد
    البته ارشد شبکه دارم و 10 سال سابقه کار مخابرات و شبکه دارم و برنامه نویسی هم کار کردم

ممنون میشم اگر دوستان بگن کدوم شهر بهتره؟ هم به لحاظ دانشگاه؟ شرایط زندگی در شهر؟ موقعیت کار دانشجویی؟ هزینه ها؟ و ....
    این که برلین المان شرقیه یا کایزرسلاترن شهر کوچیکیه و ... ایا واقعا اهمیت داره؟؟

سلام
    من فقط جواب چند تا از سوالاتونو می دونم. همونا رو میگم. برلین با سایر شهرهای شرقی فرق داره و مشکلات سایر شهرهای شرقی رو نداره.
    شرکت کامپیوتری تو برلین خیلی زیاده. کایزرسلاترن فکر نمی کنم شهر کامپیوتری ای باشه.
    معمولش اینه که هزینه ها تو شرق کمتر باشه.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط setsh4 نمایش پست ها
    سلام

شما برلین رو داری با کایزرسلاترن مقایسه میکنین ؟! من دیگه حرفی ندارم.
    آلمان شرقی ؟! اونجا پایتخته دوست عزیز.
    فارغ از همه مسایل بهترین جا برا شما اونجایی که بتونی توش بهتر پیشرفت کنی. بهتر کار پیدا کنی و ...
    ولی شهر هر چی بزرگتر موقعیت کاری توش بیشتر. البته ممکنه امنیت تو برلین پایین باشه یه کم. از 180 کشور دنیا اونجا دارن زندگی میکنن. ولی باز تو پایتخت های اروپا بازم جای امنی محسوب میشه.
    دانشگاه برای کامپیوتر 3 تا انتخاب خوب داری.
    Humboldt-TU Berlin و Freie Uni
    دانشگاه های علمی کاربردی هم هست البته.
    سابقه کار شما زمانی ارزش داره که شما (دانش لازم + مهارتهای زبانی) رو با همدیگه داشته باشین. به صرف فقط 10 سال سابقه, به کسی کار نمیدن.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_03 نمایش پست ها
    شما برلین رو داری با کایزرسلاترن مقایسه میکنین ؟! من دیگه حرفی ندارم.
    آلمان شرقی ؟! اونجا پایتخته دوست عزیز.
    فارغ از همه مسایل بهترین جا برا شما اونجایی که بتونی توش بهتر پیشرفت کنی. بهتر کار پیدا کنی و ...
    ولی شهر هر چی بزرگتر موقعیت کاری توش بیشتر. البته ممکنه امنیت تو برلین پایین باشه یه کم. از 180 کشور دنیا اونجا دارن زندگی میکنن. ولی باز تو پایتخت های اروپا بازم جای امنی محسوب میشه.
    دانشگاه برای کامپیوتر 3 تا انتخاب خوب داری.
    Humboldt-TU Berlin و Freie Uni
    دانشگاه های علمی کاربردی هم هست البته.
    سابقه کار شما زمانی ارزش داره که شما (دانش لازم + مهارتهای زبانی) رو با همدیگه داشته باشین. به صرف فقط 10 سال سابقه, به کسی کار نمیدن.
    موفق باشید
    پذیرش من مال دانشگاه های TU Berlin و TU Kaiserslautern است
    دو دل بودن ام به خاطر شرایط و جو خوب شهر کایزرسلاترن به لحاظ شرایط کاری کامپیوتری و چند تا شرکت بزرگ کامپیوتری و هرینه کمتر زندگی در اونجاست اما از اون طرف برلین بزرگ تر و صنعتی تره بالطبع خب
    بحث المان شرقی رو هم از نوشته های دوستان دیگه توی همین قسمت ها، به نگرانی هام اضافه کرد

گرچه به نظر اکثر دوستان برلین بهتره گویا ..

از همه دوستان بابت راهنماییشون ممنونم

Junior Member

چرا هیچ کس راجع به زاربروکن و دانشگاه زارلند چیزی نمیگه؟ آیا اوضاع کار دانشجویی خوبه؟ خیلی ها میگن این دانشگاه به لحاظ کار خوبه ولی شهر رو نمیدونم

Junior Member

دوستان سلام

ميشه در مورد شهر برلين توضيحاتي بدين ؟ از نظر هزينه زندگي ، كارهاي دانشجويي ، آب و هوا ، تعداد ايراني ها ، قيمت خونه ، وضعيت حمل و نقل و غيره .

از دوستاني كه در برلين زندگي ميكنن و يا تجربه زندگي در برلين رو داشتن تقاضا ميكنم اطلاعاتي رو در اختيار من و بقيه دوستان قرار بدن .

سپاسگزارم

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MahdiUSA نمایش پست ها
    دوستان سلام

ميشه در مورد شهر برلين توضيحاتي بدين ؟ از نظر هزينه زندگي ، كارهاي دانشجويي ، آب و هوا ، تعداد ايراني ها ، قيمت خونه ، وضعيت حمل و نقل و غيره .

از دوستاني كه در برلين زندگي ميكنن و يا تجربه زندگي در برلين رو داشتن تقاضا ميكنم اطلاعاتي رو در اختيار من و بقيه دوستان قرار بدن .

سپاسگزارم
    به نظرم توی اینترنت دنبالش باشید. از صفحه ویکی پدیا شروع کنید. من خیلی خلاصه چند نکته می گم.

از نظر هزینه های زندگی کمی ارزونتر از چند شهر بزرگ غربی آلمان هست. کار دانشجویی احتمالا با توجه به بزرگی شهر بهتره نسبت به شهر های کوچک. نسبت به شهرهای بزرگ نمی دونم. تعداد ایرانی ها به نظر من کمتره. از مواردی مثل تعداد پرواز اینا می شه فهمید. پرواز مستقیم از ایران به برلین فقط یدونه هست و هواپیمایی های ایرانی هم نمی یان. آمار دقیق فکر نمی کنم باشه.
    خیلی از سوالات شمارو باید با جایی بررسی کرد. مثلا قیمت خونه بازه می خوایید؟ چه جور خونه ای؟ احتمالا از ۲۰۰-۲۵۰ تا (خوابگاه دانشجو ها) هست تا ماهی چند هزار دلار. نسبت به شهر های کوچیک گرونه نسبت به شهر های بزرگ آلمان ظاهرا کمی کمتر. یک خونه استدیو یک اتاقه (۲۰-۳۰ متر) با هزینه ها احتمالا بالای ۵۰۰ تا

وضعیت حمل نقل عمومی خیلی خوبه (نظر شخصی) قطار تقریبا همه جای شهر هست و بقیه جاها یا بین خطوط قطار هم با ترام و اتوبوس کامل پوشش داده می شه. البته این برای وسط شهر صادقه اگر برید اطراف شهر کمی فرق داره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)