صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 24

موضوع: آشنایی و هماهنگی بین دوستانی که برای آگوست یا سپتامبر 2013 عازم فنلاند هستند

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

Cool آشنایی و هماهنگی بین دوستانی که برای آگوست یا سپتامبر 2013 عازم فنلاند هستند

با سلام
    من از آلتو پذیرش دارم و قصد دارم آگوست یا سپتامبر 2013 به فنلاند عزیمت کنم

پیش فرض پاسخ : آشنایی و هماهنگی بین دوستانی که برای آگوست یا سپتامبر 2013 عازم فنلاند هستند

من هم از UEF دانشگاه ایسترن فلند در شهر یوانسوو Joensuu پذیرش دارم و اگه خدا بخواد در ماه آگوست با بچه ام راهی سرزمین برف و کولاک میشیم.

پیش فرض پاسخ : آشنایی و هماهنگی بین دوستانی که برای آگوست یا سپتامبر 2013 عازم فنلاند هستند

سلام دوست عزیز شما که می خواید با بچه برید برای ویزا مشکلی پیش نیومد؟ یعنی بهتون گیر ندادن آخه منم شرایطم مثل شماست و برای سال بعد قصد دارم اقدام کنم ولی به خاطر مساله ویزا و حساب بانکی و ... نگرانم

نقل قول نوشته اصلی توسط parnianemahtab نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز شما که می خواید با بچه برید برای ویزا مشکلی پیش نیومد؟ یعنی بهتون گیر ندادن آخه منم شرایطم مثل شماست و برای سال بعد قصد دارم اقدام کنم ولی به خاطر مساله ویزا و حساب بانکی و ... نگرانم
    سلام. من تمام مدارک لازم رو برای خودم و بچه ام در دو سری اصل و کپی آماده کردم و تحویل سفارت دادم. و الان منتظر نتیجه ویزا هستم. از نظر دانشگاه هم هیچ مشکلی وجود نداره و شما میتونید درخواست خوابگاه خانوادگی بدهید (البته مبلغ کرایه خونه خانوادگی بیشتر از خونه های مجردی میشود). راستی اگر شما و بچه زیر 18 سال و بدون همسرتون قصد اقامت در فنلاند رو دارید باید اجازه نامه رسمی و محضری از همسرتون بگیرید قبل از اقدام به ویزا. در مورد حساب بانکی هم نگران نباشید شما باید چند میلیون بیشتر از پول مورد نیاز برای خودتون در حساب برای چند روز بگذارید و بعد از گرفتن گواهی تمکن مالی میتونید پول رو خارج کنید. بیمه هم قبل از ورود به فنلاند برای بچه اجباری نیست ( برای شما بعنوان دانشجو اجباری می باشد) و در بدو ورود به فنلاند میتوانید درخواست بیمه رایگان برای بچه تون کنید. خواهش میکنم هر سوال دیگه ای هم داشتید با پیام خصوصی از من بپرسید، امیدوارم که بتوانم راهنمایی تون کنم.

سلام.من از oulu پذيرش دارم و اگر خدا بخواد و ويزا بدن اگوست عازم فنلاند هستم

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه شیراز

من از tut ، ایشالا ویزا بیاد ۲۷ مرداد اینطور

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Energy of Technology

منم از lut ، به اميد خدا اواسط مرداد بايد برم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Lappeenranta University of Tech-GMIT

هادی هستم، برای LUT رشته GMIT پذیرش دارم

19 خرداد وقت سفارت دارم، و اگه مشکلی پیش نیاد آخرای مرداد کوچ میکنم

Junior Member

محسن هسنم.
    از دانشگاه هلسینکی در رشته‌ی مطالعات شهری پذیرش گرفتم. ان شاء الله اواخر آگوست پرواز می‌کنم...‏

سلام
    من از آلتو پذیرش دارم آخر خرداد وقت سفارت دارم و اواخر مرداد باید یرم.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)