صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 24

موضوع: آشنایی و هماهنگی بین دوستانی که برای آگوست یا سپتامبر 2013 عازم فنلاند هستند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی و هماهنگی بین دوستانی که برای آگوست یا سپتامبر 2013 عازم فنلاند هستند

سلام
    من هم از UEFدر شهر Joensuu پذیرش دارم
    با ماهی 500 یورو قاند

پیش فرض پاسخ : آشنایی و هماهنگی بین دوستانی که برای آگوست یا سپتامبر 2013 عازم فنلاند هستند

تبریک
    اگه ممکنه لطفا رشته و مقطعی که قبول شدید و رزومتون رو بفرمایید.
    باز هم تبریک.
    نقل قول نوشته اصلی توسط efarnmmsmd نمایش پست ها
    سلام
    من هم از UEFدر شهر Joensuu پذیرش دارم
    با ماهی 500 یورو قاند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط PAL نمایش پست ها
    تبریک
    اگه ممکنه لطفا رشته و مقطعی که قبول شدید و رزومتون رو بفرمایید.
    باز هم تبریک.
    سلام
    من از طریق بورس اراسموس اقدام کردم برای اپتیک (فیزیک)
    معدل 17.13
    چند تا حل تمرین
    یک کنفرانس قبول شدە خارجی و دو مقالە سابمیت شدە کە ھنوز جوابی نیومدە!!
    تافل 95
    و ...

Junior Member

سلام دوست عزیز منم از tut پذیرش دارم و میخواستم اواسط مرداد برم ولی به منم 1 مرداد وقت دادن !!!! یعنی ما میرسیم واسه اواخر تیر ؟؟؟ یعنی نمیشه زودتر انداخت نوبت سفارتو؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_meh نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز منم از tut پذیرش دارم و میخواستم اواسط مرداد برم ولی به منم 1 مرداد وقت دادن !!!! یعنی ما میرسیم واسه اواخر مرداد ؟؟؟ یعنی نمیشه زودتر انداخت نوبت سفارتو؟؟؟
    ببخشید منظورم اواخر مرداد بود...

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_meh نمایش پست ها
    ببخشید منظورم اواخر مرداد بود...
    سلام . پیشنهاد می کنم زیر شاخه نتایج ویزای فنلاند رو مطالعه بفرمایید.

سلام دوست عزیز شما که می خواید با بچه برید برای ویزا مشکلی پیش نیومد؟ یعنی بهتون گیر ندادن آخه منم شرایطم مثل شماست و برای سال بعد قصد دارم اقدام کنم ولی به خاطر مساله ویزا و حساب بانکی و ... نگرانم

نقل قول نوشته اصلی توسط parnianemahtab نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز شما که می خواید با بچه برید برای ویزا مشکلی پیش نیومد؟ یعنی بهتون گیر ندادن آخه منم شرایطم مثل شماست و برای سال بعد قصد دارم اقدام کنم ولی به خاطر مساله ویزا و حساب بانکی و ... نگرانم
    سلام. من تمام مدارک لازم رو برای خودم و بچه ام در دو سری اصل و کپی آماده کردم و تحویل سفارت دادم. و الان منتظر نتیجه ویزا هستم. از نظر دانشگاه هم هیچ مشکلی وجود نداره و شما میتونید درخواست خوابگاه خانوادگی بدهید (البته مبلغ کرایه خونه خانوادگی بیشتر از خونه های مجردی میشود). راستی اگر شما و بچه زیر 18 سال و بدون همسرتون قصد اقامت در فنلاند رو دارید باید اجازه نامه رسمی و محضری از همسرتون بگیرید قبل از اقدام به ویزا. در مورد حساب بانکی هم نگران نباشید شما باید چند میلیون بیشتر از پول مورد نیاز برای خودتون در حساب برای چند روز بگذارید و بعد از گرفتن گواهی تمکن مالی میتونید پول رو خارج کنید. بیمه هم قبل از ورود به فنلاند برای بچه اجباری نیست ( برای شما بعنوان دانشجو اجباری می باشد) و در بدو ورود به فنلاند میتوانید درخواست بیمه رایگان برای بچه تون کنید. خواهش میکنم هر سوال دیگه ای هم داشتید با پیام خصوصی از من بپرسید، امیدوارم که بتوانم راهنمایی تون کنم.

سلام، دوست من برای اواخره خرداد وقت سفارت داره ولی نمی تونه بره، اگه کسی هست که وقت سفارتش دیر یا هنوز وقت نگرفته و می تونه مدارکشو تا اون موقع آماده کنه بهم بگه که تاریخ و ساعتشو بهش بگم که جای اون دوستم از این وقت استفاده کنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahnoush1130 نمایش پست ها
    سلام، دوست من برای اواخره خرداد وقت سفارت داره ولی نمی تونه بره، اگه کسی هست که وقت سفارتش دیر یا هنوز وقت نگرفته و می تونه مدارکشو تا اون موقع آماده کنه بهم بگه که تاریخ و ساعتشو بهش بگم که جای اون دوستم از این وقت استفاده کنه.
    من من من واستون پیغام خصوصی فرستادم

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)