صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 24 , از مجموع 24

موضوع: آشنایی و هماهنگی بین دوستانی که برای آگوست یا سپتامبر 2013 عازم فنلاند هستند

پیش فرض پاسخ : آشنایی و هماهنگی بین دوستانی که برای آگوست یا سپتامبر 2013 عازم فنلاند هستند

دوستان یه صفحه ای در سایت ف.یسبوک درست شده به عنوان کمیته استقبال. تا بتونیم بچه های ورودی جدید رو با قدیمیها مچ کنیم که شاید بتونن بیان فرودگاه یا ایستگاه قطار به استقبالتون کسایی که آدرس این صفحه رو میخوان پیغام خصوصی بدهند. حداقل کسایی که میان شهر (Joensuu) رو من خودم استقبالشون رو تضمین میکنم
    ترجیحا فقط به چیزایی اعتماد کنید که با سند و مدرک بهتون گفتم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی و هماهنگی بین دوستانی که برای آگوست یا سپتامبر 2013 عازم فنلاند هستند

سلام دوستان.
    من از دانشگاه تمپره پذیرش مستر دو ساله در بیوانفورماتیک گرفتم. الان ساکن سوئد هستم و دارم مستر اولم توی سوئد را تموم می کنم. می خواستم ببینم کسی از بچه ها امسال تمپره- یو تی ای- پذیرش گرفته؟
    من درخواست اقامت دانشجویی را از استکهلم دادم و گفتن دو هفته ای جوابش میاد. احتمال زیاد بیست و پنج اوگوست میام تمپره.
    برای همه آرزوی موفقیت می کنم.

دوستان گرامی
    کسی هست که 2 سپتامبر بخواد بره سمت فنلاند؟؟؟

دوستان یه بار دیگه توصیه میکنم قبل از اومدن حتما با دو سه نفر توی شهری که میخواید برید آشنا بشید که یکی دو روز اول بتونید ازشون راهنمایی و کمک بگیرید.
    رو به رو شدن با یه اتاق خالی از وسایل توی شهری که نمیدونید شمالش کجاست و جنوبش کجاست خیلیها رو به فکر برگشتن میندازه حتی!
    ترجیحا فقط به چیزایی اعتماد کنید که با سند و مدرک بهتون گفتم.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)