صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 46

موضوع: اضافه کردن Reviewer در هنگام سابمیت مقاله

ApplyAbroad Veteran
    shabgard66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : چند نکته مهم در تسریع پذیرش مقالات و نوشتن آن

نقل قول نوشته اصلی توسط arashgold2002 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید یه سوال مهم داشتم.آیا اگر نام تمام reviewerها از editorial board انتخاب بشه، اشکالی داره؟آخه همه اون افراد واقعا تو این زمینه صاحب نظر هستن و تو مراجع من هم اسمشون هست.ممنون
    نخیر. موردی نداره، شما پیشنهاد میدی، انتخاب اصلی با اوناست.

توضیحات گام به گام فرستادن I20 از آمریکا به ایران با استفاده از Express Post

واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش... صلوات بفرست...

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

سلام دوستان
    وقتی یک مقاله ای را می خواهیم موقع سابمیت کردن ، خودمون براش reviewer معرفی بکنیم ، به نظرتان قبل از اینکار اگه با اون reviewer صحبت بکنیم و بدیم مقاله را یک دور بخونه و نظر بده بهتر نیست !!؟
    کلا در انخاب reviewer و معرفی آن چه کارهایی بکنیم که هم شانس اکسپت مقاله بیشتر بشه و هم زمان کمتری طول بکشه !؟
    خیلی ممنون
    .You can either have results or excuses; not both

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    وقتی یک مقاله ای را می خواهیم موقع سابمیت کردن ، خودمون براش reviewer معرفی بکنیم ، به نظرتان قبل از اینکار اگه با اون reviewer صحبت بکنیم و بدیم مقاله را یک دور بخونه و نظر بده بهتر نیست !!؟
    کلا در انخاب reviewer و معرفی آن چه کارهایی بکنیم که هم شانس اکسپت مقاله بیشتر بشه و هم زمان کمتری طول بکشه !؟
    خیلی ممنون
    سلام، اصلا اینطور نیست که مقاله شما را حتما بفرستن برای reviewer هایی که شما انتخاب کردید و نیازی به اینکار نیست. کلا هم شما متوجه نمی شوید چه کسانی مقاله شما را داوری کردن، و در ریوایز هم مینوسه کامنت reviewer 1، reviewer 2. البته اینکه مقاله را برای افرادی که در فیلد شما مقاله دادن بفرستید و بخواید کامنت بدهند خوب هست، اما معمولا کسی اینکار را نمی کند، مگر اینکه مثلا شما اسمش را در مقاله بیارید یا شما را بشناسه و اینکار را براتون انجام بده.

برای انتخاب reviewer؛ کسانی باشند که در آن فیلد مقاله دادن. حالا برخی هم مواردی در مورد ملیت این افراد هم میگن که مستند نیست. موفق باشید.
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط studentz نمایش پست ها
    سلام، اصلا اینطور نیست که مقاله شما را حتما بفرستن برای reviewer هایی که شما انتخاب کردید و نیازی به اینکار نیست. کلا هم شما متوجه نمی شوید چه کسانی مقاله شما را داوری کردن، و در ریوایز هم مینوسه کامنت reviewer 1، reviewer 2. البته اینکه مقاله را برای افرادی که در فیلد شما مقاله دادن بفرستید و بخواید کامنت بدهند خوب هست، اما معمولا کسی اینکار را نمی کند، مگر اینکه مثلا شما اسمش را در مقاله بیارید یا شما را بشناسه و اینکار را براتون انجام بده.

برای انتخاب reviewer؛ کسانی باشند که در آن فیلد مقاله دادن. حالا برخی هم مواردی در مورد ملیت این افراد هم میگن که مستند نیست. موفق باشید.
    در تکمیل حرفا باید بگم که مقاله شما حاصل زحمت ها و ایده هاتون هست و شما نباید به راحتی اعتماد کنید و اونو قبل از اینکه بدونید طرف واقعا داور میشه بفرستید براش. در یک حالت میشه حدس زد داور کی هست اونم موقعی که واقعا کار بسیار تخصیی انجام داده باشید که بدونید مثلا یه نفر تو دنیا تو اون زمینه کار کرده. در ضمن معمولا داور یه مجله کسی هست که تو اون مجله مقاله چاپ کرده باشه. مخصوصا اگه مجله معتبر باشه.

Member your_star آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TTU-Geotechnical Eng

پیش فرض اضافه کردن Reviewer در هنگام سابمیت مقاله

اول بگم من پاسخ مناسبی تو تاپیکها برای این موضوع پیدا نکردم.اگر در جایی پاسخ دقیق این موضوع اومده دوستان تاپیک رو حذف کنند و راهنمایی کنن پاسخ کجاست.

بعضی ژورنالها اجبار دارن که اسم reviewerمورد نظر رو بهشون بدیم. من عموما این رو پر نمیکنم اما داشتم مقاله ام رو برای ژورنال خاک و پی کانادا سابمیت میکردم دیدم این مورد اجباریه.من لیستی از reviewer هاشون هم ندیدم.
    حالا سوالم اینه که این reviewerباید چه مشخصاتی داشته باشه؟میتونه حتی یه استاد ایرانی باشه در ایران؟ این مورد رو اگه توضیح بدن دوستان ممنون میشم.
    That's Me In The Corner
    That's Me In The Spotlight
    Losing My RELIGION

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : اضافه کردن riviewer در هنگام سابمیت مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط your_star نمایش پست ها
    اول بگم من پاسخ مناسبی تو تاپیکها برای این موضوع پیدا نکردم.اگر در جایی پاسخ دقیق این موضوع اومده دوستان تاپیک رو حذف کنند و راهنمایی کنن پاسخ کجاست.

بعضی ژورنالها اجبار دارن که اسم reviewerمورد نظر رو بهشون بدیم. من عموما این رو پر نمیکنم اما داشتم مقاله ام رو برای ژورنال خاک و پی کانادا سابمیت میکردم دیدم این مورد اجباریه.من لیستی از reviewer هاشون هم ندیدم.
    حالا سوالم اینه که این reviewerباید چه مشخصاتی داشته باشه؟میتونه حتی یه استاد ایرانی باشه در ایران؟ این مورد رو اگه توضیح بدن دوستان ممنون میشم.
    شما می توانید اساتید ایرانی و یا خارجی را به عنوان ریویور به جرنال معرفی کنبد ولی این دلیل نمیشه که مقاله شما را حتما به ان افراد بدهند نگران نباشید. این یک روال کاملا متداول هست جرنال ها برای گسترش دیتابیسشون از افراد متخصص در یک رشته برای انتخاب داوران از این روش استفاده می کنند
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

سلام
    چند تا چيز:
    1- اينكه داور پيشنهاد نميكني داري خودت به خودت بد ميكني عزيز! همه تلاش ‍‍ژورنال اينه كه مدت زمان داوري مقاله شما رو كم كنه! يكي از راهها اينه كه به شخص نويسنده ميگه پيشنهادتو براي انتخاب داور ارائه كن، هر چي باشه هر كسي يك مقاله اي مينويسه قاعدتا بايد آدماي صاحب نظر رو در همون زمينه بشناسه (همه رو هم نشناسه ديگه بايد 2-3 نفر در ذهن داشته باشه). واقعيتي هست اونم اينكه يك ‍‍ژورنال داراي تعداد محدودي اديتور هست (كه مسئوله پيدا كردن و انتخاب داورا هستن) و طبيعيه اين اديتورها در زمينه هز مقاله ي ارسالي شناخت كافي از افراد متخصص همون زمينه ندارن! و اينجاست كه با زبون بي زبوني مياد به منو شما ميگه كه حالا كه شما اين مقاله رو نوشتي بيا ي كمكي بكن تا داورايي انتخاب كنيم كه زود مقالتو داوري كنن.
    2- خيلي از مواقع حتي اگه از شما داور هم نخواد شما بهشون پيشنهاد بده. اگه كسي رو نميشناسي بنظرم حتي سرچ كني و ترجيها از كشوري غير از ايران بهشون پيشنهاد بدي خيلي در تسريع كارت تاثير داره!! يادمون باشه پيشنهاد داور مچ گرفتن نيست، كمكه ‍ژورناله به ما!!
    3- اسم، فاميل، و ايميل داور 1پيشنهاديتونو بايد بديد. اما من پيشنهاد ميكنم مشخصات ديگه ي داورهاي پيشنهاديتونم وارد كنيد. مثلا استادن يا دانشيار، رشتشون چيه، كدام دانشگاهن و از همه مهم تر اينكه شما دليل پيشنهادتون چيه! اگه روراست باشيد و داورهاي درست حسابي معرفي كنيم و دلايل منطقي براي انتخابمون ارائه كنيم من بهتون قول ميدم همان داورهاي پيشنهادي شما انتخاب خواهد شد! البته در عمل همچين اتفاقي نميفته چرا كه افراد (البته بجز افراد پرآوازه و كاردرست كه اتفاقا دوست دارن كسي پيدا شه مقالشونو زير و رو كنه و ايراداتشو بگن) عموما دوست و آشناهاي خودشونو ميدن كه اگه به آنها ارسال شد درجا اكسپت بدن.
    در پناه راستي

نقل قول نوشته اصلی توسط your_star نمایش پست ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اضافه کردن Reviewer در هنگام سابمیت مقاله

درود بر دوستان!
    سپاسگزار خواهم بود اگر کسی در زمینه ارسال مقاله به مجله ELSIVIER به من کمک کنه!

برای ارسال مقاله ام به کی از مجله های ELSIVIER به نام SCIENTIA HORTICULTURAE در بخشی می خواد که شما نام پنج Reviewer را اضافه کنی اما هیچ لیستی به شما نمی ده و شما باید خود این اسامی را پیدا کنی! حتی شما را به این محدود می کند که تنها یکی از این پنج نفر می تواند از کشورتان باشد!
    شما می دانید که چه طور می توان این پنج نفر را پیدا کرد و ایشان چه کسانی باید باشند؟

Junior Member

دوست من! در مجله SCIENTIA HORTICULTURAE در بخشی می خواد که شما نام پنج Reviewer را اضافه کنی اماتنها یکی از این پنج نفر می تواند از کشورتان باشد!
    شما می دانید که چه طور می توان این پنج نفر را پیدا کرد و ایشان چه کسانی باید باشند؟

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

پیش فرض پاسخ : اضافه کردن Reviewer در هنگام سابمیت مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط oomid نمایش پست ها
    درود بر دوستان!
    سپاسگزار خواهم بود اگر کسی در زمینه ارسال مقاله به مجله ELSIVIER به من کمک کنه!

برای ارسال مقاله ام به کی از مجله های ELSIVIER به نام SCIENTIA HORTICULTURAE در بخشی می خواد که شما نام پنج Reviewer را اضافه کنی اما هیچ لیستی به شما نمی ده و شما باید خود این اسامی را پیدا کنی! حتی شما را به این محدود می کند که تنها یکی از این پنج نفر می تواند از کشورتان باشد!
    یا از استادتون بخواین کسی رو معرفی کنه شاید سراغ داشت (بهترین راهه چون باهاشون آشنایی داره)...ضمنا از طریق research gate یا academia و linkedin می تونید پیدا کنید متخصصین مربوطه رو (اگه با این افراد آشنایی قبلی علمی داشته باشین که خیلی بهتره)...ضمنا یک نکته ای که هست معمولا گرچه میگن فلان تعداد داور معرفی کنید ولی شما امکان این رو دارین که بعد معرفی یکی دو نفر هم continue بزنید و مشکلی پیش نمیاد. اینم امتحان کنید. خب اصولا داوران باید کسایی باشن که در زمینه باغبانی (زمینه تخصص مقاله تون) کار میکنن وگرنه خب نمی تونن مقاله شمارو داوری کنن.
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)