نقل قول نوشته اصلی توسط Houmangh نمایش پست ها
سلام دوست من
من کاملا با شما مخالفم البته محترمانه
1- اینکه میفرمایین اصلیت، از نظر من اکثر کسایی که خارج رفتن جزو افراد اصیل و روشنفکر جامعه هستند ( حداقل در شهرهای کوچک که 100% اینطوریه در شهرهای بزرگ مثل تهران هم تا حدود زیادی همینه) چون کسی که اصیله فکرش هم روشن تره و احتمالا افراد تحصیلکرده هم دوربرش زیاده که تونسته بین ایران و خارج مقایسه کنه و بره خارج.
2- در مورد این هم که میفرمایین خارجی اصل هست جدای بحث ایران معمولا برای ازدواج شما باید از شباهت بچسبید تا تفاوت. یک چینی یا سوئدی هر قدر هم اصیل باشه برای شما متفاوته و اختلافات بسیاری میتونید با هم داشته باشید . شما هم نداشته باشید والدینتون دارن. و ... که بحثس مفصله. پس دنبال جنس شبیه به خودتون بگردید.
3- وارد رابطه های زیاد شدن یا نشدن هم بهر حال بسته به نظر اشخاص فرق میکنه. ولی کسی که تمایل به ارتباط های گوناگون داره باید قید یک خانواده منسجم رو بزنه.
سپاس
من کاملا با نظرات شما موافقم، به نظر من انسان اختیار داره که به هر صورتی که درست تشخیص میده (مطابق با عقل، دین و شخصیتش) زندگی کنه، اگر کسی مقید به اصول اخلاقی باشه اینجا یا هر کشور دیگه ای فرقی براش نمیکنه پس اینکه بگیم همه اونایی که میرن از رفتار بقیه کپی برداری میکنن فک نمیکنم درست باشه و تحصیلکرده های فرهیخته و روشنفکر که با اهداف پیشرفت علمی خارج میرن معمولا مقید به اصول اخلاقی هستند
به هرحال به نظر من تعهد و اخلاق چیزی هست که همه جای دنیا قابل ستایش هست و این روابط متعددی که گفته شد فک نمیکنم هیچ جای دنیا پسندیده باشه