صفحه 2 از 13 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 124

موضوع: امتحان سطح B2 (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدرک زبان B2

با سلام
    دوستان من میخوام تو یه رشته به زبان المانی پذیرش بگیرم میخواستم بم یکم اطلاعات بدین
    باید از ازمون مدرک b2 بگیرم که بتونم اونجا به زبان المانی تحصیل کنم؟ اسم ازمونی که باید بدم چیه؟ و اینکه زبان المانی خیلی سخته؟
    ممنون میشم اگه کسی جواب منو بده

Member lllvlllehriyar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TU Chemnitz - MSc ICS

نقل قول نوشته اصلی توسط parnian720 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من میخوام تو یه رشته به زبان المانی پذیرش بگیرم میخواستم بم یکم اطلاعات بدین
    باید از ازمون مدرک b2 بگیرم که بتونم اونجا به زبان المانی تحصیل کنم؟ اسم ازمونی که باید بدم چیه؟ و اینکه زبان المانی خیلی سخته؟
    ممنون میشم اگه کسی جواب منو بده
    اسم آزمون DSH هست كه تو آلمان برگزار ميشه بايد 2 بگيري
    آزمون هاي ديگري هم در ايران هست مثل Geothe بايد C1 قبول شي
    آزمون TestDAF هست كه بايد 4x4 بگيري
    معمولا ٦ ماه بخوني ميتوني از پس B1 بر بياي
    هر زباني كه وقت بذاري روش و كار كني راحته

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lllvlllehriyar نمایش پست ها
    اسم آزمون DSH هست كه تو آلمان برگزار ميشه بايد 2 بگيري
    آزمون هاي ديگري هم در ايران هست مثل Geothe بايد C1 قبول شي
    آزمون TestDAF هست كه بايد 4x4 بگيري
    معمولا ٦ ماه بخوني ميتوني از پس B1 بر بياي
    هر زباني كه وقت بذاري روش و كار كني راحته

مرسی از شما الان من اگه بخوام پذیرش بگیرم باید تو گوته شرکت کنم درسته؟

Junior Member

دوستان ازمون تست داف در چه صورتی مورد نیازه؟ من شنیدم میگن مدرک گوته واسه گرفتن پذیرش کافیه ایا این درسته؟

Member lllvlllehriyar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TU Chemnitz - MSc ICS

مرسی از شما الان من اگه بخوام پذیرش بگیرم باید تو گوته شرکت کنم درسته؟
    دوستان ازمون تست داف در چه صورتی مورد نیازه؟ من شنیدم میگن مدرک گوته واسه گرفتن پذیرش کافیه ایا این درسته؟
    بايد بگم حداقل براي گرفتن ويزا بايد B1 گوته رو بگيري حالا پذيرش رو با هر سطحي چه پايين تر يا بالا تر از B1 گرفتي گرفتي
    دانشگاه خوب C1 ميخوان
    دانشگاه هاي متوسط و به پايين پذيرش مشروط با B1 ميدن ولي بايد اونجا DSH 2. بگيري

Junior Member m.mehboodi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس شیمی کاربردی

نقل قول نوشته اصلی توسط civil_boy نمایش پست ها
    ببخشید کسی اطلاع داره حداقل مدرک لازم برای اخذ پذیرش از رشته های آلمانی زبان آلمان چی هستش؟
    می خوام که دیگه اونجا کلاس نرم و هزینه نکنم برای زبان،می خوام که اینجا یه مدرک زبان آلمانی بگیرم که دیگه مستقیماً برم سر کلاس درسای ارشد خودم بشینم نه سر کلاسای زبان آلمانی.
    آزمون testdaf بدم و حداقل چه نمره ای بدست بیارم که برای اکثر دانشگاه ها کافیه؟ TDN 4 یا TDN 3 یا TDN5 ؟ (راستی هری شمارش بالاتر هستش بهتر هست دیگه؟مثلاً 5 دیگه فول هستش؟)
    ممنون
    شما وقتی از دانشگاه پذیرش گرفتی و سفارت هم بهت ویزا داد (که تا اینجاش حداقل B1 رو میخوای) میری اونجا
    دانشگاه اصلا کاری نداره شما مدرک B1 داری یا C2
    ازت یه آزمون تعیین سطح میگیره که اون ملاک دانش زبان شماست
    اگه واسشون قابل قبول باشه میتونی درس خوندن تو دانشگاه رو شروع کنی در غیر اینصورت باید بری سر کلاس زبانی که خودشون سطحشو تعیین میکنن بشینی

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط m.mehboodi نمایش پست ها
    شما وقتی از دانشگاه پذیرش گرفتی و سفارت هم بهت ویزا داد (که تا اینجاش حداقل B1 رو میخوای) میری اونجا
    دانشگاه اصلا کاری نداره شما مدرک B1 داری یا C2
    ازت یه آزمون تعیین سطح میگیره که اون ملاک دانش زبان شماست
    اگه واسشون قابل قبول باشه میتونی درس خوندن تو دانشگاه رو شروع کنی در غیر اینصورت باید بری سر کلاس زبانی که خودشون سطحشو تعیین میکنن بشینی
    این اصلاعات کاملا غلطه! لطفا با آگاهی بیشتری پست بذارید
    توی سایت هر دانشگاهی که برید توضیح کامل نوشته که برای شروع درستون باید DSH2(خوب) یا در موارد کمی DSH3(بسیار عالی) داشته باشید. که در صورت داشتن یک سری گواهی های دیگه مثل TestDaf 4x4 که معادل همون DSH2 است، یا C2 از آزمون DSH معاف هستید! TestDaf 5x5 نمره بالاتریه که معادل DSH3 است. شما در ایران میتونید TestDaf 4x4 رو بگیرید! C2 کار هرکسی نیست:دی

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    این اصلاعات کاملا غلطه! لطفا با آگاهی بیشتری پست بذارید
    توی سایت هر دانشگاهی که برید توضیح کامل نوشته که برای شروع درستون باید DSH2(خوب) یا در موارد کمی DSH3(بسیار عالی) داشته باشید. که در صورت داشتن یک سری گواهی های دیگه مثل TestDaf 4x4 که معادل همون DSH2 است، یا C2 از آزمون DSH معاف هستید! TestDaf 5x5 نمره بالاتریه که معادل DSH3 است. شما در ایران میتونید TestDaf 4x4 رو بگیرید! C2 کار هرکسی نیست:دی
    گفته این دوستمون تایید میشه.
    در هر دانشگاهی که فرد تشریف ببره، باید امتحان بده، حالا یا باید DSH 2 , 3 بیاره یا 4*4 یا 4*5 تست داف. فکر نمیکنم بیان با کسی مصاحبه کنن و بهش بگن بفرمایید سر کلاس و درستون رو شروع کنید. حتی اگر سطح در مصاحبه قابل قبول باشه، باید حتما امنحان بده.
    تست داف 4*4 ام آرزوست ...

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط m.mehboodi نمایش پست ها
    وزارت علومو نمیدونم اما قطعا اگه کورستون به زبان آلمانی باشه سفارت ازتون B1 می خواد
    اینو شک نکنید. هر کی هم گفت سفارت مدرک زبان آلمانی نمیخواد یا منظورش این بوده که واسه کورسهای انگلیسی نمیخواد یا داره اشتباه می کنه
    دوست عزیز.
    کسی که با مسئله ای به اسم سربازی روبروست با B1 برای معافی تحصیلی جوابی نمیگیره ! و این مسئله برای افرادی هستش که میخوان به آلمانی تحصیل کنند، نه انگلیسی.
    وزارت علوم در این مورد حساس شده نمیدونم چرا ؟
    پیروز باشید.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط adrian نمایش پست ها
    دوست عزیز.
    کسی که با مسئله ای به اسم سربازی روبروست با B1 برای معافی تحصیلی جوابی نمیگیره ! و این مسئله برای افرادی هستش که میخوان به آلمانی تحصیل کنند، نه انگلیسی.
    وزارت علوم در این مورد حساس شده نمیدونم چرا ؟
    پیروز باشید.
    سلام، دوست من اين مشكل رو داشت، بايد مدرك B2 داشته باشي، و توي پذيرشت چهار شرط قيد شه: ١. مقطع مستر يا بالاتر ٢. اسم رشته ٣. مدت زمان تحصيل(Regelstudienzeit) ٤.تاريخ شروع كلاس. طبق گفته آقاي پاداشي(مسئول مربوطه در وزارت علوم) به پذيرش كلاس زبان نامه براي معافيت نميدن!
    حالا موضوع اينه كه دوست من مدرك B2 نداشت ولي تو موسسه كلاس B2.2 بود، نامه برد،آقاي پاداشي لطف كرد و قبول كرد ازش و مسئله ديگه اينه كه كلاس زبان بود تو پذيرشش ولي آقاي پاداشي چون آلماني بلد نبوده متوجه نشده، يا خواسته گير نده. توي پذيرشش اول تاريخ شروع كلاس نبود، آقاي پاداشي قبول نكرد، دوست من ايميل داد به دانشگاه آلمان و زنگ زد و كلي پيگيري كرد. اونا اضافه كردن تو پذيرشش، ايميل كردن براش دوباره! از ايميل كپي رنگي گرفت، و برد (انگار كه اصل پذيرشه)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)