صفحه 6 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 124

موضوع: امتحان سطح B2 (پست اول حتما خوانده شود)

ApplyAbroad Veteran
    ka003 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدرک زبان B2

نقل قول نوشته اصلی توسط sepita14 نمایش پست ها
    با سلام
    من همه ی پست ها رو خوندم اما هنوز چندتا سوال دارم
    با مدرک b1 میشه پذیرش گرفت و رفت المان؟(شرایط بعدش چیه؟)
    در مورد ویزا چطور؟
    اینکه میگن باید b2 داشته باشی تا وزارت علوم مدارکت رو تایید کنه و بهت اجازه خروج بدن در مورد من که پایان خدمت دارم هم صدق می کنه؟
    با تشکر
    با درود

سوال اول و دوم شما ارتباطی به عنوان این تاپیک نداره.

توضیحاتی که در این پست (لینک) و یکی از پست های دیگه دادم مربوط به کسانی هستش که مشکل سربازی دارند برای خروج از کشور و اونها برای اینکه وزارت علوم اجازه خروج رو صادر کنه، فرد باید حداقل مدرکی دال بر ۱۰۰۰ ساعت یا B2 رو از DSIT یا Ökf ارائه بده.
    اما در مورد سوال سوم، شما زمانیکه پایان خدمت دارید نیازی به تایید وزارت علوم برای خروج از کشور ندارید و شما پاسپورت دارید. (بعدا هم اگر بخواهید توی وزارت علوم پرونده داشته باشید برای گرفتن ارز و ... که اون رو هم میتونید موکول کنید به بعد از دریافت مدرک زبان در آلمان)

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ka003 نمایش پست ها
    با درود

سوال اول و دوم شما ارتباطی به عنوان این تاپیک نداره.

توضیحاتی که در این پست (لینک) و یکی از پست های دیگه دادم مربوط به کسانی هستش که مشکل سربازی دارند برای خروج از کشور و اونها برای اینکه وزارت علوم اجازه خروج رو صادر کنه، فرد باید حداقل مدرکی دال بر ۱۰۰۰ ساعت یا B2 رو از DSIT یا Ökf ارائه بده.
    اما در مورد سوال سوم، شما زمانیکه پایان خدمت دارید نیازی به تایید وزارت علوم برای خروج از کشور ندارید و شما پاسپورت دارید. (بعدا هم اگر بخواهید توی وزارت علوم پرونده داشته باشید برای گرفتن ارز و ... که اون رو هم میتونید موکول کنید به بعد از دریافت مدرک زبان در آلمان)

موفق باشید
    در پی گفته های دوستمون البته باید بگم که مدرک ساعتی ب2 مورد قبول نیست و فقط مدرک رسمی مثل گوته باید ارائه داد..

ApplyAbroad Veteran
    ka003 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط cheeng نمایش پست ها
    در پی گفته های دوستمون البته باید بگم که مدرک ساعتی ب2 مورد قبول نیست و فقط مدرک رسمی مثل گوته باید ارائه داد..
    با درود

سوال دوستمون که پاسخ مشخص بود
    همونطور که به پست (لینک) اشاره کردم. مدرکی دال بر ۱۰۰۰ ساعت زبان آلمانی که از مؤسسه های ذکر شده باشه قابل قبول هست. مگر اینکه وزارت علوم قانون جدیدی گذاشته باشه.
    دوست عزیز اگر قانون جدیدی هست لطفا منبع مورد نظر رو ذکر کنید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ka003 نمایش پست ها
    با درود

سوال دوستمون که پاسخ مشخص بود
    همونطور که به پست (لینک) اشاره کردم. مدرکی دال بر ۱۰۰۰ ساعت زبان آلمانی که از مؤسسه های ذکر شده باشه قابل قبول هست. مگر اینکه وزارت علوم قانون جدیدی گذاشته باشه.
    دوست عزیز اگر قانون جدیدی هست لطفا منبع مورد نظر رو ذکر کنید.

موفق باشید
    بله درسته حق با شماست چون فقط گفته بودید مدرک دال بر 1000 ساعت فکر کردم منظور شما همه موسسات بود.ظاهرا موسسات معتبر مثل همین گوته که گفتید هم مورد قبوله اما خب خیلی ها جاهای دیگه المانی یاد میگیرند که مجبور میشند امتحانش رو بدند...

ممنون

سلام.یعنی اگه من B2 رو تموم کنم کافیه؟برابر همون 1000 ساعت میشه؟
    ممنون میشم اگه جواب بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط danialsafari نمایش پست ها
    سلام.یعنی اگه من B2 رو تموم کنم کافیه؟برابر همون 1000 ساعت میشه؟
    ممنون میشم اگه جواب بدید
    بله اگه مدرک ب2 دال بر ۱۰۰۰ ساعت رو از DSIT یا Ökf ارائه بدید کافیه.

بله اگه مدرک ب2 دال بر ۱۰۰۰ ساعت رو از DSIT یا Ökf ارائه بدید کافیه.
    دوست عزیز منظورم اینکه دوره B2 تموم شه برابر با همون 1000 ساعت میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط danialsafari نمایش پست ها
    دوست عزیز منظورم اینکه دوره B2 تموم شه برابر با همون 1000 ساعت میشه؟
    B2 معادل 600 - 800 ساعت درسیه و فکر کنم کافی باشه طبق گفته کسانی که این مدرک رو برای اجازه خروج ارائه دادند.1000 ساعت میشه معادل C1.این 1000 ساعت رو طبق گفته دوستمون
    ka003 ذکر کردم.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

بله درسته حق با شماست چون فقط گفته بودید مدرک دال بر 1000 ساعت فکر کردم منظور شما همه موسسات بود.ظاهرا موسسات معتبر مثل همین گوته که گفتید هم مورد قبوله اما خب خیلی ها جاهای دیگه المانی یاد میگیرند که مجبور میشند امتحانش رو بدند...

ممنون
    دو تا از دوست های من موسسه دیگری زبان خونده بودند و آقای پاداشی هیچ مشکلی با این موضوع نداشتند. و مدرک ساعتی B2 ارایه دادند، حتی مدرک ساعتی هم نه! فقط گواهی شرکت در کلاس های B2

ApplyAbroad Veteran
    ka003 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    دو تا از دوست های من موسسه دیگری زبان خونده بودند و آقای پاداشی هیچ مشکلی با این موضوع نداشتند. و مدرک ساعتی B2 ارایه دادند، حتی مدرک ساعتی هم نه! فقط گواهی شرکت در کلاس های B2
    با درود

دوستمون sepidehreg هم درست میگن، ولی این تجربه براساس قانون وزارت علوم نیست و مسئول مربوطه در این زمینه سلیقه ای برخورد کرده (من هم چنین نمونه هایی رو دیدم ولی در مورد خودم همین مسئول محترم براساس قانون باهام برخورد کرد). اما چیزی که اینجا میشه به عنوان قانون بیان کرد (البته به طور کاملتر توی پستهای قبلی نوشتم) این هست که:

وزارت علوم مدرک دو مؤسسه ی DSIT و ÖKF رو قبول داره

مگر اینکه مسئول مریوطه در این زمینه با فرد راه بیاد.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)