صفحه 7 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 124

موضوع: امتحان سطح B2 (پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : مدرک زبان B2

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    دو تا از دوست های من موسسه دیگری زبان خونده بودند و آقای پاداشی هیچ مشکلی با این موضوع نداشتند. و مدرک ساعتی B2 ارایه دادند، حتی مدرک ساعتی هم نه! فقط گواهی شرکت در کلاس های B2
    نقل قول نوشته اصلی توسط ka003 نمایش پست ها
    با درود

دوستمون sepidehreg هم درست میگن، ولی این تجربه براساس قانون وزارت علوم نیست و مسئول مربوطه در این زمینه سلیقه ای برخورد کرده (من هم چنین نمونه هایی رو دیدم ولی در مورد خودم همین مسئول محترم براساس قانون باهام برخورد کرد). اما چیزی که اینجا میشه به عنوان قانون بیان کرد (البته به طور کاملتر توی پستهای قبلی نوشتم) این هست که:

وزارت علوم مدرک دو مؤسسه ی DSIT و ÖKF رو قبول داره

مگر اینکه مسئول مریوطه در این زمینه با فرد راه بیاد.
    موفق باشید
    با این حساب پس کاملا سلیقه ای و شانسیه ولی دلیلی که من میگم مدرکش رو بگیرند بهتره اینه که اون دیگه کاملا بابتش خیالشون راحت میشه و الا دوستای خودمم با وجود شرکت در کلاس ب2 بازم دنبال امتحانشن..

Junior Member

سلام
    من تازه شروع كردم به خوندن زبان آلماني و بايد مدرك b2 براي كار در آلمان بگيرم براي خوندن معلم خصوصي گرفتم متاسفانه توي بندرعباس كلاسهاي مخصوص اين آزمونها برگزار نميشه و تقريبا ٦ ماه وقت دارم لطفا بگيد اين زمان براي رسوندن خودم به قبولي در آزمون b2 كافيه؟ هر چندماه برگزار ميشه ؟ يعني من كه مي خوام ٦ ماه ديگه آزمون بدم بايد كي ثبت نام كنم؟ هزينه ي آزمون چقدره؟ و من از معلمي كه گرفتم بايد چه انتظاراتي داشته باشم؟ مي دونيد كه بعضي معلم هاي خصوصي مخصوصا براي زبانهاي خارجي وقتي ميدونن اطلاعاتي نداري يا زياد مايه نمي ذارن يا اينكه بيخودي جلسات رو اضافه مي كنن مخصوصا اينكه توي بندرعباس تعداد معلم زبان براي آلماني كم هست، لطفا راهنماييم كنيد
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba63 نمایش پست ها
    سلام
    من تازه شروع كردم به خوندن زبان آلماني و بايد مدرك b2 براي كار در آلمان بگيرم براي خوندن معلم خصوصي گرفتم متاسفانه توي بندرعباس كلاسهاي مخصوص اين آزمونها برگزار نميشه و تقريبا ٦ ماه وقت دارم لطفا بگيد اين زمان براي رسوندن خودم به قبولي در آزمون b2 كافيه؟ هر چندماه برگزار ميشه ؟ يعني من كه مي خوام ٦ ماه ديگه آزمون بدم بايد كي ثبت نام كنم؟ هزينه ي آزمون چقدره؟ و من از معلمي كه گرفتم بايد چه انتظاراتي داشته باشم؟ مي دونيد كه بعضي معلم هاي خصوصي مخصوصا براي زبانهاي خارجي وقتي ميدونن اطلاعاتي نداري يا زياد مايه نمي ذارن يا اينكه بيخودي جلسات رو اضافه مي كنن مخصوصا اينكه توي بندرعباس تعداد معلم زبان براي آلماني كم هست، لطفا راهنماييم كنيد
    ممنونم
    این سایت رسمی موسسه گوته هست که تاریخ ثبت نام و ازمون ب2 نوشته شده.
    به نظر من 6 ماه وقت کافی نیست هر چقدر هم معلم خوبی باشه.

Junior Member shahab4466 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TU Bergakademie Freiberg

سلام
    من الان B 2.2 می خونم. به نظرتون بعد از اتمام B2.3 میشه امتحان B2 رو قبول شد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab4466 نمایش پست ها
    سلام
    من الان B 2.2 می خونم. به نظرتون بعد از اتمام B2.3 میشه امتحان B2 رو قبول شد؟
    بله امکانش هست .
    من هم B2/3 رو تموم کرده بودم که امتحان B2 رو دادم و قبول هم شدم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba63 نمایش پست ها
    سلام
    ممنونم
    6 ماه زمان کمی هست ( البته اگر تازه شروع به یادگیری کرده باشید)
    اگر امکانش رو دارید که این مدت به تهران بیاید . من پیشنهاد میکنم که همزمان هم کلاس عمومی شرکت کنید و هم هفته ای 2 جلسه معلم خصوصی داشته باشید.
    امتحان B2 امتحان سختی نیست و با کمی تمرین و حل نمونه سوالات امتحانی امکان قبولی زیاد هست

پیش فرض پاسخ : امتحان سطح B2 (پست اول حتما خوانده شود)

دوستان با سلام
    برای امتحان B2 کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
    Mittelpunkt oder Aspekte?
    یا اینکه کلا منبع دیگه ای پیشنهاد میدید؟
    ویرایش توسط ka003 : March 5th, 2015 در ساعت 02:46 PM دلیل: تغییر عنوان

Member Natordasht آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط ed_7753_2002 نمایش پست ها
    دوستان با سلام
    برای امتحان B2 کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
    Mittelpunkt oder Aspekte?
    یا اینکه کلا منبع دیگه ای پیشنهاد میدید؟
    این سوال من هم هست. برای B2 چی بخونیم؟ خودٍ گوته چی رو تدریس میکنه؟

کسی نظری نداره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering-Iran U of Science & Tech

نقل قول نوشته اصلی توسط Natordasht نمایش پست ها
    این سوال من هم هست. برای B2 چی بخونیم؟ خودٍ گوته چی رو تدریس میکنه؟

کسی نظری نداره؟
    توی گوته برای سطح B2 کتاب Sicher مال Hüber درحال حاضر تدریس میشه.

Junior Member

کتابای Aspekt واقعا کتابای قوی هست ولی واسه قبول شدن در امتحان B2 بیشتر به تلاش خود فرد تا اینکه کتاب. البته کتاب هم مهم هستا نه که مهم نباشه اما به نظر من اگه این کتاب رو بخونید و کمی تمرین و تست حل کنید قبول میشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)