صفحه 9 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 124

موضوع: امتحان سطح B2 (پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : امتحان سطح B2 (پست اول حتما خوانده شود)

در آزمون ب2 ملاک قبولی چی هست هم بطور کلی و هم تایل تایل ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abadanastro نمایش پست ها
    در آزمون ب2 ملاک قبولی چی هست هم بطور کلی و هم تایل تایل ؟
    باید در بخش sprechen از 25 نمره 15 بگیری و از مجموع سه بخش دیگر که هرکدام 25 نمره دارند 45 بگیری که جمعاً نمره قبولی میشه 60 از 100.

Member
    رشته و دانشگاه
    Leibniz Universität

معمولاً تو این امتحانای B1 و B2 یه سری تم های ثابت دارن مثلاً حدود 10 تا تم که تو همه ی امتحانا همونو میدن،کسی از دوستان هست که اون تم ها یا تعدادیشون رو بشناسه؟اگه میدونید معرفی کنید ممنون میشم.(تم های امتحانی B2 رو میخوام،من B1 دارم و دارم خودمو برای امتحان B1 آماده میکنم.)

ممنون

سلام
    دوستان من میخوام آزمون B2 شرکت کنمو کسی هست که این آزمون رو شرکت کرده باشه یا بدونه برای بخش شفاهی Mündlich چه سوال هایی پرسیده میشه؟ اولش که معرفی هست اما بعدش در مورد چه موضوعاتی باید صحبت بشه؟
    مرررسسسی

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering-Iran U of Science & Tech

نقل قول نوشته اصلی توسط littlemahsa نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من میخوام آزمون B2 شرکت کنمو کسی هست که این آزمون رو شرکت کرده باشه یا بدونه برای بخش شفاهی Mündlich چه سوال هایی پرسیده میشه؟ اولش که معرفی هست اما بعدش در مورد چه موضوعاتی باید صحبت بشه؟
    مرررسسسی
    اصلن موضوع مشخصی نداره...هرچیزی ممکنه باشه.

سلام دوستان 2 تا سوال

1) امتحان ب 2 چندبار تو سال برگزار میشه و آیا تو شهرستان هم برگزار میشه؟

2)چه نمره ای از ب 2 لازمه برا دانشگاه ها؟ اصلا نمره ایه؟ یا فقط باید پاسش کرد؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad254 نمایش پست ها
    سلام دوستان 2 تا سوال

1) امتحان ب 2 چندبار تو سال برگزار میشه و آیا تو شهرستان هم برگزار میشه؟

2)چه نمره ای از ب 2 لازمه برا دانشگاه ها؟ اصلا نمره ایه؟ یا فقط باید پاسش کرد؟
    با درود

اینجا میتونین نوبت های امتحان رو ببینین.
    هر موسسه ای میتونه آزمون بگیره. ولی اگه منظورتون برای اخذ پذیرشه، فقط موسسه گوته و ÖKF آزمون میگیرن.
    فعلا در هیچ شهرستانی نمایندگی ندارند. اطلاعات کامل رو میتونین از سایتشون بخونین.
    امتحان رو بایستی حداقل 60 از 100 بگیرین، بالای 60 !

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

مرسی از شما بابت راهنماییتون
    ب2 گرفتن کار خیلی سختیه؟ چقد تو خونه باید زمان بذارم؟ دو سال وقت دارم تو این مدت میشه تست داف گرفت؟ با ب2 عالی میشه تست داف گرفت؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط Mas1234567890 نمایش پست ها
    مرسی از شما بابت راهنماییتون
    ب2 گرفتن کار خیلی سختیه؟ چقد تو خونه باید زمان بذارم؟ دو سال وقت دارم تو این مدت میشه تست داف گرفت؟ با ب2 عالی میشه تست داف گرفت؟
    درود

اگر با برنامه ریزی باشه، بله میتونید در 2 سال تست داف بگیریداما به نظره من تست داف سنگ بزرگه واسه کسی که تازه زبان المانی رو شروع کرده (سنگ بزرگم که می دونید نشونه نزدنه)
    نمی خوام از الان نا امیدتون کنم ولی باید حقیقت رو بدونید تا بتونید باهاش به خوبی روبرو بشید. به نظره من شما باید برنامتون رو به هدف های کوتاه مدت تقسیم کنید تا در نهایت
    به تست داف برسید. یعنی الان تمام فکرتون :
    1. به اتمام سطح A1 و A2
    2. اتمام ب1 و دادن امتحان ZD (همون B1)
    3. اتمام ب2 و بعد آمادگی جهت امتحان تست داف
    (1.یه دوره 8تا10 ماهه 2.یه دوره 3تا4 ماهه و 3.یه دوره 8تا10 ماهه)

این که چقدر وقت بزارین بستگی به توانایی های خودتون در یادگیری زبان داره؛ممکنه مغزتون تو این زمینه قوی تر یا ضعیف تر از بقیه باشه ولی به طور نرمال 3 تا 4 ساعت مفید در روز باید زمان بگذارید.
    خیلی ها رو من شنیدم بعد از اتمام ب2 و با یه دوره کوتاه آمادگی تست داف، رفتند و امتحان تست داف رو قبول شدند.

پ.ن:امتحان ZD رو حتما باید بدید حتی اگر مدرکش نیازتون نیست؛ با دادن این امتحان متوجه میشید که در چه سطحی هستید؛ تلاشتون تا اینجای کار کافی بوده یا بیشتر باید تلاش کنید ؛
    مخصوصا شما که کلاس نمیرید. و این که به توصیه اکثر دوستان فروم و خود بنده حتما اگر امکانش رو دارید حداقل یک یا دو ترم اول رو کلاس برید و بعدش خودخوانی رو شروع کنید.

موفق باشید
    اگه ندونی کجا می خوای بری چه فرقی می کنه از چه راهی بری؟؟؟؟
    بعدش از مسیر لذت ببر

با سلام،
    من تیر ماه امتحان b1 دادم و با نتیجه خیلی خوب قبول شدم.( البته هموم زمان هم شک داشتم ب1 بدم یا ب2، چون اون زمان ب2 می خواندم)
    در هر حال احتمالا آخر آبان دارم میرم آلمان و داشتم فکر می کردم قبل از رفتن آلمانیم رو بیشتر تقویت کنم. با این حال بین امتحان ب2 و تست داف شک دارم که کدوم رو بدم.
    از نظر دانشگاه ها این دو تا امتحان خیلی متفاوت هستند؟ در ضمن هزینه این آزمون ها در آلمان هم همین میزانه؟ (تست داف که بین المللیه قاعدتاً باید یکی باشه، ب2 چطور؟)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)