صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: آشنایی دوستانی که برای SAT ثبت نام کرده‌اند

Junior Member

Smile آشنایی دوستانی که برای SAT ثبت نام کرده‌اند

سلام به همه دوستان. فکر می‌کنم جای این تاپیک اینجا خالی بود. اول از همه خودم شروع می‌کنم.

من برای آزمون اول June امسال ثبت نام کردم و مرکز آزمونم هم دانشگاه بیلکنت آنکارا هست.

یعنی هیچکس دیگه نمیخواد SAT شرکت کنه؟ یعنی من مانده‌ام تنهای تنها.... ؟؟؟
    ویرایش توسط Simon : October 5th, 2013 در ساعت 08:27 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی دوستانی که برای SAT ثبت نام کرده‌اند

سلام . من هم می خواستم امتحان SAT بدم می خواستم ببینم طریقه ثبت نام کردن ازمون و پرداخت هزینه ازمون از چه طریق است ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramyz نمایش پست ها
    سلام . من هم می خواستم امتحان SAT بدم می خواستم ببینم طریقه ثبت نام کردن ازمون و پرداخت هزینه ازمون از چه طریق است ؟
    شما برای ثبت نام باید برید سایت کالج بورد و بعد برید قسمت که برای SAT هست:
    http://sat.collegeboard.org/home?navid=gh-sat
    و اول یه اکانت درست کنید و بعد هم در قسمت ریجیستر مکان و... رو مشخص کنید و ثبت نام کنید.واما برای پرداخت 2 راه دارید یکی اینکه به کسی از اقوامتون که خارج هستن و کردیت کارت دارن بگید که اون پول رو بده و راه 2 موسساتی در داخل هستن که ثبت نام رو براتون انجام میدن و یه مقداری پولش بیشتر می شه.

سلام
    من هم می خوام آزمون SAT رو شرکت کنم

Junior Member

با سلام . بی نهایت ممنون . فقط تنها سوالی که می مونه اینه که : موقعی که بنده تو سایت collegboard بودم ,در اون برنامه امتحاناتش فقط لیست SAT subject ها رو نوشته وخبری از SATI یا SATII نبود . می خواستم ببینم این چطوریه ؟ اگه یه اکانت بسازم درست میشه ؟ یعنی اون لیست مربوط به SATI هم میاد ؟ یا اصلا همیت لیستی که داده توش SATI هم لحاظ شده ؟ باز هم ممنون .

Junior Member

سلام دوستان من هم SAT Subject Math 1 , 2 ثبت نام كرده بودم هم SAT توي استانبول. SAT subject دوم نوامبر بود كه رفتم امتحان دادم. حوزه امتحان خيلي خوب بود حالا واسه 7 December اگه كسي خواست ثبت نام كنه من دارم ميرم.
    test center : Oguzkaan Koleji توي محله Bakirkoy استانبول كه جاي خيلي خوبيم هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط atoosa95 نمایش پست ها
    سلام دوستان من هم SAT Subject Math 1 , 2 ثبت نام كرده بودم هم SAT توي استانبول. SAT subject دوم نوامبر بود كه رفتم امتحان دادم. حوزه امتحان خيلي خوب بود حالا واسه 7 December اگه كسي خواست ثبت نام كنه من دارم ميرم.
    test center : Oguzkaan Koleji توي محله Bakirkoy استانبول كه جاي خيلي خوبيم هست.
    سلام .
    من هم تصمیم دارم برای SAT تاریخ 3 may ثبت نام کنم . فقط می خواستم بدونم شما برای SATI چطوری تبت نام کرده اید؟ چون الان تو سایت collegeboard تو برنامه امتحاناتش فقط SAT Subject زده .
    تو این برنامه ها چرا SATI نداره ؟ اینم لینک صفحه collegeboard برای برنامه امتحاناتش . ممنون میشم اگه اطلاع دارید , بنده رو راهنمایی کنید : http://sat.collegeboard.org/register...ecorator=print

دوستان اگه اطلاعی دارند , پیشاپیش ممنون میشم اگه بتونن راهنمایی کنند .
    ویرایش توسط Simon : November 28th, 2013 در ساعت 01:13 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramyz نمایش پست ها
    سلام .
    من هم تصمیم دارم برای SAT تاریخ 3 may ثبت نام کنم . فقط می خواستم بدونم شما برای SATI چطوری تبت نام کرده اید؟ چون الان تو سایت collegeboard تو برنامه امتحاناتش فقط SAT Subject زده .
    تو این برنامه ها چرا SATI نداره ؟ اینم لینک صفحه collegeboard برای برنامه امتحاناتش . ممنون میشم اگه اطلاع دارید , بنده رو راهنمایی کنید : http://sat.collegeboard.org/register...ecorator=print

دوستان اگه اطلاعی دارند , پیشاپیش ممنون میشم اگه بتونن راهنمایی کنند .
    دوست عزیز آزمون عمومی یا همون SAT I یا SAT General توی تمام این تاریخها برگزار میشه. علاوه بر اون در بعضی تاریخها SAT Subject هم برگزار میشه که لیستشو توی این صفحه نوشته. ببخشید که دیر شده ولی شاید به کارتون بیاد.

سلام,امسال قراره امتحان ست بدم فردی هست که اونم قراره ست بده ؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط erfanaydin نمایش پست ها
    سلام,امسال قراره امتحان ست بدم فردی هست که اونم قراره ست بده ؟؟
    سلام منم امسال ست میدم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)