صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19

موضوع: آشنایی دوستانی که برای SAT ثبت نام کرده‌اند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی دوستانی که برای SAT ثبت نام کرده‌اند

سلام من هم احتمالا ست میدم

Junior Member

سلام
    من امسال میخوام اپلای کنم فقط نمیدونم با توجه به متد جدید ست بهتره ست بدم یا ای سی تی؟؟؟
    اگر ست بهتره کودومشو؟ جنرال؟ sat II هم بدم؟ (هدفم top 20)

Junior Member

سلام دوستان بنده میخواستم برای ازمون SAT ثبت نام کنم منتهی تو قسمت انتخاب High School اگر چه Outside of US و Iran رو انتخاب کردم برام ارور میده و میگه که نتوستم پبدا کنم و...
    میتونین راهنمایی کنین؟

Junior Member

سلام دوستان.
    ممنون میشم سریع تر راهنماییم کنید.
    من سال یازدهم ریاضی هستم و در سمپاد درس میخونم و معدل خوبی هم دارم....دارم برای تافل هم میخونم و قصد دارم امسال آزمون SAT بدم. دارم میخونم که بتونم برا دانشگاهای برتر اپلای کنم. ولی یه سوال دارم که ممنون میشم جواب بدید.
    1- با توجه به اینکه متاسفانه سال اول این دوره ی چرت هستم آیا میتونم امسال هم آزمون بدم و اپلای کنم یا نه؟ یا حتما باید سال دوازدهم هم تموم کنم و دیپلم بگیرم؟( اخه دیگه به ما سال دوازدهم دیپلم میدن)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mpiroozi نمایش پست ها
    سلام دوستان بنده میخواستم برای ازمون SAT ثبت نام کنم منتهی تو قسمت انتخاب High School اگر چه Outside of US و Iran رو انتخاب کردم برام ارور میده و میگه که نتوستم پبدا کنم و...
    میتونین راهنمایی کنین؟
    اینی که انتخاب کردید حوزه امتحانی هست که به خاطر تحریم ها داخل ایران حوزه وجود نداره. برای امتحان دادن باید به نزدیک ترین کشور (امارات یا ترکیه) برید و از اونجا امتحان بدید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Psycho_ نمایش پست ها
    اینی که انتخاب کردید حوزه امتحانی هست که به خاطر تحریم ها داخل ایران حوزه وجود نداره. برای امتحان دادن باید به نزدیک ترین کشور (امارات یا ترکیه) برید و از اونجا امتحان بدید.

خب توی این قسمت یه مدرسه توی کشوری که قراره امتحان داده بشه انتخاب کنم؟ (آخه ایران رو که پیدا نمیکنه!) من برای خواهرم ثبت نام میکنم که اوکراینه و اونجا قراره امتحان بده.
    من این مشکل رو با حوزه ندارما، توی قسمت Personal information=> Your high school :ایران رو پیدا نمیکنه

Junior Member

سلام دوستان کسی هست که بخواد امسال ست رو در استانبول امتحان بده؟منظورم 1 دسامبره

نقل قول نوشته اصلی توسط Fafa_na نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی هست که بخواد امسال ست رو در استانبول امتحان بده؟منظورم 1 دسامبره
    سلام... من هم امسال تاریخ 9 مارس استانبول امتحان میدم، اگر احیانن امتحان رو دادین خیلی لطف بزرگی میکنین تجربه شو به اشتراک بزارین...

نقل قول نوشته اصلی توسط PouyaMoh نمایش پست ها
    سلام... من هم امسال تاریخ 9 مارس استانبول امتحان میدم، اگر احیانن امتحان رو دادین خیلی لطف بزرگی میکنین تجربه شو به اشتراک بزارین...
    .
    منم برای ازمون ست دارم میخونم اگه اطلاعات بیشتری خواستی از تلگرام پیام بده آیدیم: #########
    ویرایش توسط Simon : March 10th, 2019 در ساعت 09:27 AM دلیل: دادن اطلاعات تماس خلاف مقررات فروم می باشد

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)