صفحه 1 از 28 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 273

موضوع: تحصیل در دانشگاه اوتاگو( University Of Otago ) و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

پیش فرض تحصیل در دانشگاه اوتاگو( University Of Otago ) و مسائل مرتبط

دوستان اینجا کسی هست که برای University Of Otago اقدام کرده باشه یا الان اونجا درس بخونه یا اینکه کسی رو بشناسه تو این دانشگاه؟

اگر ممکنه اطلاعاتتون رو در مورد این دانشگاه به اشتراک بذارین.
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemistry, otago university

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه اوتاگو( University Of Otago ) و مسائل مرتبط

من اواخر September 2012 برای PhD chemistry اپلای کردم یه سری مدارک رو پست کردم به همراه فرمهای scholarship. البته قبلش با استاد مکاتبه داشتم ولی بهم گفته بود که fund نداره ولی شانس گرفتن scholarship رو دارم. حدود 3 Feb نتیجه admission مشخص شد و 30 روز بعدش هم جواب scholarship اومد.
    آفر من برای اول می 2013 بود که چون به پروسه ویزا نمیرسیدم برام عوضش کردن تا اول Oct 2013 و اسکلارشیپ هم تا اول Nov 2013 هست. البته من با استاد مکاتبه کردم و گفت که scholarship committee is so flexible
    یادمه در مورد سوالاتی که در فرم اسکلارشیپ بود کمی گیج شده بودم و سوالات به نظرم بی ربط بود ولی من در سطح دانش انگلیسی خودم جواب دادم. referee کلا نمیخواست در مورد پروسه اپلای ولی من یکی از اساتید دوره مستر رو معرفی کرده بودم که برای اعطای اسکلارشیپ باهاش تماس گرفته بودن و سوال پرسیده بودن...
    امیدوارم ویزای ما هم که منتظریم approve بشه

رشته و دانشگاه

من از دانشگاه اتاگو برای دکتری صنایع غذایی بدون فاند و اسکلارشیپ پذیرش دارم و سه ماه هست که مدارکم رو برای ویزا فرستادم.آیا شانس این هست که بعد از مدتی به من فاند یا اسکالرشیپ بدهند؟
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

سلام من یک سوال داشتم.من واسه یه استاد ایمیل زدم اونم بهم یه ای میل داد که از اون طریق باهاشون در ارتباط باشم.سوالم اینه مدارکی رو که ازم خواسته ای میل کنم یا پستشون کنم؟من اسکن برابر با اصل ترجمه مدارکم رو با مهر وزارت خارجه دارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط kajalrahimian نمایش پست ها
    سلام من یک سوال داشتم.من واسه یه استاد ایمیل زدم اونم بهم یه ای میل داد که از اون طریق باهاشون در ارتباط باشم.سوالم اینه مدارکی رو که ازم خواسته ای میل کنم یا پستشون کنم؟من اسکن برابر با اصل ترجمه مدارکم رو با مهر وزارت خارجه دارم.
    اگر مکاتبه با استاد مد نظرتونه که من فکر میکنم معمولا از طریق ایمیل باشه. بررسی صحت مدارک که به استاد مربوط نمیشه حتما مدرک غیر عادی نخواستن که میشه ایمیل کرد

سلام. با تشکر از جوابتون .من اول با استاد از طریق ایمیل مکاتبه کردم بعد یه ای میلبرام فرستاد که پست گراجویت کوردینیتور ازم یه سری مدارک خواسته(من پذیرش میخوام بدون فاند) سوالم اینه اون مدارکی که خواسته مثل سی وی براشون ایمیل کنم یا مدارک ترجمه شده اصلیم رو پست کنم؟میگم شاید وقتی خودشون بخوان بهم بگن مدارک رو پست کنمو یه سوال دیگه ببخشید که وقتتون رو میگیرم معمولا چند وقته جواب میدن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط kajalrahimian نمایش پست ها
    سلام. با تشکر از جوابتون .من اول با استاد از طریق ایمیل مکاتبه کردم بعد یه ای میلبرام فرستاد که پست گراجویت کوردینیتور ازم یه سری مدارک خواسته(من پذیرش میخوام بدون فاند) سوالم اینه اون مدارکی که خواسته مثل سی وی براشون ایمیل کنم یا مدارک ترجمه شده اصلیم رو پست کنم؟میگم شاید وقتی خودشون بخوان بهم بگن مدارک رو پست کنمو یه سوال دیگه ببخشید که وقتتون رو میگیرم معمولا چند وقته جواب میدن؟
    خواهش مبکنم. بله با ایمیل بفرستید. اما من یادمه که برای اپلای کامل هم باید فرم آنلاین رو پر میکردیم و هم اینکه مدارک رو پست میکردیم. البته من کپی مدارک رو با پست معمولی براشون فرستادم اصل نفرستادم. به نظرم شما میتونید از خودشون سوال بپرسید که در مورد پروسه اپلای راهنماییتون کنند شاید سیتم دانشکده ها فرق میکنه... برای من که جواب admission 4 ماه بعد از اپلای اومد.

رشته و دانشگاه

دوستان تجربه ای در مورد خوابگاه و مکان اسکان برای یک زوج دارند؟ FLAT های دانشگاه گزینه بهتری هست یا خودمون بریم و اجاره کنیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    دوستان تجربه ای در مورد خوابگاه و مکان اسکان برای یک زوج دارند؟ FLAT های دانشگاه گزینه بهتری هست یا خودمون بریم و اجاره کنیم؟
    سلام ، اگه خوابگاه های دانشگاه رو بگیرین باید یک سال حتما بمونین، شاید بهتر باشه یه مدت مثلا با خانواده های نیوزلندی زندگی کنین ( اجاره های هفتگی و ماهانه هم دارن ) و بعد خودتون شرایط رو ببینین و تصمیم بگیرین.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    معمولا خوابگاههاي دانشگاه از خونه هاي بيرون گرون تره.

صفحه 1 از 28 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)