صفحه 3 از 28 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 273

موضوع: تحصیل در دانشگاه اوتاگو( University Of Otago ) و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه اوتاگو( University Of Otago ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط minooh82 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای دکتری توریسم فاند و پذیرش گرفتم. میشه لطفا راهنمایی کنید و بگید مراحل گرفتن خوابگاه یا خونه چطوره . و اینکه شما کدومو به من که تنها هستم معرفی می کنید. میشه قبل از اومدن خونه اجاره کرد؟
    سلام دوست عزیز، اول تبریک به خاطر موفقیتتون و دوم اینکه آیا برای گرفتن پذیرش و بورش از دانشگاه اوتاگو حتما باید ECE(Educational Credential Evaluator داشته باشیم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kave0051 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، اول تبریک به خاطر موفقیتتون و دوم اینکه آیا برای گرفتن پذیرش و بورش از دانشگاه اوتاگو حتما باید ECE(Educational Credential Evaluator داشته باشیم ؟
    یه راه دیگه اینه که از طریق agent های این دانشگاه توی ایران اقدام کنید و اونها مدارک رو تایید کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط leila_e84 نمایش پست ها
    یه راه دیگه اینه که از طریق agent های این دانشگاه توی ایران اقدام کنید و اونها مدارک رو تایید کنن.
    ممنون از جوابتون آخه مشکل اینه که من مدرک ارشدمو باید آزاد کنم و 7 میلیون پول بدم و واقعا زورم میاد و از طرف دیگه 4 ماه دیگه می تونم مدرکمو رایگان بگیرم. الان تونستم تو دانشگاه اوتاگو از یک استاد پوزیشن بگیرم و واسه اپلای فقط 3 ماه بهم فرصت داده وگرنه پوزیشنو ازم میگیره

Junior Member

ممنون از جوابتون آخه مشکل اینه که من مدرک ارشدمو باید آزاد کنم و 7 میلیون پول بدم و واقعا زورم میاد و از طرف دیگه 4 ماه دیگه می تونم مدرکمو رایگان بگیرم. الان تونستم تو دانشگاه اوتاگو از یک استاد پوزیشن بگیرم و واسه اپلای فقط 3 ماه بهم فرصت داده وگرنه پوزیشنو ازم میگیره
    توی این لینک ننوشته مدرک تحصیلی رو می خوان، ریز نمره اجباریه که اکثر دانشگاه ها حتی نسخه ی انگلیسی واسه اپلای به دانشجو میدن. البته من خودم چون اصلشو داشتم گذاشتم.
    http://www.otago.ac.nz/international/postgraduate/
    به نطر من از دانشگاه بپرسین که ریزنمره و مدرک موقت برای اپلای کافی هست یا نه. (برای اکثر دانشگاه های دنیا کافیه و برای ویزا شاید، شاید بعضی جاها اصل بخوان) بهشون بگین اصلش تا موقع جواب دادن آماده میشه. فکر نمی کنم مشکلی داشته باشن. خیلی راه میان. فرصت رو از دست ندین. باز هم بقیه دوستان نظر بدن.

Junior Member

سلام دوستان
    من سوالم اینه : الان دانشجوی دکتری دانشگاه ازاد علوم تحقیقات تهرانم و سربازی نرفتم . ترم 2 ام و شهریه ثابت رو داد م کامل اما امتحانارو شرکت نکردم. الان پذیرش بگیرم میدونم که میشه رفت طبق قانون جدید. من حتما باید انصراف بدم؟ چون انصراف 6 میلیون دیگه اب میخوره!!! وزارت علوم چی می خواد ازمون؟ من مدارک لیسانسم و ارشدم دست خودمه در ضمن.
    1-چه روشی هست که من اون 6 تومنودور بزنم (قانون جدید میگه 1.5 برابر شهریه ثابت رو واسه انصراف میگیرن
    2-من میتونم بدون انصراف برم وزارت علوم ؟(من اصل مدارک لیسانسم و ارشدم دست خودمه) اون جا بگم پول زور می خوانو این چیزا میشه؟
    3- نظر شما که مطلعید چیه واسه کیس من؟

من دیروز با 1 استاد تو اوتاگو اسکایپ کردم گفت اگه پروپوزالت اوکی باشه میگیرمت . من میتونم تا شهریور پذیرش و ویزا بگیرم؟ پروسه ویزا نیوزیلند چجوریه و چقدر طول می کشه بعد از اومدن آفرم؟ میتونم از استاد بخوام افرمو زودتر بفرسته؟ کلا دیگه چی به نظرتون میرسه

ممنون

Junior Member

سلام
    ببخشید دیر جوابتون رومیدم. راستش شرایط من کمی فرق داشت من ECE رو از یک موسسه آمریکایی سال پیش گرفته بودم ، بنام WES ,وقتی با دانشگاه اتاگو مکاتبه کردم اونها هم پذیرفتم که دیگه برای ECE اقدام خاصی نکنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط minooh82 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید دیر جوابتون رومیدم. راستش شرایط من کمی فرق داشت من ECE رو از یک موسسه آمریکایی سال پیش گرفته بودم ، بنام WES ,وقتی با دانشگاه اتاگو مکاتبه کردم اونها هم پذیرفتم که دیگه برای ECE اقدام خاصی نکنم.
    سلام ممنون از جوابتون، آره منظور منم همون ECE موسسه آمریکایی هستش جون جای دیگه ای اینکارو نمیکنن.

Senior Member

سلام ممنون از جوابتون، آره منظور منم همون ECE موسسه آمریکایی هستش جون جای دیگه ای اینکارو نمیکنن.
    چرا دانشگاه تو ايران نماينده داره كه اينكارو با اهزينه كمتر براتون انجام ميدن

نقل قول نوشته اصلی توسط mannan نمایش پست ها
    چرا دانشگاه تو ايران نماينده داره كه اينكارو با اهزينه كمتر براتون انجام ميدن
    ممکنه شمارشو برام بذارید تا من یک تماس بگیرم؟

Member sajad6363 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

ممکنه شمارشو برام بذارید تا من یک تماس بگیرم؟
    اسمش موسسه راهیان آبی دانش! هست. فقط یه مهر روی کپی مدارک تحصیلت میزنن و 150 تومن پول مفت میگیرن. تازه یه قرارداد باهات میبندن که کارای ویزات رو هم انجام بدن و بعدا 500 تومن دیگه بچاپن. من الان 4 5 ماهه کارم گیر این آدماست! به دانشگاه میگم که چرا اینقد طول کشیده میگه از ایجنتت بپرس!! راستی این موسسه خودش مدارکتو میگیره و اپلای میکنه یعنی دیگه یه اکانت جدا واسه خودت درس نکن که کارت رو کللللی عقب میندازه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)