صفحه 4 از 28 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 273

موضوع: تحصیل در دانشگاه اوتاگو( University Of Otago ) و مسائل مرتبط

Senior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه اوتاگو( University Of Otago ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط sajad6363 نمایش پست ها
    اسمش موسسه راهیان آبی دانش! هست. فقط یه مهر روی کپی مدارک تحصیلت میزنن و 150 تومن پول مفت میگیرن. تازه یه قرارداد باهات میبندن که کارای ویزات رو هم انجام بدن و بعدا 500 تومن دیگه بچاپن. من الان 4 5 ماهه کارم گیر این آدماست! به دانشگاه میگم که چرا اینقد طول کشیده میگه از ایجنتت بپرس!! راستی این موسسه خودش مدارکتو میگیره و اپلای میکنه یعنی دیگه یه اکانت جدا واسه خودت درس نکن که کارت رو کللللی عقب میندازه.
    اشتباه از شما بوده مي گفتيد كه قرارداد براي اپلاي نميخوام و فقط ميخوام نمره هام رو تاييد كنيد اونا موظفن اين كارو بكنن اين موسسه جز اذيت كردن كار ديگه اي نميكنه اگه ميتونيد مداركتونو بگيريد و خودتون اپلاي كنيد من دقيقا تجربه مشابه شما رو داشتم و اخرش هم به دانشگاه اي ميل زدم و گفتم لطفا ديگه اي ميل هاي منو به ايجنت نزنيد و من خودم شخصا باقي كارام رو پيگيري ميكنم و ايميلها رو مستقيم به خودم بفرستيد و اونا هم قبول كردن

Member mao آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Fisheries ,Guilan University

سلام. من یک ماهی میشه که فرم انلاین را پر کردم و تقاضای اسکولارشیپ هم دادم. تو این مدت یه coordinator برام انتخاب شد که ازم خواست یه سری مدارک مثل کپی برابر اصل پاس. اصل و ترجمه مدارک تحصیلی و ریزنمراتم را اپلود کنم. در ضمن حدود ده روز پیش استاد راهنمام با استاد هام در ایران برای توصیه نامه تماس گرفته بود. می خواستم بپرسم در مراحل بعدی ازمن میخوان اصل کارنامه زبان و ترجمه مدارک تحصیلی را براشون پست کنم؟ (من در انلاین اپلیکیشن انها را اپلود کرده بودم)
    اینکه جواب پذیرش و بورس را با هم می دن و چه مدت معمولا طول می کشه؟ تو یکی از پست ها خونده بودم که ادمیشن یکی از بچه ها 4 ماه طول کشید بیاد! یعنی اینقدر طولانی ممکن است بشه؟
    من با استاد قبلا مصاحبه داشتم و بعد از مصاحبه اکی داد تا پروپوزال بنویسم و اپلای کنم. می گم باز هم برای مرحله اسکولارشیپ مصاحبه می کنند؟
    مرسی از جوابتون.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mao نمایش پست ها
    سلام. من یک ماهی میشه که فرم انلاین را پر کردم و تقاضای اسکولارشیپ هم دادم. تو این مدت یه coordinator برام انتخاب شد که ازم خواست یه سری مدارک مثل کپی برابر اصل پاس. اصل و ترجمه مدارک تحصیلی و ریزنمراتم را اپلود کنم. در ضمن حدود ده روز پیش استاد راهنمام با استاد هام در ایران برای توصیه نامه تماس گرفته بود. می خواستم بپرسم در مراحل بعدی ازمن میخوان اصل کارنامه زبان و ترجمه مدارک تحصیلی را براشون پست کنم؟ (من در انلاین اپلیکیشن انها را اپلود کرده بودم)
    اینکه جواب پذیرش و بورس را با هم می دن و چه مدت معمولا طول می کشه؟ تو یکی از پست ها خونده بودم که ادمیشن یکی از بچه ها 4 ماه طول کشید بیاد! یعنی اینقدر طولانی ممکن است بشه؟
    من با استاد قبلا مصاحبه داشتم و بعد از مصاحبه اکی داد تا پروپوزال بنویسم و اپلای کنم. می گم باز هم برای مرحله اسکولارشیپ مصاحبه می کنند؟
    مرسی از جوابتون.
    معمولا پذيرشش يه كم طولانيه و جواب اسكلارشيپ من دو هفته بعد از پذيرشم اومد براي اسكلارشيپ هم دوباره مصاحبه نميكنن
    از من كه اصل مدرك زبان رو نخواسته بودن البته من ايلتس دادم و ميتونن برن تو سايت ايلتس و از طريق شماره اي كه تو كارنامم هست نمرم رو چك كنن در ضمن از من فقط خواستن كه كپي برابر اصل پاسمو پست كنم

Junior Member

سلام دوستان
    من سوالم اینه : الان دانشجوی دکتری دانشگاه ازاد علوم تحقیقات تهرانم و سربازی نرفتم . ترم 2 ام و شهریه ثابت رو داد م کامل اما امتحانارو شرکت نکردم. الان پذیرش بگیرم میدونم که میشه رفت طبق قانون جدید. من حتما باید انصراف بدم؟ چون انصراف 6 میلیون دیگه اب میخوره!!! وزارت علوم چی می خواد ازمون؟ من مدارک لیسانسم و ارشدم دست خودمه در ضمن.
    1-چه روشی هست که من اون 6 تومنودور بزنم (قانون جدید میگه 1.5 برابر شهریه ثابت رو واسه انصراف میگیرن
    2-من میتونم بدون انصراف برم وزارت علوم ؟(من اصل مدارک لیسانسم و ارشدم دست خودمه) اون جا بگم پول زور می خوانو این چیزا میشه؟
    3- نظر شما که مطلعید چیه واسه کیس من؟

من دیروز با 1 استاد تو اوتاگو اسکایپ کردم گفت اگه پروپوزالت اوکی باشه میگیرمت . من میتونم تا شهریور پذیرش و ویزا بگیرم؟ پروسه ویزا نیوزیلند چجوریه و چقدر طول می کشه بعد از اومدن آفرم؟ میتونم از استاد بخوام افرمو زودتر بفرسته؟ کلا دیگه چی به نظرتون میرسه

ممنون

Junior Member

سلام در مورد دانشگاه اوتاگو....
    1)من به صورت آنلاین اپلای کردم و فرم بورس را هم پر کردم و فرستادم.بعد به من ایمیلی زدند و گفتند پاسپورت را هم آپلود کنم و بفرستم و اگر اشتباه نکنم در ادامه گفته بود که کپی تایید شده پاسپورت را هم پست کنم.می خواستم بدونم بقیه دوستان هم همین کار رو کردند؟فقط کپی پاس را پست کنم؟سایر مدارک را نمی خواهد؟آخه توی سایت صراحتا گفته آنلاین پر کنید و بعد هم کپی مدارک را پست کنید>؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    2)کسی ارزیابی ece را انجام داده؟مدارک دانشگاهی را خودم باید بفرستم یا خودشان استعلام می کنند؟چقدر ظول می کشه از کجا باید بفهمیم که یک نسخه ای که برای دانشگاه سفارش دادیم به دستشان رسیده یا خیر؟
    3)شما پاسپورت را دادین دارالترجمه تایید کنه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nriahialam نمایش پست ها
    سلام در مورد دانشگاه اوتاگو....
    1)من به صورت آنلاین اپلای کردم و فرم بورس را هم پر کردم و فرستادم.بعد به من ایمیلی زدند و گفتند پاسپورت را هم آپلود کنم و بفرستم و اگر اشتباه نکنم در ادامه گفته بود که کپی تایید شده پاسپورت را هم پست کنم.می خواستم بدونم بقیه دوستان هم همین کار رو کردند؟فقط کپی پاس را پست کنم؟سایر مدارک را نمی خواهد؟آخه توی سایت صراحتا گفته آنلاین پر کنید و بعد هم کپی مدارک را پست کنید>؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    2)کسی ارزیابی ece را انجام داده؟مدارک دانشگاهی را خودم باید بفرستم یا خودشان استعلام می کنند؟چقدر ظول می کشه از کجا باید بفهمیم که یک نسخه ای که برای دانشگاه سفارش دادیم به دستشان رسیده یا خیر؟
    3)شما پاسپورت را دادین دارالترجمه تایید کنه؟
    لطفا سوالتون رو يه جا بپرسيد بچه ها جواب ميدن
    ١. از من هم فقط كپي تاييد پاس رو خواستن كه دارالترجمه اينكارو كرد و من فرستادم
    ٢. در مورد ece من خودم تو همين صفحه و چند تا پست قبلي توضيح دادم اونا رو بخونيد

Member mao آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Fisheries ,Guilan University

سلام. من امروز offer of letter را برام ایمیل کردند و گفتن جلسه برای بررسی اسکولارشیپ 27 اگوست است. حالا من می تونم مرحله اکسپت و pick paper را را بعد از اینکه جواب بورس را گرفتن انجام بدم؟ یا ددلاین خاصی داره؟
    در مورد بیمه شما چه زمانی پرداخت کردید؟ و چه مبلغی؟
    با توجه به اینکه مدت زمان گرفتن ویزا ممکن است خیلی طولانی بشه ایا ممکن است اسکولار را ندن بعد یه مدت یا میشه تاریخش را تمدید کرد؟
    دعا کنید بورسم جور بشه..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mao نمایش پست ها
    سلام. من امروز offer of letter را برام ایمیل کردند و گفتن جلسه برای بررسی اسکولارشیپ 27 اگوست است. حالا من می تونم مرحله اکسپت و pick paper را را بعد از اینکه جواب بورس را گرفتن انجام بدم؟ یا ددلاین خاصی داره؟
    در مورد بیمه شما چه زمانی پرداخت کردید؟ و چه مبلغی؟
    با توجه به اینکه مدت زمان گرفتن ویزا ممکن است خیلی طولانی بشه ایا ممکن است اسکولار را ندن بعد یه مدت یا میشه تاریخش را تمدید کرد؟
    دعا کنید بورسم جور بشه..
    سلام اولا امیدوارم بورس شما هم جور بشه . ثانیا شما می تونید همه کارها رو بذارید وقتی جواب بورسیه اومد انجام بدید. خود من اینکار رو کردم ولی قبلش به نماینده بخش بین الملل دانشگاه که باهاش در تماس بودم توضیح دادم. تقریبا 1/5 طول کید تا جواب بورس اومد. معمولا آخر هر ماه جلسه پذیرش بورس در دانشگاه تشکیل میشه.
    نگران نباشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mdi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سوالم اینه : الان دانشجوی دکتری دانشگاه ازاد علوم تحقیقات تهرانم و سربازی نرفتم . ترم 2 ام و شهریه ثابت رو داد م کامل اما امتحانارو شرکت نکردم. الان پذیرش بگیرم میدونم که میشه رفت طبق قانون جدید. من حتما باید انصراف بدم؟ چون انصراف 6 میلیون دیگه اب میخوره!!! وزارت علوم چی می خواد ازمون؟ من مدارک لیسانسم و ارشدم دست خودمه در ضمن.
    1-چه روشی هست که من اون 6 تومنودور بزنم (قانون جدید میگه 1.5 برابر شهریه ثابت رو واسه انصراف میگیرن
    2-من میتونم بدون انصراف برم وزارت علوم ؟(من اصل مدارک لیسانسم و ارشدم دست خودمه) اون جا بگم پول زور می خوانو این چیزا میشه؟
    3- نظر شما که مطلعید چیه واسه کیس من؟

من دیروز با 1 استاد تو اوتاگو اسکایپ کردم گفت اگه پروپوزالت اوکی باشه میگیرمت . من میتونم تا شهریور پذیرش و ویزا بگیرم؟ پروسه ویزا نیوزیلند چجوریه و چقدر طول می کشه بعد از اومدن آفرم؟ میتونم از استاد بخوام افرمو زودتر بفرسته؟ کلا دیگه چی به نظرتون میرسه

ممنون
    سلام
    با توجه به تجربه شخصی خودم در گرفتن پذیرش و اسک.لارشیپ من فکر نمی کنم تا شهریور ماه بتونید تمامی این مراحل رو طی کنید. در ضمن خود دانشگاه معمولا پیشنهاد میده برای گرفتن ویزا ایرانیان حداقل 2 ماه رو وقت در نظر بگیرن.

بچه ها اینکه یک استاد تو اتاگو به من اکی بده و بگه برو برای بورس و پذیرش اپلای کن و من ازت حمایت می کنم اینقدر ارزش داره که من 5 میلیون بدم و مردک ارشدمو آزاد کنم؟ در حالی که 4 ماه دیکه می تونم رایگان بگیرم مدرکمو و تا اون موقع ممکنه این شانسو از دست بدم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)