صفحه 6 از 28 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 273

موضوع: تحصیل در دانشگاه اوتاگو( University Of Otago ) و مسائل مرتبط

Member mao آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Fisheries ,Guilan University

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه اوتاگو( University Of Otago ) و مسائل مرتبط

سلام. بورس من هم بالاخره درست شد. حالا باید وارد مرحله استرس زا ویزا بشم. افر و نامه اسکولار را برام ایمیل کردند ولی من کپی برابر پاس را براشون فقط اپلود کرده بودم نه پست. اونا هم چیزی در اینباره دیگه نگفتن. به نظرتون دیگه لازم هست پست کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemistry, otago university

نقل قول نوشته اصلی توسط mao نمایش پست ها
    سلام. بورس من هم بالاخره درست شد. حالا باید وارد مرحله استرس زا ویزا بشم. افر و نامه اسکولار را برام ایمیل کردند ولی من کپی برابر پاس را براشون فقط اپلود کرده بودم نه پست. اونا هم چیزی در اینباره دیگه نگفتن. به نظرتون دیگه لازم هست پست کنم؟
    تبریک میگم نه دیگه وقتی ایمیل آفر و اسکولارشیپ رو دریافت کردین نیازی به کارهای اضافه نیست

Member sajad6363 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

سلام دوستان
    آفر پذیرش دکترای من بعد از کلی معطلی اومده.. ولی جلسه تصمیم گیری واسه اسکالرشیپ 29 اکتبر برگزار میشه. از طرفی، از آلمان دکتری با فاند پذیرفته شدم و منتظر ویزا هستم.
    حالا سوالم اینه که به نظر شما می ارزه که نرم آلمان و صبر کنم تا نتیجه بورس اتاگو بیاد؟ رنک دانشگاه اتاگو بالاتره و کشور انگلیسی زبانه، اینا میتونه دلایله خوبی باشه که از اروپا بگذرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sajad6363 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آفر پذیرش دکترای من بعد از کلی معطلی اومده.. ولی جلسه تصمیم گیری واسه اسکالرشیپ 29 اکتبر برگزار میشه. از طرفی، از آلمان دکتری با فاند پذیرفته شدم و منتظر ویزا هستم.
    حالا سوالم اینه که به نظر شما می ارزه که نرم آلمان و صبر کنم تا نتیجه بورس اتاگو بیاد؟ رنک دانشگاه اتاگو بالاتره و کشور انگلیسی زبانه، اینا میتونه دلایله خوبی باشه که از اروپا بگذرم؟
    اولا تبریک میگم ثانیا به نظر من هر جا بهت بورس دادن معطل نکن و برو چون اگه حتی 5% هم احتمال بدی که درست نشه به علافی و در به دری بعدش نمی ارزه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Marketing, University of Otago

سلام،
    منم تقریبا مشکل شمارو دارم، بعد سه ماه نیم، دو هفته پیش آفر پذیرشم اومد، ولی در کنارش یه نامه از دفتر اسکولارشیپشون واسم فرستادند که نتیجه اسکولارشیپتون با یک ماه تاخیر در جلسه بعدی 29 اکتبر بررسی میشه.
    خیلی دیگه دارند طولش میدند، اگه به خاطر استادم نبود اصلا بیخیال اوتاگو میشدم. دیگه صدای اون هم دراومده بود که چرا اینقدر داره طول میکشه، یه سی سی از ایمیلش به رئیس دانشکده هم فرستاده بود.
    به نظر من اگه رنکشون خیلی فرق داره، منتظر جواب اوتاگو باش.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط k_rahmani نمایش پست ها
    سلام،
    منم تقریبا مشکل شمارو دارم، بعد سه ماه نیم، دو هفته پیش آفر پذیرشم اومد، ولی در کنارش یه نامه از دفتر اسکولارشیپشون واسم فرستادند که نتیجه اسکولارشیپتون با یک ماه تاخیر در جلسه بعدی 29 اکتبر بررسی میشه.
    خیلی دیگه دارند طولش میدند، اگه به خاطر استادم نبود اصلا بیخیال اوتاگو میشدم. دیگه صدای اون هم دراومده بود که چرا اینقدر داره طول میکشه، یه سی سی از ایمیلش به رئیس دانشکده هم فرستاده بود.
    به نظر من اگه رنکشون خیلی فرق داره، منتظر جواب اوتاگو باش.
    اکثر دانشگاههای نیوزیلند همینه باید منتظر بمونید شانس گرفتن اسکلارشیپ هم از اتاگو به این دلیل که تو جزیره جنوبیه زیاده برای منم گفتن تا فلان تاریخ جوابش میاد اما یه هفته زودتر جواب اسکلارشیپم اومد

رشته و دانشگاه
    Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mannan نمایش پست ها
    اکثر دانشگاههای نیوزیلند همینه باید منتظر بمونید شانس گرفتن اسکلارشیپ هم از اتاگو به این دلیل که تو جزیره جنوبیه زیاده برای منم گفتن تا فلان تاریخ جوابش میاد اما یه هفته زودتر جواب اسکلارشیپم اومد
    سلام جناب mannan حالا به نظر شما 25000 دلار نیوزیلند واسه زندگی کافیه؟ به نظر شما ارزشش رو داره که آلمان رو بیخیال شم و منتظر بورس اتاگو بموم؟

Senior Member

سلام جناب mannan حالا به نظر شما 25000 دلار نیوزیلند واسه زندگی کافیه؟ به نظر شما ارزشش رو داره که آلمان رو بیخیال شم و منتظر بورس اتاگو بموم؟
    نميدونم واقعا به خودتون بستگي داره كه كجا رو انتخاب كنيد اما اگه مجرديد ٢٥٠٠٠ تا خيلي هم براتون زياده و از هزينه زندگي يه سالتون بيشتره

ApplyAbroad Hero

شما اگه مجردی نهایتا برای زندگی راحت و خوب دانشجویی نیاز به 1200-1500 دلار در ماه دارین (البته به سبک زندگیتون داره) و بقیه رو هم میتونید سیو کنید
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

رشته و دانشگاه
    Software Engineering

سلام دوستان، بلاخره بورس دانشگاه رو هم گرفتم . استادم امروز واسم فروارد کرده نامشو. حالا واقعا موندم تو انتخاب!!!!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)