صفحه 7 از 28 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 273

موضوع: تحصیل در دانشگاه اوتاگو( University Of Otago ) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه اوتاگو( University Of Otago ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط sajad6363 نمایش پست ها
    سلام دوستان، بلاخره بورس دانشگاه رو هم گرفتم . استادم امروز واسم فروارد کرده نامشو. حالا واقعا موندم تو انتخاب!!!!!!!
    سلام
    من ۱ هفته هست که وارد دانشگاه اتاگو شدم. شاید بتونم اطلاعاتی‌ بهتون بدم که تو تصمیمگیری کمکتون کنه.
    ۱- دانشگاه اتاگو بزرگترین ، مهمترین یونی در زمینه ریسرچ هست
    ۲- دنیدن یه شهر کوچیک اما خیلی‌ آروم و با جوّ دانشجویی‌ هست
    ۳ ظاهرا پیدا کردن خونه‌ی خوب یکی‌ از مشکلات اینجاست.البته جاهائی‌ هستن فول امکانات و البته گرم که کمی‌ گرون تر هستن
    ۴ - آب و هوای قالب اینجا سرد هست
    بازم اگه سوالی‌ داشتید من شاید بتونم کمک کنم
    مینو
    ویرایش توسط hediye119 : November 5th, 2013 در ساعت 04:16 AM دلیل: ویرایش پینگلیش

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط minooh82 نمایش پست ها
    سلام
    من ۱ هفته هست که وارد دانشگاه اتاگو شدم. شاید بتونم اطلاعاتی‌ بهتون بدم که تو تصمیمگیری کمکتون کنه.
    ۳ ظاهرا پیدا کردن خونه‌ی خوب یکی‌ از مشکلات اینجاست.البته جاهائی‌ هستن فول امکانات و البته گرم که کمی‌ گرون تر هستن
    مینو
    منظورتون از بزرگترين و مهمترين يوني در زمينه ريسرچ چيه؟ اگه بزرگترين و مهمترين تو نيوزيلند منظورتونه كه آكلند بهترينشون از نظر ريسرچه

Member sajad6363 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط minooh82 نمایش پست ها
    سلام
    مینو
    ممنون از شما.
    جالبه برام، توو سایت دانشگاه نوشته accommodation تضمین شده واسه کسایی که آفر دارن! پس صحت نداره این حرفشون...
    اونجا چقدر barrier free هست؟ امکاناکاتی مثل آسانسور توو ساختمونای دانشگاه یا شهر معموله؟
    اون 700 دلار رو پرداخت کردید به دانشگاه؟ آیا هر ترم باید این مبلغو پرداخت کنیم؟
    بچه های اونجا چقدر امیدوارن که بعد درس بتونن کار مناسبی بگیرن و بمونن؟ امنیت شغلی بعد تحصیل مفهومی داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sajad6363 نمایش پست ها
    ممنون از شما.
    جالبه برام، توو سایت دانشگاه نوشته accommodation تضمین شده واسه کسایی که آفر دارن! پس صحت نداره این حرفشون...
    اونجا چقدر barrier free هست؟ امکاناکاتی مثل آسانسور توو ساختمونای دانشگاه یا شهر معموله؟
    اون 700 دلار رو پرداخت کردید به دانشگاه؟ آیا هر ترم باید این مبلغو پرداخت کنیم؟
    بچه های اونجا چقدر امیدوارن که بعد درس بتونن کار مناسبی بگیرن و بمونن؟ امنیت شغلی بعد تحصیل مفهومی داره؟
    سلام

جای اقامت به تعداد زیاد اطراف دانشگاه پیدا می‌شه ، و انتخاب اون از نظر هزینه ها و مسافت و اینا با خودتون هست.
    امکاناتی مثل آسانسور ... در بیشتره ساختمون‌ها هست
    من اسکالرشیپ دارم و تا به حال چیزی به دانشگاه پرداخت نکردم . فقط هزینه بیمه هست که لازم نیست از قبل پرداخت بشه
    شهر دنیدین که هیچ جائی‌ برا کار پیدا کردن نداره، یعنی‌ بچه‌های قدیمی‌ تر اینطور میگن چون شهرش خیلی‌ کوچیک هست. اما شهرای دیگه شنیدم بهتره
    ویرایش توسط hediye119 : November 7th, 2013 در ساعت 05:17 PM دلیل: ویرایش پست پینگلیش!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : تحصیل در نیوزیلند و مسائل مرتبط

سلام
    اقا بورسیه از دانشگاه Otago راحت هست؟ استاد ها خودشون هم فاند جداگانه دارند (غیر از بورس دانشگاهی)- هزینه بیمه را هم شامل میشه؟ تو سایتش زده میشه مدرک زبان را بعدا هم ارسال کرد؟ یعنی بدون زبان اپلای کرد..... کسی اطلاعاتی توی این زمینه داره؟ برای بورس میخوام اپلای کنم.... ممنون میشم راهنمایی کنید.....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    سلام
    اقا بورسیه از دانشگاه Otago راحت هست؟ استاد ها خودشون هم فاند جداگانه دارند (غیر از بورس دانشگاهی)- هزینه بیمه را هم شامل میشه؟ تو سایتش زده میشه مدرک زبان را بعدا هم ارسال کرد؟ یعنی بدون زبان اپلای کرد..... کسی اطلاعاتی توی این زمینه داره؟ برای بورس میخوام اپلای کنم.... ممنون میشم راهنمایی کنید.....
    سلام
    من خودم بدون مدرك زبان اپلاي كردم آفر كانديشنال دادن و يه هفته بعدشم به من بورس دادن و شش ماه وقت دادن تا مدرك زبان بفرستم كه فرستادم وهمه چي قطعي شد
    البته ميگن من شانس اوردم بدون مدرك بورس گرفتم خودم فكر ميكنم نقطه قوت من معدلم بوده

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

میشه خواهش کنم دوستانی که از Otago بورس شدن رزومه خودشون را بزارن ببینم چقدر شانس دارم؟

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    میشه خواهش کنم دوستانی که از Otago بورس شدن رزومه خودشون را بزارن ببینم چقدر شانس دارم؟
    معدل بالای ۱۸ به احتمال زیاد بورس میگیره
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پس امکانش هست افر کاندیشنال روی زبان را دیفر کرد تا زمانی بشه این مدرک را بگیریم و بفرستیم.... دانشگاه های دیگه توی نیوزیلند هم هستند که اینطوری باشند؟ ممنون....
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahro3 نمایش پست ها
    سلام
    من خودم بدون مدرك زبان اپلاي كردم آفر كانديشنال دادن و يه هفته بعدشم به من بورس دادن و شش ماه وقت دادن تا مدرك زبان بفرستم كه فرستادم وهمه چي قطعي شد
    البته ميگن من شانس اوردم بدون مدرك بورس گرفتم خودم فكر ميكنم نقطه قوت من معدلم بوده
    ویرایش توسط hamed_golden7 : November 11th, 2013 در ساعت 12:17 PM

سلام دوستان،
    بالاخره من مدارکمو رایگان گرفتم و ECE رو هم گرفتم و شنبه اپلای کردم. حدودا چقدر طول میکشه جواب پذیرش و بورس مشخص بشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)