نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: سوال: منظور اداره پذيرش از اين متن چيه؟

boropesar
    Guest

پیش فرض سوال: منظور اداره پذيرش از اين متن چيه؟

سلام دوستان

من براي چند تا دانشگاه تو امريكا براي مقطع ليسانس تقاضانامه فرستادم و همگي به صورت آنلاين خبر رد شدنم رو دادند به جز يكي از اونا كه تو application status من متن زير رو نوشته.

Cornell University’s Undergraduate Admissions Office does not have an online decision for you at this time. Please refer to the decision letter that you will be receiving in the mail shortly.

منظور چيه؟

پیش فرض پاسخ : سوال: منظور اداره پذيرش از اين متن چيه؟

it means you will be notified with your result through a letter which will be posted to your address,I think it can be both accepted or rejected,regards
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

boropesar
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط bijan86
    it means you will be notified with your result through a letter which will be posted to your address,I think it can be both accepted or rejected,regards
    آخه از 10 روز پيش سه تا ايميل از دانشگاه كرنل دريافت كردم كه در تاريخ 31 مارچ شما ميتونيد نتيجه پذيرشتون را به صورت آنلاين ببينيد. حالا وقتي وارد سيستم ميشم متن بالا رو مينويسه.
    والا من كه كاملا از دست اين امريكايي ها گيج شدم :

نقل قول نوشته اصلی توسط boropesar
    آخه از 10 روز پيش سه تا ايميل از دانشگاه كرنل دريافت كردم كه در تاريخ 31 مارچ شما ميتونيد نتيجه پذيرشتون را به صورت آنلاين ببينيد. حالا وقتي وارد سيستم ميشم متن بالا رو مينويسه.
    والا من كه كاملا از دست اين امريكايي ها گيج شدم :
    If they have said that before,you can contact with them again about this problem,but I think it varies by the departments
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

ApplyAbroad Hero

من ار اداره پذیرش دانشگاهی که درخواست داده بودم برام یه email اومده و برای من وقتی رو جهت online questionnaire تعیین کردندو می خواستم بدونم دقیقا یعنی چی؟ تا حالا کسی تجربش رو داشته، و اینکه یه جور امتحانه یا یه چیزه دیگه ؟
    اینم email :

Thank you for your interest in our program. As a part of the application process, we will be sending you a proficiency questionnaire, by email,
    to evaluate your background and knowledge in mathematics, computer science and robotics.
    This questionnaire will help us to establish preparatory courses for those with deficits in these fields and
    it will give you an idea of what is ahead of you.
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)