صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 45

موضوع: سوالات دانشجویان متاهل

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : دانشجویان متاهل

to majidmad:
    با خواندن بخش مالزی در فروم میتوانید جواب تمام سئوالاتتون را پیدا کنید.
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

Junior Member

اگر قصدتون ادامه تحصیل هر دو نفرتون هست بهتره برای UTM درخواست بدید.تا شانس بیشتری داشته باشید.
    جهور شهر ارزون قیمتی هست شما میتونید آپارتمان خوب و مبله اجاره کنید 150تا 400تومان؛ اگه بچه ها دست و پاگیر نیستند میتونید با هم تشریف ببرید ؛ در کمتر از یک هفته میتونید اگه خوابگاه نگرفتید خونه اجاره کنید. اونجا پول پیش به اندازه 2و نیم ماه اجاره است. ضمنا دانشجو با ویزای دانشجویی حق کار نداره! اگه کار کنید و متوجه بشن به سرعت به ایران بر می گردوننتون "حتی اجازه دیدن خونواده رو هم به شما نمیدند"
    اصلا نگران نباشید

Junior Member

پیش فرض سوالات دانشجویان متاهل

ببخشيد من از دوستان متاهل چند تا سوال داشتم
    كسي از دوستان هست كه متاهل و داراي فرزند باشه و الان توي مالزي زندگي ميكنه يا درس ميخونه ؟
    در مالزي شروع مدارس چه زمانيه و آيا براي ادامه تحصيل بچه ها در مقطع ابتدايي بايد توي مدارس ايراني درس بخونن يا مدارس انگليسي و اينكه كدوم يك بهتره ؟
    آيا دولت مالزي تسهيلاتي رو براي دانشجويان متاهل ميده يا نه مخصوصا براي ادامه تحصيل بچه ها؟
    از نظر زبان براي بچه ها كلاس هايي وجود داره و هزينه هاش به چه شكليه ؟
    با تشكر فراوان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالاتي از دانشجويان متاهل و داراي فرزند

سلام
    من با همسرم و پسر و دخترم در مالزی زندگی میکنیم.اینجا هم میتوانید از مدرسه ایرانی استفاده کنید هم اینترنشنال . دولت حمایتی از نظر مادی انجام نمیده.مدرسه ایرانیان به دانشجویان برای 1 فرزند 50 درصد و برای 2 فرزند 60 درصد تخفیف داره.مدارس اینترنشنال گران هستند.مدرسه ایرانیان مانند ایران از مهر تا خرداد است ولی اینترنشنال 3 ترم دارند که از ژانویه شروع میشه.البته اول هر ترم میتونید ثبت نام کنید.بچه ها وارد محیط که بشوند مجبورند انگلیسی یاد بگیرند تا بابقیه بچه ها ارتباط بر قرار کنند حتی از ما هم بهتر یاد میگیرند.خوشحال میشم اگه سوال دیگه ای دارید بتونم کمک کنم. با آرزوی موفقیت

Junior Member

واقعا ممنونم از جوابتون... راستش من خيلي نگران دخترم هستم چون اون 9 سالشه و كلاس سومه ولي بخاطر اينكه براي اقامت استراليا هم اقدام كردم ترجيحا مي خواستم از مدارس اينترنشنال اطلاعاتي به دست بيارم تا اگر بشه توي اون مدارس ادامه تحصيل بده از نظر امكانات مدارس و از نظر دروس اطلاعاتي نداريد و اينكه آيا مدارسشون سرويس دارن يا نه و ساعت حضور در مدرسه چقدره ؟مثلا مثل ايران 7 صبح ميرن و 1 ظهر برميگردن؟
    ببخشيد سولاتم طولاني شد ..واقعا خوشحالم كه كسي رو توي اين انجمن پيدا كردم كه شرايطي مثل من داره ازتون ممنونم دوست عزيز

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ava2009
    واقعا ممنونم از جوابتون... راستش من خيلي نگران دخترم هستم چون اون 9 سالشه و كلاس سومه ولي بخاطر اينكه براي اقامت استراليا هم اقدام كردم ترجيحا مي خواستم از مدارس اينترنشنال اطلاعاتي به دست بيارم تا اگر بشه توي اون مدارس ادامه تحصيل بده از نظر امكانات مدارس و از نظر دروس اطلاعاتي نداريد و اينكه آيا مدارسشون سرويس دارن يا نه و ساعت حضور در مدرسه چقدره ؟مثلا مثل ايران 7 صبح ميرن و 1 ظهر برميگردن؟
    ببخشيد سولاتم طولاني شد ..واقعا خوشحالم كه كسي رو توي اين انجمن پيدا كردم كه شرايطي مثل من داره ازتون ممنونم دوست عزيز
    امکانات مدارس اینترنشنال خیلی خوبه سرویس هم دارند و از 7 تا حدود 1 هستند اگه در کوالالامپور هستید مدرسه اینترنشنال زیاد هست من هم بهتون توصیه میکنم اگر از نظر مالی مشگلی ندارید حتما اینترنشنال را انتخاب کنید.اینجا بچه ها را براساس سن کلاس بندی میکنند نه بر اساس زبان انگلیسی بنابراین سعی کنید زبان فرزندتان را تقویت کنید

Junior Member

بسياربسيار سپاسگزارم از پاسخ شما... اگه مشكلي نيست در اين موارد اينجا سوالاتم رو مطرح ميكنم در صورت امكان جواب دادين بي نهايت سپاسگزارم ...براي شما و خانواده تون آرزوي موفقيت ميكنم

Junior Member

با سلام
    میخواستم بدونم دانشجویانی هستن که اونجا متاهل باشن؟
    بعد اینا چطور زندگی میکنن؟
    وقتی میگید اجازه کار ندارند پس خرج زندگیشون از کجا میاد؟
    واسه خوابگاه متاهلین محدودیت زمانی نداره؟ یعنی میذارن تا 4،5 سال استفاده کرد؟

Junior Member

سلام
    بله . اینجا دانشجویان زیادی متاهلند.حتی بچه هم دارند و هر دو درس می خوانند.اینجا مهد و مدرسه ایرانی هم دایر شده.
    کسی که اینجا میاد فقط برای درس خواندن میاد.
    خوابگاه محدودیت زمانی نداره ولی در بدو ورود باید دو سه ماهی در لیست انتظار بمانید .در این مدت میتوانید به راحتی منازلی از 150 به بالا اجاره کنید.

موفق باشید.

Junior Member jex_vox آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات دانشجویان متاهل

من با خانمم میخوایم بریم مالزی
    هردوتامون میخوایم برای کارشناسی بخونیم
    من مطالعات آمریکا
    خانمم گرافیک
    ولی اینطوری نیستیم که تا آخر تحصیلمون بتونیم مخارجمون رو از ایران بیاریم.
    یعنی فقط برای سال اول و اواسط دوم پولمون میرسه.
    تو فروم خوندم که دانشجو نمیتونه کار کنه؟ آیا درسته؟
    ما در صورت اینکه بتونیم هم کار کنیم و هم درس بخونیم میتونیم بریم؟
    چیکار کنیم؟
    خود دانشگاه کاری به ما نمیده تو کمپس که خرج دانشگاه رو بتونیم در بیاریم...؟

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)