صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 91

موضوع: Auburn University

Member amirmimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering, Penn State

پیش فرض Auburn University

سلام:
    مي خواستم بدونم كسي اطلاعاتي راجع به اين دانشگاه داره؟د ايالت Alabama هست.من براي PhD مهندسي صنايع از اين دانشگاه پذيرش با فاند گرفتم.چطور داشنگاهي هست؟
    اگر دستم رسد روزی که انصاف از تو بستانم....قضای عهد ماضی را شبی دستی برافشانم...

پیش فرض پاسخ : Auburn University

امیر خان ویکی رو دیدید؟ هرچند اطلاعات کلیه ولی شاید کمک کنه.

http://en.wikipedia.org/wiki/Auburn_University

...زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند.

Senior Member

اگر فاندش با university of missouri فرق چندانی نداره، university of missouri دانشگاه با پرستیژتریه ... از لحاظ شهر هم کلمبیا بهتر از auburn هست و این رو هم بدون که آلاباما کلا ایالت کشاورزیه ....
    اما Auburn هم دانشگاه خوبیه و اگر فاندش بیشتر از میسوریه من باشم میرم Auburn ...
    در ضمن علائق استادها رو هم یه نگاه بنداز ببین چه جوری هستن و کدوم بیشتر با علائقت match هستند.

Junior Member

سلام

من برای spring 2011 از این دانشگاه تو رشته مکانیک پذیرش دارم ولی برای ویزا با I-20 یه دانشگاه دیگه با رنکینگ پایینتر رفتم (Oklahoma Sate University) و ویزا گرفتم و الان منتظرم کلیر بشم. پذیرش من از Auburn اونقدر دیر اومد که من اصلا بی خیال اینجا شده بودم و چون دیدم داشت دیر میشد رفتم و با I-20 که از یه جای دیگه داشتم ویزامو گرفتم و یک ماه بعد تازه پذیرش من از این دانشگاه رسید. نوش دارو پس از مرگ سهراب ...! حالا چند تا سوال دارم:

1. نمیدونم این دانشگاه و بخصوص دانشکده مکانیکش چه جوریه. آیا امکانات تحقیقاتی اینجا خوب هست و اینکه دانشگاه شناخته شده ای هستش؟ میشه به اون به عنوان سکوی پرتاب نگاه کرد؟

2. وضعیت دانشجوهای ایرانی اونجا چه جوریه؟ آیا محیطش برای دانشجو های خارجی مناسب هست؟ چون شنیدم سیاه پوست زیاد داره.

3. به نظر شما اصلا ترنسفر کردن به این دانشگاه عقلانی هست یا نه؟ چون من رشته اصلی ام هوافضاست و دانشگاه Auburn یه دانشکده مجزا برای Aerospace داره ولی من چون ترسیدم اگه برای هوافضا اقدام کنم، بهم ویزا ندن، برای مکانیک اپلای کردم.

لطفا اگه کسی تو این دانشگاه تحصیل می کنه یا اطلاعاتی داره خوشحال میشم راهنماییم کنه.
    ممنونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام
    من برا PhD صنايع از اين دانشگاه پذيرش دارم و بهم گفتن بعد از ترم اول براي فاند ارزيابي مي شم. مي خواستم بدونم كسي از اين دانشگاه اطلاعات داره و اينكه اگه ايراني اونجا مي شناسين خوشحال ميشم به من معرفي كنين چون من منتظر كليرنس هستم.

ُسلام چند روز پیش به این دانشگاه اپلای کردم ولی الان که توی پروفیلم در این دانشگاه چک می کنم هیچ اثری از اپلیکشن من نیست. آیا اپلیکشن در جای دیگه رفته؟ واقعا به مشکل برخوردم. کسی از دوستان هست در این مورد به بنده کمک کنه.
    منتظر یاری سبز دوستان هستم
    با تشکر
    درسته که نیستم ولی دلم همیشه پیش همه شماست.

Junior Member mehdi_eng60 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي مكانيك

سلام
    من از اين دانشگاه پذيرش بدون فاند دارم (PhD Mechanical Eng).
    كسي هست كه بتونه اطلاعاتي بهم بده در مورد شرايط دانشگاه و اينكه اگه سال اول رو بتونم با هزينه خودم برم شانسم براي گرفتن فاند چطوريه؟

با تشكر
    يا حق

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_eng60 نمایش پست ها
    سلام
    من از اين دانشگاه پذيرش بدون فاند دارم (PhD Mechanical Eng).
    كسي هست كه بتونه اطلاعاتي بهم بده در مورد شرايط دانشگاه و اينكه اگه سال اول رو بتونم با هزينه خودم برم شانسم براي گرفتن فاند چطوريه؟

با تشكر
    يا حق

as far as I know, the mechanical engineering department is a reach department and each year they find good projects, but nobody cannot guarantee you to receive the funding after a year

امسال، یعنی سال 2011، Auburn ایرانی زیاد گرفت. 6 تا صنایع PhD و یک مکانیک PhD . البته اینها را من میشناسم. ممکنه بیشتر از اینا باشند. البته یکی از صنایعی ها decline کرد.

این دانشگاه تا اونجا که من میدونم، دانشگاه خوبیه، مثل دانشگاه صنعتی اصفهان خودمون میمونه که مظلوم واقع شده؛ در عین حال که دانشگاه خیلی خوبیه، ولی به دلیل برخی شرایط اون شهرت را کسب نکرده.
    دلیلش هم فکر کنم اینه که ایالتش نسبت به خیلی از ایالتهای دیگه خوب نیست. مثلا خیلی ها حاضرند برن یه دانشگاه در بیت کالیفرنیا، ولی Auburn نرند. به دلیل شرایط زندگی.
    به صورت خلاصه، دانشگاهش خوبه، ولی محل زندگیش یه شهر کوچیکه. حالا دیگه خود دانید.

صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)