صفحه 35 از 40 نخستنخست ... 25262728293031323334353637383940 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 398

موضوع: تحصیل در دانشگاه ادلاید (University of Adelaide)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ادلاید (University of Adelaide)

شما اپلای کنین ضرر نداره اما یادتون باشه دو تا راند از ادلاید بورس نگیرین دیگه نمیتونین اونجا اپلای کنین. ادلاید بشدت مقاله محور هست. در مورد زبان هم دلاید 79 مینیمم تافل میخواد. کلا استرالیا زبان مهم مینیمم هست و نمره بالاتر ارزشی نداره. بهتره تو گروه تلگرام استرالیا سوال بپرسین. چرا امریکا اپلای نمیکنین با این تافل؟

نقل قول نوشته اصلی توسط skamyar نمایش پست ها
    دوستان من به درخواست استاد اپلای کردم برای دکتری معماری. استاد گفته حمایت می‌کنه و پروپوزالم رو تأیید کرده و گفته برای بورس اقدام کن. ارشدم دانشگاه تهران بوده و معدلم هم خیلی بالا بوده (۱۸.۶۰) اما یه مشکل بزرگ دارم: مقاله‌ی بین‌المللی ندارم (و اصولاً برای رشته‌ی معماری مقاله‌ی خارجی داشتن خیلی سخته). از طرف دیگه به راند سوم رسیدم که شانسم کم می‌شه. اما نقطه‌ی قوتم نمره‌ی زبانمه که تافل ۱۱۴ دارم. استادم هم Professor هست. پست‌های اینجا رو که خوندم واقعاً ناامید شدم چون انگار مقاله داشتن خیلی مهمه (البته من رزومه‌ی کاری و پژوهشی داخلی‌م خیلی خوبه اما فکر نکنم خیلی به کار اونا بیاد). به نظرتون شانسی برای فاند گرفتن دارم؟

Junior Member

دوستان امروز به من ایمیل زدن و گفته‌ن که نتیجه‌ی درخواست بورسیه به جای این راند در راند بعدی بهم اعلام می‌شه چون ارزیابی اپلیکیشن من خیلی طول کشیده:
    Unfortunately assessment of your application took longer than expected, and as a result it was not able to be included in round 3, 2019. Round 1, 2020 scholarship applications close on 31 August 2019, and outcomes are expected to be released in November 2019. If your scholarship application is successful you will be required to commence studies by 30 June 2020 in order to retain your scholarship

از طرف دیگه وضعیت پروفایل من توی HDR به Scholarship assessment Completed تغییر کرده اما وقتی روش کلیک می‌کنم این توضیحات رو می‌آره:
    Scholarship Eligibility:Applicant under consideration for a scholarshipScholarship Offer Round:Round 1Scholarship Offer Year:2020

کسی تا به حال مورد مشابهی دیده؟ آیا این رو باید نشانه‌ی خوب دونست یا بد یا هیچی معلوم نیست؟ و اگر این‌ها در حال بررسی درخواست بورسیه هستن چرا نوشتن که ارزیابی درخواست بورسیه کامل شده؟‌

Junior Member

سلام نگران نباشید، وقتی اسس و بررسی مدارکتون انجام میشه برای همه این پیام رو میزنه که اسسمنت کامل شد و تا اومدن جواب اصلی یه کم طول میکشه. در توضیحات هم که نوشته مطابق ایمیلی که دادن که برای راند بعد بررسی می شه. کامل نرماله. لازم نیست مرتب چک کنین خودشون بهتون هر تغییری کنه ایمیل میدن.

دوستان امروز به من ایمیل زدن و گفته‌ن که نتیجه‌ی درخواست بورسیه به جای این راند در راند بعدی بهم اعلام می‌شه چون ارزیابی اپلیکیشن من خیلی طول کشیده:
    Unfortunately assessment of your application took longer than expected, and as a result it was not able to be included in round 3, 2019. Round 1, 2020 scholarship applications close on 31 August 2019, and outcomes are expected to be released in November 2019. If your scholarship application is successful you will be required to commence studies by 30 June 2020 in order to retain your scholarship

از طرف دیگه وضعیت پروفایل من توی HDR به Scholarship assessment Completed تغییر کرده اما وقتی روش کلیک می‌کنم این توضیحات رو می‌آره:
    Scholarship Eligibility:Applicant under consideration for a scholarshipScholarship Offer Round:Round 1Scholarship Offer Year:2020

کسی تا به حال مورد مشابهی دیده؟ آیا این رو باید نشانه‌ی خوب دونست یا بد یا هیچی معلوم نیست؟ و اگر این‌ها در حال بررسی درخواست بورسیه هستن چرا نوشتن که ارزیابی درخواست بورسیه کامل شده؟‌

سلام دوست عزیز، اتفاقی که افتاده این هست که به دلایلی (که می تونین از supervisor تون بپرسین) شما وارد لیست نهایی بورسیه برای راند فعلی نشدین. جلسه اسکالرشیب راند فعلی اواخر این ماه برگذار میشه و چون شانسی نداشتین که وارد لیست بشین این ایمیل براتون اومده.
    شما پیگیر دلیلش باش و اگه پروندت مشکلی داره رفعش کن برای راند بعدی. گرچه یه مقدار این قضیه تو مخ هست ولی فک کنم تو راند بعدی شانس بهتری خواهین داشت. و اگه می تونین رزومتون رو بهتر کنین و شانستون رو افزایش بدین.
    براتون آرزوی موفقیت دارم.

خیلی ممنونم از پاسخ همه دوستان عزیزم. امروز صبح باز هم ایمیلی به دست من رسید که در اون نوشته شده بود که ادمیشن من تایید شده و وضعیت ادمیشن توی سایت به حالت offered تغییر کرده اما اسکالرشیپ مثل قبل در حال assess هست. آیا این پذیرش اولیه تاثیری توی شانس اسکالرشیپ (که برای من راند بعد بررسی میشه) داره؟
    این پیام منظورش همون حرفی هست که دوست عزیزمون hakim بالاتر گفته و اسسمنت تون کامل شده. فقط من یکم امید دارم که ممکنه تو همین راند هم بررسی بشین اگه اسسمنت کامل شده باشه. ولی بهتر به خانم پالمر ایمیل بزنی و ازش بپرسی که تو لیست اسکالرشیپ هستی یا نه برای این راند.
    موفق باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shantia762 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، اتفاقی که افتاده این هست که به دلایلی (که می تونین از supervisor تون بپرسین) شما وارد لیست نهایی بورسیه برای راند فعلی نشدین. جلسه اسکالرشیب راند فعلی اواخر این ماه برگذار میشه و چون شانسی نداشتین که وارد لیست بشین این ایمیل براتون اومده.
    شما پیگیر دلیلش باش و اگه پروندت مشکلی داره رفعش کن برای راند بعدی. گرچه یه مقدار این قضیه تو مخ هست ولی فک کنم تو راند بعدی شانس بهتری خواهین داشت. و اگه می تونین رزومتون رو بهتر کنین و شانستون رو افزایش بدین.
    براتون آرزوی موفقیت دارم.
    خیلی ممنونم از پاسخ همه دوستان عزیزم. امروز صبح باز هم ایمیلی به دست من رسید که در اون نوشته شده بود که ادمیشن من تایید شده و وضعیت ادمیشن توی سایت به حالت offered تغییر کرده اما اسسمنت اسکالرشیپ به راند بعدی موکول شده. آیا این پذیرش اولیه تاثیری توی شانس اسکالرشیپ (که برای من راند بعد بررسی میشه) داره؟

Junior Member

تبریک میگم بابت گرفتن پذیرش.
    توضیح کوتاهی بدم شاید برای بقیه هم مفید باشه: شما اول باید اسسمنت یا بررسی مدارکتون کامل بشه توسط دانشگاه، بعد برای گرفتن پذیرش (ادمیشن) مورد بررسی قرار میگیرین، اگر پذیرش گرفتین بعد به مرحله بعدی که گرفتن بورس یا اسکولارشیپ هست وارد میشین. اینجا بررسی میکنن ببینن به چه کسانی که پذیرش گرفتن، بورسیه بدهند. پس اینها همه مراحل پشت سر هم هست و لازم برای ورود به مرحله بعد.
    شانس گرفتن اسکالرشیپ به نظر استاد و کمیته دانشکده و بیشتر از اون به تواناییها و سابقه تحقیقی- تحصیلی و شغلی، نمرات و... متقاضی بستگی داره دقیقا نمیشه گفت. امیدوارم موفق باشین.

خیلی ممنونم از پاسخ همه دوستان عزیزم. امروز صبح باز هم ایمیلی به دست من رسید که در اون نوشته شده بود که ادمیشن من تایید شده و وضعیت ادمیشن توی سایت به حالت offered تغییر کرده اما اسسمنت اسکالرشیپ به راند بعدی موکول شده. آیا این پذیرش اولیه تاثیری توی شانس اسکالرشیپ (که برای من راند بعد بررسی میشه) داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    NA

سلام و خسته نباشید به همه دوستان
    یه سوالی داشتم
    من بایکی از اساتید دانشگاه ادلاید مکاتبه کردم و ایشون از رزومه من خیلی خوشش اومد گفت ریزنمراتت بفرست من بفرستم برای اونایی که فاند میدن به دانشجویان ببینم بهت فاند میدن یا نه.
    الان یک هفته از زمانی که من بهش ریزنمرات دادم داره میگذره اما خبری نشده.
    به نظرتون بهش ایمیل بدم یا هنوز زوده و صبر کنم؟
    ایمیلی که بهم زده این بوده

Nice to hear from you. Your expertise is certainly appropriate and your marks are excellent (congratulations).

We do get a lot of applications internationally and obtaining PhD scholarships (or fee-waver scholarships) from the University for non-Australian residents is very difficult. I expect your PhD would require a scholarship of some form? I recommend you sending me your full CV (including undergraduate transcripts) which I will forward to the people at UniSA who advise in these areas, then we can take it from there
    الان نمیدونم چیکار کنم؟ ایمیل بهش بزنم یا نزنم یا خودش جواب میده؟؟؟؟

Junior Member

سلام
    ایشون به شما گفته اینجا خیلی سخته اسکالرشیپ و رزومه و نمراتتون رو میفرستن به افراد دانشگاه ساوث استرالیا نه ادلاید. همیشه خودتون پیگیری کنین. نهایت میگه صبر کن.

نقل قول نوشته اصلی توسط ayatolahi نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید به همه دوستان
    یه سوالی داشتم
    من بایکی از اساتید دانشگاه ادلاید مکاتبه کردم و ایشون از رزومه من خیلی خوشش اومد گفت ریزنمراتت بفرست من بفرستم برای اونایی که فاند میدن به دانشجویان ببینم بهت فاند میدن یا نه.
    الان یک هفته از زمانی که من بهش ریزنمرات دادم داره میگذره اما خبری نشده.
    به نظرتون بهش ایمیل بدم یا هنوز زوده و صبر کنم؟
    ایمیلی که بهم زده این بوده

Nice to hear from you. Your expertise is certainly appropriate and your marks are excellent (congratulations).

We do get a lot of applications internationally and obtaining PhD scholarships (or fee-waver scholarships) from the University for non-Australian residents is very difficult. I expect your PhD would require a scholarship of some form? I recommend you sending me your full CV (including undergraduate transcripts) which I will forward to the people at UniSA who advise in these areas, then we can take it from there
    الان نمیدونم چیکار کنم؟ ایمیل بهش بزنم یا نزنم یا خودش جواب میده؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    NA

ممنون از پاسختون
    بهش ایمیل زدم و گفت کمیته بررسی گقته اسکولارشیپ بهت تعلق نمیگیره چون تعداد محدودی میگیرن و اولولیت با اونایی که مقالات بیشتری دارن.
    با اینحال تو فول CV و SOP و ریکامند استادات بفرست و منم به کمیته یه ریکامند مینویسیم که من تورو میخوام و زمینه کاریت همون چیزیه که من لازم دارم.
    حالا دیروز بهش ایمیل زدم هنوز استاده جوابم نداده (با ترکر چک کردم ایمیلم هنوز سین نزده) منتظرم بخونه برای کمیته بفرسته حتی گفت من 11 آگوست دارم میرم سفر زودتر بفرست اما فعلا خودش انگار سرش شلوغه ایمیلم سین نزده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)