صفحه 12 از 40 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 398

موضوع: تحصیل در دانشگاه ادلاید (University of Adelaide)

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ادلاید (University of Adelaide)

سلام وضعیت به این صورت تغییر کرده است:
    [IMG][/IMG]
    I spring over the spring with the spring in the spring

Member mohamadmohsen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MECHENG, Ph. D., The University of Adelaide, since Oct, 2015 in Ozland

دوست عزیز پروفایل من وقتی به حالت outcome pending در اومده بود، وضعیت اسکولارشیپ زده بود :Applicant scholarship assesment completed و وقتی روش کلیک میکردم مینوشت : applicant has been considered a scholarship(+ASFU)-decision in process
    من فکر کنم جواب اسکولارشیپ شما هنوز آماده نشده ، پس احتمالا بیشتر طول بکشه تا جوابتون بیاد.
    If you born poor, it's not your mistake. But if you die poor it's your mistake. Remember that your life would be shorter than you expect, So Never break four things in this short period of existence: Trust, Promise, Relation & Heart. Because, when they are broken, they don't make noise, but twinge a lot

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

دوستان اگر در مورد این دانشگاه سوالی دارید من میتونم کمک کنم من خودم الان در این دانشگاه مشغول تحصیل هستم

Member mohamadmohsen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MECHENG, Ph. D., The University of Adelaide, since Oct, 2015 in Ozland

دوست عزیز من هم دنبال کارهای ویزام هستم و سوالم را در چند تاپیک قبل گزارش کردم. راستش سوال من بیشتر از لحاظ مالی هست. چون من بورس ASFU دارم وهزینه بیمه رو هم پوشش داده، اما نمی دونم چقدر پول برای اول کار در ادلاید نیاز دارم تا مبلغ بورسیه واریز بشه. راستش خیلی واسم مهمه از این لحاظ که من دارم تمام سرمایم رو برای یه کار اقتصادی کنار میگذارم. واس همین میخام حداقل پول رو ببرم. ممنون میشم راهنماییم کنید.
    If you born poor, it's not your mistake. But if you die poor it's your mistake. Remember that your life would be shorter than you expect, So Never break four things in this short period of existence: Trust, Promise, Relation & Heart. Because, when they are broken, they don't make noise, but twinge a lot

Junior Member

سلام
    پیشاپیش از زاهنمایی تون ممنونم

من به یکی از اساتید دانشگاه ایمیل زدم.. و جوابم را داده گفته که فاند نداره.. ولی می تونه کمکم کنه که اسکولارشپیپ از دانشگاه بگیرم..
    اول می خواستم نظرتون را بدونم در مورد اینکه به نظر شما خوب هست یا نه؟ با اسکولارشیپ کافیه برای زندگی و تحصیل (درسته دقیق نگفته و باید وارد پروسه اپلای و نتایج قطعی بشم) ولی چون ازم خواسته که اگر تمایل دارم بهش اطلاع بدم و من می خوام تمام جوانب را بررسی کنم.. ببینم چی باید بهشون جواب بدم...
    ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط r_1159 نمایش پست ها
    دوستان اگر در مورد این دانشگاه سوالی دارید من میتونم کمک کنم من خودم الان در این دانشگاه مشغول تحصیل هستم

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam6713 نمایش پست ها
    سلام
    پیشاپیش از زاهنمایی تون ممنونم

من به یکی از اساتید دانشگاه ایمیل زدم.. و جوابم را داده گفته که فاند نداره.. ولی می تونه کمکم کنه که اسکولارشپیپ از دانشگاه بگیرم..
    اول می خواستم نظرتون را بدونم در مورد اینکه به نظر شما خوب هست یا نه؟ با اسکولارشیپ کافیه برای زندگی و تحصیل (درسته دقیق نگفته و باید وارد پروسه اپلای و نتایج قطعی بشم) ولی چون ازم خواسته که اگر تمایل دارم بهش اطلاع بدم و من می خوام تمام جوانب را بررسی کنم.. ببینم چی باید بهشون جواب بدم...
    ممنون
    بله صد در صد خوبه و از فاند بهتره چون فاند اعتبار اسکالرشیپ رو نداره و اگر رابطتون با استادتون بهم بخوره در معدض خطر خواهد بود بهش بگین که علاقمند هستین و کاراتون رو پیش ببزید اگر خواستید میتونم در مورد استاد اگر در رشته مهندسی باشه براتون تحقیق کنم. اسکالرشیپ در آدلابد برای یک خانواده دو نفره کافیه

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadmohsen نمایش پست ها
    دوست عزیز من هم دنبال کارهای ویزام هستم و سوالم را در چند تاپیک قبل گزارش کردم. راستش سوال من بیشتر از لحاظ مالی هست. چون من بورس ASFU دارم وهزینه بیمه رو هم پوشش داده، اما نمی دونم چقدر پول برای اول کار در ادلاید نیاز دارم تا مبلغ بورسیه واریز بشه. راستش خیلی واسم مهمه از این لحاظ که من دارم تمام سرمایم رو برای یه کار اقتصادی کنار میگذارم. واس همین میخام حداقل پول رو ببرم. ممنون میشم راهنماییم کنید.
    سلام
    شما اگر اسکالرشیپ دارید حدود سه هفته طول میکشه که پول رو براتون واریز کنن اگر آدلاید هستید حدود 600 دلار برای اکومودیشن 200 دلار برای خورد و خوراک و 100 دلار برای ترانسپورت در نظر بگیرید برای سه هفته غیر از اینها هزینه تلفن رو 40 دلار با اینترنت در نظر بگیرید البته دانشگاه این پول رو بعد از سه هفته واریز میکنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Karlsruhe institute of tech

با سلام و تشکر از لطفتون،
    من می خواستم اپلای کنم برای راند اگوست، برای ریپورت زبان(تافل) جایی ندیدم که چطور باید ریپورت کنیم. ممنون می شم توضیح بدید.

Junior Member

سلام
    وققتون بخیر باشه.
    من یک سوالی داشتم از شما و ممنون میشم اگر کمکم کنید.

من رشته ام مهندسی ژئوتکنیک هست و برای دکتری برای این دانشگاه اپلی کردم. رزومم هم به این صورت هست که معدل لیسانس 16.59 و ارشد 16.95 و 2 تا ISI. خواستم بدونم چقدر شانس بردن اسکالرشیپ را من دارم.
    همچنین برای semester1 اقدام کردم جواب ها حدود اکتبر میاد یا ممکنه زودتر هم جواب بدن.

با تشکر از شما

Junior Member

دوستان لطفا راهنمایی کنید.

دانشگاه آدلاید گفته که مدارک اصل یا کپی برابر اصل تحصیلی را قبل از اکسپت کردن افر باید بفرستم.
    سوال من این هست که الان که جوابی افر نیومده بفرستم یا اینکه بعد از اعلام افر این کار را کنم. چقدر زمان هست برای فرستادن مدارک بعد از اعلام افر.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)