صفحه 13 از 40 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 398

موضوع: تحصیل در دانشگاه ادلاید (University of Adelaide)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ادلاید (University of Adelaide)

سلام
    امروز این ایمیل برای من اومده؟
    سوال من این هست که آیا این جواب قطعی اسکالرشیپ هست؟ در اوایل نوامبر چه جوابی قراره داده بشه؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

Thank you for your application for admission and a scholarship at the University of Adelaide.

I am pleased to advise that our preliminary assessment of your application is now complete and you are eligible to be considered for scholarships in Round 1, 2016. You will be notified of the outcome in early November 2015 and if your application is successful you will be required to commence studies by 30 June 2016 in order to retain your scholarship.

For more information about scholarship rounds please refer to our website: http://www.adelaide.edu.au/graduatec...international/.

To avoid the possibility of losing any scholarship offered due to unnecessary delays in providing all required documentation and/or the processing of your visa, it is strongly recommended that you prepare all acceptance requirements as soon as possible. It is important that, if you receive an offer, you carefully read all of the documentation attached with that offer. For further information about the acceptance process, please refer to http://www.adelaide.edu.au/graduatec...mission/offer/.

The benefits of the scholarship(s) offered in this round are:
    · Course tuition fees for two years for a Masters degree by Research or three years for a Doctoral research degree; and
    · An annual living allowance of AUD$25,849 (tax free, 2015 value) for two years for a Masters degree by Research or three years for a Doctoral research degree.
    · For Postgraduate Research (Subclass 574) visa holders the award provides Overseas Student Health Cover (OSHC) via Allianz Global Assistance for the standard duration of the student visa only. As the award does not provide OSHC for the additional 6 month extended student visa period post thesis submission, you will be required to pay the additional cover if your scholarship application is successful. Acceptable payment methods will be detailed on the Payment Form (final page of your Offer of Admission).

For further information on visa processing please refer to the Department of Immigration and Border Protection (DIBP) website at:http://www.immi.gov.au/Visas/Pages/574-0.aspx.

Should you have any further enquiries while you are awaiting the final outcome of your application, please emailagc.international@adelaide.edu.au (including your ID number) and we will respond to you as soon as possible.

Kind regards

Member mohamadmohsen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MECHENG, Ph. D., The University of Adelaide, since Oct, 2015 in Ozland

سلام. دانشگاه آدلاید بورسیه های ASFU و FFS رو امروز به ASI اپدیت کرد. با اینکار فلایت و ریلوکیشن (Flight+relocation) هم به Tuition Fee+OSHC+Living allowances اضافه میشه. البته مال من قبلا همه این ها رو پوشش داده بودند ولی امروز نامه با مضمون Acknowledge to update the offered scholarship از طرف Janella Palmer اومد.
    If you born poor, it's not your mistake. But if you die poor it's your mistake. Remember that your life would be shorter than you expect, So Never break four things in this short period of existence: Trust, Promise, Relation & Heart. Because, when they are broken, they don't make noise, but twinge a lot

Junior Member Air آواتار ها

دوستان شهریه آزاد چقدره!؟
    میشه بدون رزومه با معدل پایین پذیرش گرفت!؟
    یا بورس Endeavour Awards گرفت!؟

Junior Member

سلام
    اگه کسی هست که میخاد بره ادلاید پیام بده برای همخونه شدن.

ممنون

Member mohamadmohsen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MECHENG, Ph. D., The University of Adelaide, since Oct, 2015 in Ozland

سلام . محمد هستم و از 7 الی 10 اکتبر انشالله ادلاید هستم. دکتری مهندسی مکانیک دانشگاه ادلاید. بورسیه IPRS و بقیشم که تو پیام خصوصی مینویسم. لیسانس و ارشد هردو مهندسی شیمی هستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط hesamshimi نمایش پست ها
    سلام
    اگه کسی هست که میخاد بره ادلاید پیام بده برای همخونه شدن.

ممنون
    If you born poor, it's not your mistake. But if you die poor it's your mistake. Remember that your life would be shorter than you expect, So Never break four things in this short period of existence: Trust, Promise, Relation & Heart. Because, when they are broken, they don't make noise, but twinge a lot

Junior Member

سلام دوستان
    ایا کسی در رشته اکولوژی سیمای سرزمین محیط زیست تونسته بورسیه بگیره؟ یا خود رشته محیط زیست؟ اونجا چه نوع بورسیه ای بهتر میدن میشه لطفا بهم کمک کنید.ایا بورسیه خرج رفت و امد و اسکان رو هم شامل میشه؟
    ممنون از لطفتون

Junior Member

سلام
    کسی میدونه اگه درخواست پذیرش یا اسکولارشیپمون رد بشه برا راند بعدی میشه اقدام کرد یا نه؟
    استاد ایرانی که قرار بود پذیرشمو قبول کنه با اینکه ماهها در ارتباط بودیم و میدونست قراره برا ترم 1 2016 اقدام کنم حالا که سابمیت کردم درخواستمو زده زیر همه جیز و میگه من بهت نگفته بودم هنوز اقدام کنی و میگه ساپورتت نمیکنم و میتونی دنبال استاد دیگه باشی.در ضمن میگه اگر در خواستت رد بشه دیگه نمیتونی اپلای کنی. حتی نمیگه اگه کنسل کنم ترم دیگه چی قبولم میکنه یا نه. حالا موندم چیکار باید بکنم. اکر کسی اطلاعی داره راجع به اینکه اکه رد بشم برا ترم دیگه میتونم اقدام کنم یا نه ممنون میشم جواب بده. مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط emg نمایش پست ها
    سلام
    کسی میدونه اگه درخواست پذیرش یا اسکولارشیپمون رد بشه برا راند بعدی میشه اقدام کرد یا نه؟
    استاد ایرانی که قرار بود پذیرشمو قبول کنه با اینکه ماهها در ارتباط بودیم و میدونست قراره برا ترم 1 2016 اقدام کنم حالا که سابمیت کردم درخواستمو زده زیر همه جیز و میگه من بهت نگفته بودم هنوز اقدام کنی و میگه ساپورتت نمیکنم و میتونی دنبال استاد دیگه باشی.در ضمن میگه اگر در خواستت رد بشه دیگه نمیتونی اپلای کنی. حتی نمیگه اگه کنسل کنم ترم دیگه چی قبولم میکنه یا نه. حالا موندم چیکار باید بکنم. اکر کسی اطلاعی داره راجع به اینکه اکه رد بشم برا ترم دیگه میتونم اقدام کنم یا نه ممنون میشم جواب بده. مرسی
    سلام
    بعید میدونم که نتونید دوباره اقدام کنید. چون یادمه تو فرمهای که پر میکردیم میپرسیدند که قبلا برای اینجا درخواست دادید یا نه. و در این زمینه چیزی ننوشته بودند که اگر رد شدید دوباره نمیتونید اقدام کنید.
    برای اینکه مطمئن بشید از خود دانشگاه بپرسید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lionnel نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ایا کسی در رشته اکولوژی سیمای سرزمین محیط زیست تونسته بورسیه بگیره؟ یا خود رشته محیط زیست؟ اونجا چه نوع بورسیه ای بهتر میدن میشه لطفا بهم کمک کنید.ایا بورسیه خرج رفت و امد و اسکان رو هم شامل میشه؟
    ممنون از لطفتون
    سلام
    تو رشته محیط زیست با گرایش عمران من خبر دارم که میشه بورس گرفت. نوع بورستون مشخص میکنه هزینه چه مواردی رو شامل میشه ( بیمه، خرج تحصیل، خرج زندگی، بلیط هواپیما و ...). هر دانشگاهی هر بورسی رو که اعلام کنه که دانشجو میتونه براش اقدام کنه، مشخصات نوع بورس رو هم میگه.
    موفق باشید

سلام
    دوستان من برای این دانشگاه اپلی کردم ولی هنوز استادم نواسته که باهم مصاحبه داشته باشی. ممکنه کلا نصاحبه نخواد؟ یا اینکه اگر مصاحبه نشم یعنی منصرف شده و برای بورس و ادمیشن پذیرفته نخواهم شد؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)