صفحه 29 از 40 نخستنخست ... 192021222324252627282930313233343536373839 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 398

موضوع: تحصیل در دانشگاه ادلاید (University of Adelaide)

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ادلاید (University of Adelaide)

سلام دوستان

من بالاخره بعد از مدت ها اپلیکیشنم رو امروز سابمیت کردم. تو صفحه یی که Status رو مینویسه وضعیت ریفری ها رو هم نوشته. آیا دانشگاه خودش ایمیل زده بهشون یا من باید بهشون بگم که ریکام رو بفرستن و به چه ایمیلی؟

مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط shapol46 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من بالاخره بعد از مدت ها اپلیکیشنم رو امروز سابمیت کردم. تو صفحه یی که Status رو مینویسه وضعیت ریفری ها رو هم نوشته. آیا دانشگاه خودش ایمیل زده بهشون یا من باید بهشون بگم که ریکام رو بفرستن و به چه ایمیلی؟

مرسی

سلام
    شما ایمیل ریفری ها رو نوشتی خودشون ایمیل می زنند و آنلاین ریکامندیشن رو براتون پر می کنند. اگه بعد یه هفته دیدی جواب ندادند و استسوس تغییری نکرد یه ایمیل بزن به استادات و یادآوری کن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسي ژئوتكنيك دانشگاه صنعتي اميركبير

سلام. از دوستان کسی هست برای پذیرش بدون بورس دانشگاه آدلاید اقدام کرده باشه؟

Junior Member

سلام خدمت دوستان عزیز

قابل توجه دانشجویان عزیز بورسیه این دانشگاه، هزینه 495 دلاری برای اون شش ماه اضافی بیمه کم شده رسیده به 330 دلار. هر چند که فک میکنم این دیگه بدرد دانشجوهای این ترم نخوره، ایشالا برای آیندگان مفید باشه ...

آرزوی موفقیت برای همه دوستان/

Junior Member

سلام دوستان
    آیا این دانشگاه دانشگاه آزاد رو قبول داره عملا؟ یا موجب رد شدن میشه؟ (رزومه و معدل خوبی دارم)
    و سوال دوم اینکه برای بیزنس اسکول اینجا gmat یا GRE میخواد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط akhavy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا این دانشگاه دانشگاه آزاد رو قبول داره عملا؟ یا موجب رد شدن میشه؟ (رزومه و معدل خوبی دارم)
    و سوال دوم اینکه برای بیزنس اسکول اینجا gmat یا GRE میخواد؟

در مورد مدرک می دونم که قبول داره به شرط اینکه سایر بخش های رزومتون خوب باشه. ولی در مورد سوال دوم بهترین گزینه چک کردن سایت اسکول هست

سلام دوستان،
    من الان حدودا 20 روزه برای دانشگاه آدلاید اپلای کردم. قسمت status در حالت referred to faculty و قسمت scholarship status در حالت Applicant under consideration for a scholarship قرار داره. این به چه معناییه؟یعنی اپلیکیشنم اکسپت شده و الان دارند دنبال فاند میگردند یا هنوز دازند بررسی میکنند که آیا فاند بهم تعلق میگیره یا نه؟

سلام
    من تو یکی از پست ها کامل توضیح دادم که روند اسکالرشیپ چجوریه. می تونی اون رو بخونی ولی در کل نتیجه نهایی همون تاریخی که مشخص شده میاد. فک کنم الان میشه راند 2 و جواب راند 2 هم هفته اول اپریل میاد. خیلی دربند این استوس ها نباش. تغییراتش همه طبق روند بوروکراسی اینجاست

موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran1986 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من الان حدودا 20 روزه برای دانشگاه آدلاید اپلای کردم. قسمت status در حالت referred to faculty و قسمت scholarship status در حالت Applicant under consideration for a scholarship قرار داره. این به چه معناییه؟یعنی اپلیکیشنم اکسپت شده و الان دارند دنبال فاند میگردند یا هنوز دازند بررسی میکنند که آیا فاند بهم تعلق میگیره یا نه؟

سلام دوستان
    امروز ایمیل زیر بدستم رسید. در این ایمیل اومده که اکسپت شدم و می بایست برای بررسی فاند یک سری مدارک رو بفرستم براشون؟

Dear Mr ....

Thank you for your admission and a scholarship at the University of Adelaide.

Admission has been approved and an Offer of Admission will be issued by an International Admissions Officer soon.

The allocation of Round 2, 2018 scholarships is still in progress. Outcomes are expected to be send to applicants / their agents in early April 2018. If your scholarship application is successful you will be required to commence studies by 31 August 2018 in order to retain your scholarship.

To avoid the possibility of losing any scholarship offered due to unnecessary delays in providing all required documentation and/or the processing of your visa, it is strongly recommended that you prepare all acceptance requirements as soon as possible. For information refer to http://www.adelaide.edu.au/graduatec...mission/offer/.

The benefits of the scholarship(s) offered in this round are:
    · Course tuition fees for two years for a Masters degree by Research or three years for a Doctoral research degree; and
    · An annual living allowance of AUD$27,082 (tax free, 2018 value) for two years for a Masters degree by Research or three years for a Doctoral research degree.
    · For Student Visa (Subclass 500) holders the award provides Overseas Student Health Cover (OSHC) via Allianz Global Assistance for the standard duration of the student visa only. As the award does not provide OSHC for the additional 6 month extended student visa period post thesis submission, you will be required to pay the additional cover if your scholarship application is successful. Acceptable payment methods will be detailed on the Payment Form (final page of your Offer of Admission).

For further information on visa processing please refer to the Department of Immigration and Border Protection (DIBP) website at: http://www.border.gov.au/Trav/Visa-1/500-

Should you have any further enquiries please email agc.international@adelaide.edu.au (including your ID number) and we will respond to you as soon as possible.

Kind regards
    Ms Janelle Palmer
    International Scholarships & Admissions Officer
    Adelaide Graduate Centre
    Level 2 Schulz Building
    The University of Adelaide, AUSTRALIA 5005

Phone: +61 8 8313 6491
    Fax: +61 8 8313 5725
    Email: janelle.palmer@adelaide.edu.au

ApplyAbroad Superstar

سلام و تبریک

بلی باید مدارک را راسال کنید که لینکش را نامه قرار داده ( http://www.adelaide.edu.au/graduatec...mission/offer)امید حالا که مرحله پذیرش انجام شده شما هم بتوانید با ارسال به موقع مدارک در دور دوم اختصاص بورسیه موفق باشید [/QUOTE]

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)