صفحه 33 از 40 نخستنخست ... 232425262728293031323334353637383940 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 398

موضوع: تحصیل در دانشگاه ادلاید (University of Adelaide)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی- تربیت مدرس

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ادلاید (University of Adelaide)

بله دیگه کم کم برای ویزا دارم اماده میشم
    البته باید خدمت دوستان عرض کنم که زبان من وویو نشد و مجبور شدم دوباره ازمون بدم.
    که این سری فقط تو رایتینگ کم داشتم که با درخواست استادم اونو برام وویو کردن
    ایشالا همگی موفق و پیروز باشید!

نقل قول نوشته اصلی توسط shantia762 نمایش پست ها
    خوب بسلامتی. خیلی هم عالی. ایشالا برای ویزا اقدام می کنی و اینجا می بینیمت

سلام به همه دوستان،

من میخواستم برای دانشگاه آدلاید اقدام کنم ولی نمیدونم که امکانش هست خودم اقدام کنم یا حتما باید از طریق ایجنت باشه. با یکی از اون سه موسسه تماس داشتم میگه 500 دلار آمریکا میگیره برای پروسه که خیلی زیاده برای من و میگفت اسکن مدارک از طریق اونها قابل قبول هست برای دانشگاه.

توی سایت دانشگاه زده
    Can I submit a scanned document?

The University of Adelaide will only accept scanned documents from official agents and representatives of the University of Adelaide. Agents must ensure that all documents are correctly certified.

لینک: https://international.adelaide.edu.a...anned-document

اگه خودم بخوام اقدام کنم اسکن مدارکم قابل قبول نیست یعنی؟
    الان که فعالیت DHL مشکل خورده چجوری مدارکو ارسال کنیم؟

Junior Member

سلام
    من همه پستها رو خوندم ولی جواب سوالاتمو نگرفتم!
    برای همین راهنمایی میخوام
    از دوستان اگه کسی هست ممنون میشم کمک کنه
    .The journey is what brings us happiness not the destination

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی- تربیت مدرس

سلام دقیقا سوال شما چی هست؟
    بفرمایید هر کدوم از دوستان که اطلاعاتی داشتن راهنمایی میکنن

نقل قول نوشته اصلی توسط bahiman نمایش پست ها
    سلام
    من همه پستها رو خوندم ولی جواب سوالاتمو نگرفتم!
    برای همین راهنمایی میخوام
    از دوستان اگه کسی هست ممنون میشم کمک کنه

Junior Member

سلام
    دوستان کسی در مورد خوابگاه های دانشگاه ادلاید اطلاعاتی داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط negaaar نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی در مورد خوابگاه های دانشگاه ادلاید اطلاعاتی داره؟
    خوابگاه های دانشگاه (کالج) خیلی خوب نسبتا فقط خیلی گرونه اگه اشتباه نکنم حدود 300 تا 350 هست و فک کنم صبحانه و شام هم میده. و قرار دادش معمولا 6 ماهه یا 12 ماه هست. آپشن های دیگه میشه Unilodge و urbanest اگه می خواین توی CBD باشه و یا TVIR که قیمتش خیلی مناسب تر هست و میشه کوتاه مدت هم اقامت کرد. البته اینا گزینه هاتون هستند اگه تو North Terrace Campus هستید. اگه اطلاعات دیگه ای مدنظرتون بپرسید اگه تونستم راهنمایی می کنم

Junior Member

سلام و وقت بخیر خدمت همه دوستانی که احتمالاً قراره تو آدلاید برای تحصیل حضور داشته باشن،

من چند تا سوال داشتم ممنون میشم کسی کمکم کنه :

1- من درخواست فرستادم و پذیرش گرفتم ولی خوب مثل بقیتون باید فرم GTE رو پر کنم، امیدوارم نخندید ولی واقعاً نمیدونم باید فرم رو دستی پر کنم و یا میشه تایپ کرد و بعد پرینت کرد و امضا و اسکن!؟ (ازشون پرسیدم مثل آدم جواب ندادن متاسفانه)
    2- با اینکه ددلاین ترم یک 2019 اول فوریه بوده ولی آفر من 4 فوریه صادر شده ! برای ترم اول 2019 که 20 فوریه شروع میشه! و من هنوز نه GTE دارم و نه ویزا و ولی بقیه مدارکم کامل و آماده ارساله، لازم هست دیفر کنم برای ترم بعد یا تا زمانی که هنوز تمکن مالی و GTE نفرستادم عملاً لازم نیست کاری کنم؟
    3- من خواهرم سیتی زن استرالیاست و از اول تا الان هم آدلاید زندگی میکرده و الان دانشجوی PhD هست تو دانشگاه آدلاید، میدونم میتونم از تخفیف 25 درصد دانشگاه بعنوان Family Scholarship استفاده کنم، فقط نمیدونم کی باید براش اقدام کنم! الان؟ قبل ثبت نام؟ بعد GTE؟ کی آخه! ضمناً جایی خوندم داشتن خانواده درجه یک تو استرالیا یکی از معیار های رد شدن GTE هست چون امکان برنگشتن رو زیاد میکنه در حالی که خود دانشگاه داره بخاطر همین قضیه 25 درصد تخفیف میده!
    4- من قبلاً برای ایلات تاسمانی ویزای 489 اقدام کردم و هیچ مشکلی جز امکان شغلی (حداقل 5 آگهی برای شغل) نبود و افسر پرونده رو ریجکت کرد ! الان هم پرونده ویزای 189 و 190 دارم که خوب چون امتیازم هنوز کمه فک نکنم جواب مثبتی ازش دربیاد، بنظرتون این قضیه چقدر تو رد شدن GTE میتونه موثر باشه برام؟ کسی تجربه ای داشته؟
    5- من با همسرم میرم آیا برای همسرم اجازه کار تمام وقت صادر میشه؟ یا نیمه وقت؟
    پیشاپیش ممنون میشم اگر کسی کمکی میتونه بهم بکنه

Junior Member

البته این رو اضافه کنم که در واقع برای تاسمانی ویزایی ریجکت نشده فقط ایمیل اومد که آفری برای ویزای 489 (No nomination offer) به شما داده نمیشه بدلیل اینکه امکان اشتغال برای رشته شما ضعیفه. الان این ریجکتی به حساب میاد ؟ باید تو فرم GTE بیارمش و اون ایمیل رو هم براشون کپی کنم؟ یا اصلاً حرفی ازش نزنم کلاً ولی خوب پرونده جاری برای ویزای 190 و 189 دارم که خوب خودشون میگن برای GTE مانعی به حساب نمیاد ولی باید ثابت کنم قصد برگشت دارم حتی اگر بعداً کارم قانون درست شد و برگشتم استرالیا.

البته من خواهرم هم فرایند مشابهی داشت، اول برای اقامت مدارک فرستاد و بعد پذیرش گرفت برای دانشگاه آدلاید، خوب طبعاً اول پذیرش دانشگاهش درست شد و بعد از ترم اول تحصیلش اونجا کار اقامتش درست شد و این 2 تا تداخلی با هم نداشتن، البته این موضوع مال 8 سال پیشه و الان نمیدونم چه فرقی کرده. میترسم همه زحمتام هیچ بشه برای پذیرش و ادامه تحصیل.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abedini829 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای ترم پیش رو اپلای کردم ولی در مدرک زبان کمبود دارم (2 نمره برای رایتینگ و 3 نمره اسپیکینگ) البته اورال بالاتر هستم.
    مقاله های خوبی دارم و استاد گفته حتما پذیرفته میشی. اما خودش گفت که حتما تافل مجدد بده.
    من برای ادمیشن افیس ایمیل زدم در مورد ویو مدرک زبان، که گفتن بررسی میکنیم ببینیم چی میشه.

سوالی که داشتم اینه که ممکنه به خاطر این کمبود زبان من رد بشم؟ استاد آیا امیدی هست که حمایت کنه؟ سر اسکایپ که میگفت زبانت خوبه و مشکلی نیست ولی گفتم ویو کن و گفت بهتره ازمون بدی.
    سلام دوست عزیز من هم نامه ادمیشن ام اومده ولی در ایلتس نیم نمره در دو اسکیل کم دارم ولی اور ال بالاتر هستم به استاد و ادمیشن افیس ایمیل زدم و منتظر جواب هستم برای ویو
    نظر شما چیه و باید چیکار کنم ؟ شما در نامه چی گفتین که قبول کردن؟ من وقتی برای دوباره امتحان دادن ندارم چون تا وسط اپریل جواب اسکولارشیپ میاد و نزدیکترین امتحان که هست ۱۳ اپریله که تا آخر اپریل جواب نمیاد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shantia762 نمایش پست ها
    سلام. فک می کنم تا چن روز آینده خبر های خوبی میشنوید!!
    سلام دوست عزیز
    من هم نامه ادمیشن ام اومده ولی در ایلتس نیم نمره در دو اسکیل کم دارم ولی اور ال بالاتر هستم به استاد و ادمیشن افیس ایمیل زدم و منتظر جواب هستم برای ویو
    نظر شما چیه و باید چیکار کنم ؟ من وقتی برای دوباره امتحان دادن ندارم چون تا وسط اپریل جواب اسکولارشیپ میاد ونزدیکترین امتحان ۱۳ اپریله که تا آخر اپریل جواب نمیاد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)