صفحه 34 از 40 نخستنخست ... 2425262728293031323334353637383940 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 398

موضوع: تحصیل در دانشگاه ادلاید (University of Adelaide)

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ادلاید (University of Adelaide)

نقل قول نوشته اصلی توسط hakim نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من هم نامه ادمیشن ام اومده ولی در ایلتس نیم نمره در دو اسکیل کم دارم ولی اور ال بالاتر هستم به استاد و ادمیشن افیس ایمیل زدم و منتظر جواب هستم برای ویو
    نظر شما چیه و باید چیکار کنم ؟ من وقتی برای دوباره امتحان دادن ندارم چون تا وسط اپریل جواب اسکولارشیپ میاد ونزدیکترین امتحان ۱۳ اپریله که تا آخر اپریل جواب نمیاد
    سلام دوست عزیز، ویو کردن بیشتر از همه دست استاد راهنما هست و من دیدم تو چنین حالت هایی، نمره زبان رو ویو کنن. برای شما هم احتمالا ویو شده تا الان.
    براتون آرزوی موفقیت دارم تو این راند

Junior Member

سلام ممنون نه خدا رو شکر من اشتباها دیده بودم و دانشکده مربوط به من نمره کمتری میخواست و گیج شده بودم . جواب ایمیل اومد که شما نمره لازم رو کسب کردین و احتیاج به ویو نیست. واقعا لینک شون گیج کننده بود .

سلام
    از دوستان کسی هست این راند (زاند دوم) فاند گرفته باشه؟

Junior Member

سلام ممنون نه خدا رو شکر من اشتباها دیده بودم و دانشکده مربوط به من نمره کمتری میخواست و گیج شده بودم . جواب ایمیل اومد که شما نمره لازم رو کسب کردین و احتیاج به ویو نیست. واقعا لینک شون گیج کننده بود .
    سلام‌شما بورسیه گرفتید این راند؟ برای دندانپزشکی چه موضوعی؟ و میشه رزومتون رو مختصر به اشتراک بگذارید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein_B_B نمایش پست ها
    سلام
    از دوستان کسی هست این راند (زاند دوم) فاند گرفته باشه؟
    شما خودتون موفق شدید؟ رزومتون چی بود؟

پنج یا شش نفر از دوستان ایرانی تونستند اسکالرشیپ بگیرن، به همشون تبریک میگم. برای گرفتن اسکالرشیپ بست به راند، تقریبی میشه گفت که باید 4 تا 5 مقاله ژورنالی داشته باشین. دانشگاه تقریبا مهم نیست، ولی معدل مهمه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shantia762 نمایش پست ها
    پنج یا شش نفر از دوستان ایرانی تونستند اسکالرشیپ بگیرن، به همشون تبریک میگم. برای گرفتن اسکالرشیپ بست به راند، تقریبی میشه گفت که باید 4 تا 5 مقاله ژورنالی داشته باشین. دانشگاه تقریبا مهم نیست، ولی معدل مهمه
    بله منم اسکالرشیپ ام اومد . مهمترین چیز معدل و مقالات هست و سطح مقالات و حداقلهایی که باید برای ورود داشته باشید مثل نمره زبان که من طی گیج بازی خودم متوجه شدم این مورد قابل چشم پوشی نیست و تا کریتریا لازم رو نداشته باشین وارد راند برای اسکولارشیپ نمیشین چون موقعی که من ایمیل دادم و فکر میکردم اشتباها که نمره ام کمتر از حد نصاب هست به من در جواب گفتند که اگر اپلیکنتی نمره حدنصاب نداشته باشه و با ویو استاد ادمیشن بگیره با ایمیل مطلعش میکنیم تا قبل از قبول کردن بتونه حد نصاب رو بیاره و کاندیشنال نمونه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Chaste نمایش پست ها
    سلام‌شما بورسیه گرفتید این راند؟ برای دندانپزشکی چه موضوعی؟ و میشه رزومتون رو مختصر به اشتراک بگذارید
    دوست عزیز بورسیه ای برای دندانپزشکی وجود نداره . شما میتونین برای پی اچ دی اقدام کنین و شروط لازم برای واجد الشرایط بودن برای مقطع مورد نظر هم در سایت هر داشگاهی نوشته شده.
    معدل بالای 17.5 و 5 مقاله در مجلات ISI و Q1 ,Q2 و سابقه کار و تحقیق در رشته مورد نظرتون به همراه cv قوی و نمره ایلتس حد نصاب که من 7.5 داشتم و دو اسکیل8.5 و 8 دو اسکیل 6.5 .

Junior Member

دوست عزیز بورسیه ای برای دندانپزشکی وجود نداره . شما میتونین برای پی اچ دی اقدام کنین و شروط لازم برای واجد الشرایط بودن برای مقطع مورد نظر هم در سایت هر داشگاهی نوشته شده.
    معدل بالای 17.5 و 5 مقاله در مجلات ISI و Q1 ,Q2 و سابقه کار و تحقیق در رشته مورد نظرتون به همراه cv قوی و نمره ایلتس حد نصاب که من 7.5 داشتم و دو اسکیل8.5 و 8 دو اسکیل 6.5 .
    تبریک میگم من هم در این راند بورسیه رو دریافت کردم خوشحال میشم بتونیم با هم در تماس باشیم برای مراحل بعدی

Junior Member

دوستان من به درخواست استاد اپلای کردم برای دکتری معماری. استاد گفته حمایت می‌کنه و پروپوزالم رو تأیید کرده و گفته برای بورس اقدام کن. ارشدم دانشگاه تهران بوده و معدلم هم خیلی بالا بوده (۱۸.۶۰) اما یه مشکل بزرگ دارم: مقاله‌ی بین‌المللی ندارم (و اصولاً برای رشته‌ی معماری مقاله‌ی خارجی داشتن خیلی سخته). از طرف دیگه به راند سوم رسیدم که شانسم کم می‌شه. اما نقطه‌ی قوتم نمره‌ی زبانمه که تافل ۱۱۴ دارم. استادم هم Professor هست. پست‌های اینجا رو که خوندم واقعاً ناامید شدم چون انگار مقاله داشتن خیلی مهمه (البته من رزومه‌ی کاری و پژوهشی داخلی‌م خیلی خوبه اما فکر نکنم خیلی به کار اونا بیاد). به نظرتون شانسی برای فاند گرفتن دارم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)