صفحه 4 از 40 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 398

موضوع: تحصیل در دانشگاه ادلاید (University of Adelaide)

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : تحصیل در دانشگاه ادلاید (University of Adelaide)

نقل قول نوشته اصلی توسط WAY2GO نمایش پست ها
    سلام

همونطور که گفتم دانشگاه آدلاید مدرکی دال بر اینکه سیستم نمره دهی در ایران چه جوریه می خواد و ترجمه رسمیش رو هم می خواد این رو اگر کسی می دونه راهنمایی کنه. تو عکس مشخص کردم. البته من خودم یه فایل از سایت وزارت علوم پیدا کردم درسته بنابراین رسمیه ولی نمی تونم بدم ترجمه رسمیش کنم
    دوست خوب مدارکت را بده مترجم ناتی ترجمه کنه همه را توضیح می دهد این را ببین:
    فقط یادت باشه مدارک فارسی را اول ببر کپی بگیر بعد دفتر اسناد رسمی کپی برابر اصل بزن بعد بگو مترجم اینا رو پیوست کنه به ترجمت تا دانشگاه هیچ ایرادی نگیره
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ادلاید (University of Adelaide)

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست خوب مدارکت را بده مترجم ناتی ترجمه کنه همه را توضیح می دهد این را ببین:
    فقط یادت باشه مدارک فارسی را اول ببر کپی بگیر بعد دفتر اسناد رسمی کپی برابر اصل بزن بعد بگو مترجم اینا رو پیوست کنه به ترجمت تا دانشگاه هیچ ایرادی نگیره
    شما این نامه رو از کجا گرفتی از دانشگاه گرفتی؟ من نامه رسمی ندارم که امضا و مهر شده باشه. آیا دانشگاه همچین نامه ای می ده؟
    HOPE, GIVES YOU WINGS

ApplyAbroad Superstar

شما این نامه رو از کجا گرفتی از دانشگاه گرفتی؟ من نامه رسمی ندارم که امضا و مهر شده باشه. آیا دانشگاه همچین نامه ای می ده؟
    دوست خوب نامه از دانشگاه نگرفتم که ریز نمرات و دانشنامه را بردم پیش مترجم ناتی خودش همه چی را درست کرد و این نامه را هم در مدارکم برای فوق و لیسانسم گذاشت!
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

دوست خوب نامه از دانشگاه نگرفتم که ریز نمرات و دانشنامه را بردم پیش مترجم ناتی خودش همه چی را درست کرد و این نامه را هم در مدارکم برای فوق و لیسانسم گذاشت!
    سلام سام جان
    من الان زنگ زدم آبیز گفت ما چیزی اضافه نمی کنیم هر چیزی به ما بدید همون رو ترجمه می کنیم برو از دانشگاه نامه بگیر که سیستم نمره تو ایران اینجوریه ما ترجمه کنیم! شما با کی صحبت کردی؟
    HOPE, GIVES YOU WINGS

ApplyAbroad Superstar

سلام سام جان
    من الان زنگ زدم آبیز گفت ما چیزی اضافه نمی کنیم هر چیزی به ما بدید همون رو ترجمه می کنیم برو از دانشگاه نامه بگیر که سیستم نمره تو ایران اینجوریه ما ترجمه کنیم! شما با کی صحبت کردی؟
    دوست عزیز اگه میشه تصویر دانشنامه و ریز نمراتت در دو مقطع لیسانس و فوق را با پاک کردن مشخصاتت اینجا بگذار ببینم فرق مدارک من و شما چیست ! آخه در ترجمه مدارک من همانطور که میبینی توضیح داده سیستم نمره دهی در ایران را اگر مدارکت مثل من باشه خود آویز برات ترجمه می کنه

دوست عزیز اگه میشه تصویر دانشنامه و ریز نمراتت در دو مقطع لیسانس و فوق را با پاک کردن مشخصاتت اینجا بگذار ببینم فرق مدارک من و شما چیست ! آخه در ترجمه مدارک من همانطور که میبینی توضیح داده سیستم نمره دهی در ایران را اگر مدارکت مثل من باشه خود آویز برات ترجمه می کنه
    روی مدرک من ننوشته و کلا ترجمه رسمی می کنن همونطور که گفتند چیزی اضافه کم نمی کنن فردا واسشون دردسر می شه (برای روشن شدن بیشتر روی مدرک و ریز نمره های من هیچ جا ننوشته نمره از 20 می باشد)
    HOPE, GIVES YOU WINGS

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : تحصیل در دانشگاه ادلاید (University of Adelaide)

روی مدرک من ننوشته و کلا ترجمه رسمی می کنن همونطور که گفتند چیزی اضافه کم نمی کنن فردا واسشون دردسر می شه (برای روشن شدن بیشتر روی مدرک و ریز نمره های من هیچ جا ننوشته نمره از 20 می باشد)
    دوست خوب کشف کردم! در مدارک دانشگاه آزاد این را نوشتن و من چون فوقم را ازاد بودم در ریز نمرات رسمی ام اینو نوشتن این عکس را ببین!

Junior Member

سلام
    دوستان من نتونستم این نامه ای که سیستم نمره دهی در ایران رو نشون میده از دانشگاه بگیرم. کسی میدونه چه کار دیگه ای میشه انجام داد؟
    متشکرم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط saberdini نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من نتونستم این نامه ای که سیستم نمره دهی در ایران رو نشون میده از دانشگاه بگیرم. کسی میدونه چه کار دیگه ای میشه انجام داد؟
    متشکرم
    دوست عزیز پیشنهاد می کنم این صفحه: http://en.wikipedia.org/wiki/Academic_grading_in_Iran را در یک فایل ورد مرتب قرار بدی و بصورت پی دی اف بهمراه مدارکت در سایت دانشگاه هنگام اپلای اپلود کنی یا به دانشگاه این را ایمیل کن نظر بدهند.

Junior Member

دوستان، من به مسئول بخش پذیرش ایمیل زدم و گفتند که نیازی به این نامه نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)