صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 31

موضوع: آیا تماس با اسانید، rec ،SOP , GRE و غیره بر Reject از دانشگاهها تاثیر گذارند؟

پیش فرض پاسخ : آیا تماس با اسانید، rec ،SOP , GRE و غیره بر Reject از دانشگاهها تاثیر گذارند؟

to zohreh:
    من فکر می‌کنم بجز این مواردی که گفتن و گفتی‌ در گریشهای تئوری فیزیک فاند کمه و همین طور نقش استاد کمتر، چون ارتباط با صنعت و ... کمتر معنی‌ پیدا میکنه.
    امیدوارم هرچه زودتر در دانشگاهی که دوست داری accept شی‌ و زیاد هم دنیارو سخت نگیر!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا تماس با اسانید، rec ،SOP , GRE و غیره بر Reject از دانشگاهها تاثیر گذ

از McGill پذیرش گرفتم
    ببخشید البته تو این قسمت نباید میذاشتمش.
    البته هنوز یه ربطی به این موضوع داره چون دقیقا بعد از ایمیل Acceptance ایمیل زدن که یکی از ریکامندیشاناتون روی کاغذ سربرگ دار نیست و ما نمی تونیم روند پذیرشتونو ادامه بدیم مگه این که هر چه زودتر نامه ی جدید روی کاغذ سربرگدار از استادت به دستمون برسه! میبینید مشکلات من با این ریکامندیشنا پایان نداره! خدایا یعنی دوباره برم پیش دکتر...! نه!
    &quot;برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.&quot;<br /><br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0

پیش فرض پاسخ : آیا تماس با اسانید، rec ،SOP , GRE و غیره بر Reject از دانشگاهها تاثیر گذارند؟

تبریک میگم با رزومه که داشتید حیف بود که بدشانسی‌ بیاری.
    من میگم کاش یه چیز واسه خودم خواسته بودم جوابش سریع اومد!

پیش فرض پاسخ : آیا تماس با اسانید، rec ،SOP , GRE و غیره بر Reject از دانشگاهها تاثیر گذ

دوستان دو ماه پيش از Virginia Tech رد شدم كه خبرش رو هم گذاشته بودم. امروز يه نامه برام اومده(البته همون دو ماه پيش فرستاده شده) ولي دليلي كه توش براي رد شدنم اومده خيلي برام عجيبه:

The Physics program has already accepted the maximum number of students its faculty can support

درسته كه من درست روز آخر اپلي كردم ولي بعد از اون هم باهاشون در تماس بودم و هيچ وقت بهم نگفتن كه ما از قبل دانشجوهامون رو گرفتيم. اگر ميگفتن ما متقاضي هاي بهتري داشتيم و يا خيلي از دلايل مرسوم ديگه قضيه قابل قبولتر بود. شايد هم اينها بهانه است و در واقع مساله همون داشتن رقباي بهتر بوده.

نظر دوستان چيه؟
    ...زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند.

Senior Member emperial آواتار ها

خب شاید منظورشون این بوده که شما تو Waitlist بودید و علت اینکه نوبت بهتون نرسیده این بوده.

نه emperial، مطمئنم که رد شدم.

Junior Member

به نظر من این ممکنه یک روش مودبانه برای اعلام ریجکت باشه، به عبارتی به جای اینکه بگن ما قادر به پذیرش شما نیستیم گفتن ظرفیت ما هم اکنون تکمیله و شما جز پذیرفته شده ها نبودید. به عبارتی منظورشون این نیست که قبل از پروسه ی اپلای شما ظرفیت ما تکمیل بوده بلکه می خواد اینو برسونه که استادا از بین اپلیکنتا دانشجوهای مورد نظرشونو گرفتن و دیگه از این به بعد ظرفیتی باقی نمونده.
    منم بعضی از ایمیلایی که دریافت کردم این مضمونو داشته که وقتی میل زدم و منظورشونو جویا شدم همون ریجکت یا احیانا Wait list بوده.

راستی شما گفتید که از Purdue پذیرش گرفتید، خیلی عجیبه Purdue با این که خیلی رنک خیلی بهتری داره بهتون پذیرش داده و Virginia Tech ریجکت کرده. خودتون فکر می کنید علتش چیه؟ مطمئنید استادی با زمینه ی کاری شما توی Virginia کار می کنه؟ راستی شما گرایشتون چیه؟
    &quot;برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.&quot;<br /><br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0

خیلی عجیبه Purdue با این که خیلی رنک خیلی بهتری داره بهتون پذیرش داده و Virginia Tech ریجکت کرده. خودتون فکر می کنید علتش چیه؟
    نمی دونم. برای خودم هم عجیب بود ولی نه خیلی زیاد چون قبلا شنیدم کسی مثلا از ویسکانسین رد شده ولی استنفورد پذیرش گرفته.

مطمئنید استادی با زمینه ی کاری شما توی Virginia کار می کنه؟
    بله. من برای جاهایی که موضوع کاری مشابه من رو کار نمیکردن اقدام نکردم.

راستی شما گرایشتون چیه؟
    حالت جامد

Junior Member ahmadpeik آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, McGill University

نقل قول نوشته اصلی توسط rezatheory
    خیلی عجیبه Purdue با این که خیلی رنک خیلی بهتری داره بهتون پذیرش داده و Virginia Tech ریجکت کرده. خودتون فکر می کنید علتش چیه؟
    نمی دونم. برای خودم هم عجیب بود ولی نه خیلی زیاد چون قبلا شنیدم کسی مثلا از ویسکانسین رد شده ولی استنفورد پذیرش گرفته.

مطمئنید استادی با زمینه ی کاری شما توی Virginia کار می کنه؟
    بله. من برای جاهایی که موضوع کاری مشابه من رو کار نمیکردن اقدام نکردم.

راستی شما گرایشتون چیه؟
    حالت جامد

سلام
    توی فايل شما ديدم که از Casewestern هم ادميشن داريد؟

اگه امکان داره مبلغ فاند و نحوه اطلاع به شما و اينکه کی به شما خبر دادن رو بگيد.
    If there is a will, there is a way

در کل به جز اون بخشی که میگه که شما شهود فیزیکی خوبی نداری بقیش خوبه. اگه شما تجربی کار باشید یه کم این اثر منفی تری داره. ولی مال من هم توی همین مایه ها بود حتی استادام خیلی قوی هم در جمله آخر توصیه نکرده بودن و فقط گفته بودن امیدواریم ایشون اونجا دانشجوی خوبی باشن.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)