صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 47 , از مجموع 47

موضوع: رتبه دانشگاهها و معرفی سیستم آموزش عالی ایران (به زبان انگلیسی)

پیش فرض پاسخ : رتبه دانشگاهها و معرفی سیستم آموزش عالی ایران (به زبان انگلیسی)

میتونیم همینجا یک نظر سنجی درست کنیم و اول معیار هائی رو که مهم هستم به رای بزاریم. بعد دانشگاه ها رو لیست کنیم . سپس بر طبق اون معیارها از اعضا بخواهیم صادقانه رای بدان و دانشگاه ها رو رتبه بندی کنن. مشکل اینجاست که ما میخواهیم یک چیزه آماده باشه همه به اون مرجع بدیم. ولی خارجیها که ایده درستی ندارن، داخلیها هم که یا براشون مهم نیست یا نمیخوان بگن. پس اگه ما یک رنکینگ به این روش درست کنیم باور کنیم بعد از مدتی همه به اون مرجع میدن.
    پروردگارا ملت و کشور مرا از دروغ و خشکسالی مصون بدار.

Junior Member metty آواتار ها

سلام دوستان
    من یک مورد اظطراری دارم. لطفا کمکم کنید. من رشتم حسابداریه سال گذشته برایMBA یکی از دانشگاه های نروژ اقدام کردم دانشگاه جواب داد که چند واحد درسی مدیریت کم دارم . امسال می خوام مجدد اقدام کنم اما 1 ماه بیشتر فرصت ندارم :-( برای گذروندن این چند کورس به یه موسسه آموزش عالی آزاد مراجعه کردم خیلی راحت با گرفتن 1.5 میلیون بم مدرک میدن. اما نمیدونم دانشگاه واقعا این مدرک رو قبول میکنه ،اصلاً معتبر هست؟ (خودشون میگن مجوز از وزارت علوم دارن)
    ممنون میشم اگه سریع جواب بدین

ApplyAbroad Editor
    masoudjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. , Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط metty نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک مورد اظطراری دارم. لطفا کمکم کنید. من رشتم حسابداریه سال گذشته برایMBA یکی از دانشگاه های نروژ اقدام کردم دانشگاه جواب داد که چند واحد درسی مدیریت کم دارم . امسال می خوام مجدد اقدام کنم اما 1 ماه بیشتر فرصت ندارم :-( برای گذروندن این چند کورس به یه موسسه آموزش عالی آزاد مراجعه کردم خیلی راحت با گرفتن 1.5 میلیون بم مدرک میدن. اما نمیدونم دانشگاه واقعا این مدرک رو قبول میکنه ،اصلاً معتبر هست؟ (خودشون میگن مجوز از وزارت علوم دارن)
    ممنون میشم اگه سریع جواب بدین
    سلام دوست من
    دانشگاه صنعتی شریف هم از این دوره ها داره
    به صورت آزاد سر کلاس میشینید و واحد ها رو پاس میکنید
    شهریه اش هم خیلی کمتر از اینه
    شاید هر 3 واحدی 40 تومان
    لینکشو الان واست پیدا می کنم
    کمک به کودکان سرطانی
    ارسال پست تنها به منظور تشکر و یا تبریک برخلاف قوانین فروم می باشد؛ به این منظور لطفا از دکمه ی +/- در زیر نام کاربری استفاده نمایید.
    مــا در پیــالـه عکس رخ یار دیده ایم

ApplyAbroad Editor
    masoudjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. , Industrial Engineering

اینم pdf ش
    formtakdars.pdf

گواهی دروس هم داده میشه
    کمک به کودکان سرطانی
    ارسال پست تنها به منظور تشکر و یا تبریک برخلاف قوانین فروم می باشد؛ به این منظور لطفا از دکمه ی +/- در زیر نام کاربری استفاده نمایید.
    مــا در پیــالـه عکس رخ یار دیده ایم

Junior Member metty آواتار ها

ممنون مسعود جون
    عالی بود،اما مشکل اصلی من الان زمان هست باید هرجور شده تا یک ماه دیگه این مدرک رو بفرستم. هیچ راه حل دیگه ای به ذهنت نمیرسه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق طراحي كاربردي-شيراز

با سلام
    جالبه كه از اطلاعات دانشجويا براي اينكار استفاده مي كنند، اما درمورد رتبه بندي دانشكده هاي مهندسي تا اونجا كه من شنيدم گروه اول شامل ايناست: شريف، تهران، اميركبير،شيراز و صنعتي اصفهان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق طراحي كاربردي-شيراز

نقل قول نوشته اصلی توسط jalil_kfr نمایش پست ها
    دوستان کمیته پذیرش دانشکده ای که من درس میخونم از دانشجوهای کشورهای مختلف خواسته که رتبه بندی دانشگاههای کشورشون رو ارائه کنن و همینطور سیستم آموزش عالی کشورشون رو معرفی کنن، من خواهش میکنم اگر احیاناً معرفی مفید و مختصری از سیستم دانشگاهی و نحوه پذیرش دانشجو در ایران سراغ دارید به من هم اطلاع بدید.

ممنون
    راستي دوست عزيز ميشه بپرسم كدوم دانشگاه و چه رشته اي و دركدوم مقطع درس مي خوني

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)